casovy xp
casovy xp
Dneska mi v jednu chvili sli xp po 4 solo a 5 ve skupine (vo 1 vic nez je normal) pri preruseni prisunu bojem tenhle stav zustal, kdyz sem se odpojil a pak se znova logl (mozna byl mezi tim i restart) tak se to zase srovnalo do normalu. Rasa byla ale rozpoznana dobre protoze sem mel vsecky bonusy.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: casovy xp
Zyga wrote:Dneska mi v jednu chvili sli xp po 4 solo a 5 ve skupine (vo 1 vic nez je normal) pri preruseni prisunu bojem tenhle stav zustal, kdyz sem se odpojil a pak se znova logl (mozna byl mezi tim i restart) tak se to zase srovnalo do normalu. Rasa byla ale rozpoznana dobre protoze sem mel vsecky bonusy.
Přesně tak, po restartu se to srovnalo. Rejty toho měl prý plnou hlavu.
Re: casovy xp
A ja taky.
To byla moje chyba. Osetroval jsem Multiclassy a prepsal jsem se.
A oprava se nejak zahadne zpozdila.
Vyreseno -> zamykam.
To byla moje chyba. Osetroval jsem Multiclassy a prepsal jsem se.
A oprava se nejak zahadne zpozdila.
Vyreseno -> zamykam.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.