Co Vám na Thalii vadí?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Glumišek »

KaTo wrote:
Glumišek wrote:No tak to by bylo teprve něco a kdyby takto "získaný" přítelíček pak tomu mágovi propůjčoval nějakou specialitku a to třeba pouze v případě pokud by byl vyvolán .... nu to by bylo nejspíše něco úžasného.
To by bylo. Takže nejen 40x model pro každého mágského přítelíčka, ale ještě 40x nový model pro druidí/hrandovské kompaniony :lol:
A já myslel, že se tu bavím zatím jen v teoretické rovině, krom toho už s tím jistě někdo má zkušenosti vzhledem k faktu kolik nových přítelíčku na Thalii je, tak bych spíš čekal vyjádření někoho kdo v tomto "dělá" zda je to do budoucna napad hodný posouzení nebo zda se cestou přítelíčků vůbec v budoucnu nepůjde. :wink:
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Glumišek »

Nalkanar wrote:Zaeditoval jsem později.. stejná zákonitost platí jak u drowů, tak u duergarů. Selský rozum říká, že tam ta pixie opravdu nesedí (pravděpodobně i u zbytku ras) a pravidla to říkají též (neříkají ovšem, co ten zbytek ras).
To je pravda, ten samý selský rozum také říká jaké domény mají mít klerici a pravda je někde jinde, dále pak, že zvýhodňovat jedny vůči všem ostatním je neetické, selský rozum toho říká tolik a tolik se toho neděje ....
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Nalkanar »

Nevím co hraješ, ale drow a duergar to mají natvrdo napsané, že dobré přítelíčky prostě ne. Zbytek neřeším.
.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Molly23 »

Možná už jsem to tu někde psal... ale trošku mě vadí toto:

postava A: *žere jahody*
postava B: *kouká na něj/ní* Teda ty ses do toho pustil/a.
postava A: *jí naprosto kultivovaně*

:)

I já měl kdysi Juaninu kněžku (elfku) co žrala a chlastala a hrál jsem to tak jak jsem si to hold z nevědomosti zdejšího systému udělal a sklidil jsem s tím dokonce i pozitivní ohlasy hráčů ;).

Pro příklad:

*chlastá čaj*,*polila si blůzku* Ale nééé budu to muset zase vyprat... *neštastný povzdech a ruměnec na tváři a ponížený pohled po okolí*
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Silvaner01 »

Molly23 wrote:Možná už jsem to tu někde psal... ale trošku mě vadí toto:

postava A: *žere jahody*
postava B: *kouká na něj/ní* Teda ty ses do toho pustil/a.
postava A: *jí naprosto kultivovaně*
:)
I já měl kdysi Juaninu kněžku (elfku) co žrala a chlastala a hrál jsem to tak jak jsem si to hold z nevědomosti zdejšího systému udělal a sklidil jsem s tím dokonce i pozitivní ohlasy hráčů ;).
Pro příklad:
*chlastá čaj*,*polila si blůzku* Ale nééé budu to muset zase vyprat... *neštastný povzdech a ruměnec na tváři a ponížený pohled po okolí*
k tomuhle se přidám , a doplním : pozdrav *jak se vede miláčku* - *žere jahody*
- rozloučení *budeš mi chybět drahoušku* /všechno jemným ženským hláskem/ :twisted:
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Alvarion »

Molly23 wrote:Možná už jsem to tu někde psal... ale trošku mě vadí toto:

postava A: *žere jahody*
postava B: *kouká na něj/ní* Teda ty ses do toho pustil/a.
postava A: *jí naprosto kultivovaně*

:)

I já měl kdysi Juaninu kněžku (elfku) co žrala a chlastala a hrál jsem to tak jak jsem si to hold z nevědomosti zdejšího systému udělal a sklidil jsem s tím dokonce i pozitivní ohlasy hráčů ;).

Pro příklad:

*chlastá čaj*,*polila si blůzku* Ale nééé budu to muset zase vyprat... *neštastný povzdech a ruměnec na tváři a ponížený pohled po okolí*
Bracha to nazval velmi trefně. "Daň za power build" (jo bardi a sorcerori jsou malicko nespravedlivě ve výhodě)
Když budeš mít charismu 10 a víc přestaneš žrát a zacneš jíst.
Myslím, ale že je to celkem vtipná, milá a správná identifikace tvého skutečného osobního kouzla.
PS: mé postavy až na vyjímky taky žerou jsem PB
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Nalkanar »

Itemy s charisma +2, když lezete do hospody ;)
.
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by xxxMajkyxxx »

Osobne si myslim, ze nastavit si charismu pri zakladani postavy aspon na tech 10, neni zas takovy problem i z hlediska PB :wink:
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by KaTo »

xxxMajkyxxx wrote:...nastavit si charismu pri zakladani postavy aspon na tech 10, neni zas takovy problem i z hlediska PB :wink:
U některých buildů fak je :twisted: . Pokud chceš některý z epic featů (barbarská série epických zuřivostí, dexařské epic dodge, případně (pro potřeby Thalie zbytečné) Rychlost, atd., pro bojovníky ten jejich "slayerský critičák", atd. a nechceš hrát RDD co dostane +16 statpointů zadarmo, tak BOHUŽEL ta "záporná" charisma pro některé kombinace povolání nutná je.

Ale jinak *žere* (aspoň pro mě) ukazuje, za co někteří hráči "PB" stojí, když nejsou schopni si ten prsten +2 (nebo +4 pro trpaslíky) za pár šušňů pořídit.
Hlavně hráči elfů, co žerou *následuje lamentování o lidech s ušima* :lol: :lol: :lol: :twisted:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by xxxMajkyxxx »

KaTo wrote:
xxxMajkyxxx wrote:...nastavit si charismu pri zakladani postavy aspon na tech 10, neni zas takovy problem i z hlediska PB :wink:
U některých buildů fak je :twisted: . Pokud chceš některý z epic featů (barbarská série epických zuřivostí, dexařské epic dodge, případně (pro potřeby Thalie zbytečné) Rychlost, atd., pro bojovníky ten jejich "slayerský critičák", atd. a nechceš hrát RDD co dostane +16 statpointů zadarmo, tak BOHUŽEL ta "záporná" charisma pro některé kombinace povolání nutná je.

Ale jinak *žere* (aspoň pro mě) ukazuje, za co někteří hráči "PB" stojí, když nejsou schopni si ten prsten +2 (nebo +4 pro trpaslíky) za pár šušňů pořídit.
Hlavně hráči elfů, co žerou *následuje lamentování o lidech s ušima* :lol: :lol: :lol: :twisted:
Hadat se s tebou nebudu :D . Ale pro prikald EDckare, takovej rogue/fighter napriklad, vychozi staty sila14(10,12), dex18, con12(14), int14, wis8(10), char10(12), dosahne na ED celkem v klidu :)
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Prasokralik »

Rejty wrote:
Glumišek wrote:Myslíš i vrahovo odemykání, hrandovo odpaštění a kouzla zaklep a najdi past?
Vraha počítám mezi zloděje, hraničáři bych odpašťování nechal. Myslím to tak, že zakázat ty skilly těm, co je nemají jako dovednost povolání. Kouzla klidně nechat.
Hraničář neodpasťuje. Hraničář pouze pasti pokládá. Což je logické, na lov králíků ;)
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Prasokralik »

Zaměňovat charizmu a krásu postavy je neuvěřitelná pindovina. Takovej opálenej barbar, namakenej s širokejma ramenama určitě sklidí u paniček ( i když třeba měštanky to nepřiznají) větší ohlas, než vousatej pupkatej zaklínač.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Maya »

_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Molly23 »

No abych to shrnul, vadí mi když někdo má nějaké staty a ignoruje je, aby náhodou nebyl za hlupáčka, žrouta, chlastače, zabedněnce, slabouška, nemehlo, či třasořitku. Hráči tak mnohdy přichází o možnost rozvynou hru postavy, a ozvláštnit ji. Bezchybných borců máme všude hromady, filmy, knihy, herní světy. Koukněte na film Potopa a pozorujte hlavní postavu Kmitice, to je tyjo postava :D.

Já se to u Vil snažím hrát tak, jako to je napsané na stránkách. Charisma mám 10+ takže jím a piji, a ne devast se dostanu ;).
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Decka »

Dobrá tedy, za předpokladu, že si hráč přečte na webu thalie chování postav dle vlastností postavy a bude se jimi řídit stejně urputně jako se tu řeší charisma, pak

postava s CON < 10 - stále chrchlaj, pořád jsou unavený, spíš by neměly vůbec běhat

postava s DEX < 8 - taková postava je tak levá, že věčně zakopává o práh dveří, trhá kliky u dveří, věčně něco rozbíjí, padaj jí zbraně z ruky

postava s WIS < 10 - je pro zmenu natolik omezená, že nezná základní politickou ani ekonomickou situaci ve světě, vzhledem k tomu, že žije, pak by se jí měla tahle vlastnost
v průběhu života uměle navyšovat, naproti tomu by se měly zrušit veškeré kouzla a itemy zvyšující tuto vlastnost, protože to do postavy těžko naleje
nějaký vědomosti

Zajímalo by mně kdo tohle dodržuje .
Post Reply