K systemu
K systemu
Tady asi nekdo nepochopil muj prispevek
Ja napsal muj nazor jen proto ze kdyz jde parta dobrodruhu co se znaji a jeden znich umre donesou telo do chramu tak ho jako pratele chteji zachranit a ozivit u kneze na tom neni nic nenormalniho.NIKDO TADY KURVA NEBRECEL PRO STRATU XP jde jen oto ze to proste pratele asi moc dobre RP nezahrajou kdyz dotahnou telo ke knezi a nechaji ho tam lezet pac nemaji na obrat
Ted si taky rikam proc vlasne se zdrzuju nakym psanim na foru 
Re: K systemu
No, ale máš pravdu.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: K systemu
Resi nerozciluj se nestoji to zato
a stim ozivenim mam v zive pameti jak na stare thalii se nekolik hracu vlacelo s moji mrtvolou pres pulku sveta do karathy jen kvuli tomu ze tam je banka
stima penezma to bylo vzdycky
je to zacatek musime vsichni vydrzet bude lip 
ps: to me vic stve ze nam nedovoli oslika
a stim ozivenim mam v zive pameti jak na stare thalii se nekolik hracu vlacelo s moji mrtvolou pres pulku sveta do karathy jen kvuli tomu ze tam je banka
ps: to me vic stve ze nam nedovoli oslika
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: K systemu
Oslika ne ze nedovolime, on se neda udelat. Neni na neho model, jestli udelate a nastavite model. Nech sa paci, bude aj oslik. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: K systemu
hmm.. a budem na něčem jezdit i my v podtemnu? třeba osedlaní otroci nebo tak něco? 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: K systemu
Já bych chtěl mít u druida proměnu do oslíka, ale z nám lidi, co říkají, že už oslík jsem

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: K systemu
nikde sem tu nevidel topic s dotazama atk to pisnu sem at nezakladam dalsi mistnost... kdyz sem winged elf a zacaruju na sebe haste, bue se mi to scitat? (tudiz ze se budu pohybovat o 70% rychlej nez normalne)... nebo kdyz zacaruju haste budu hasted a wing elfova rychlost je mi naprd?
Re: K systemu
Ještě k té smrti, jak píše RES - já bych stejně navrhoval kluci, až bude čas, to trošku přeprogramovat. Udělat to tak, že by šlo oživit na dluh a ten dluh by postava musela zaplatit do nějakého termínu a když by ho nezaplatila, tak by ji už žádnej kněz daného řádu nikdy neoživil nebo tak. Mně přijde vážně nepraktický, aby za mne musela zaplatit parta, která na to nota bene nemá prachy u sebe, protože jen blázen sebou bude nosit víc než pár stovek a pak ty peníze vymáhat z oživeného je další prekérka. Jen návrh.
Taky by mne zajímalo, jestli by nebyla dobrá sranda systém lichvářů a úvěrů v bance. Možnost si půjčit na úrok, třeba pokud se budou náhodně objevovat zajímavý věcičky a pro DM by mohla být sranda pak hrát vymahače:)
Taky by mne zajímalo, jestli by nebyla dobrá sranda systém lichvářů a úvěrů v bance. Možnost si půjčit na úrok, třeba pokud se budou náhodně objevovat zajímavý věcičky a pro DM by mohla být sranda pak hrát vymahače:)
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: K systemu
Me se ozivovani na dluh nelibi. Neprijde mi normalni, aby knez ozivoval na dluh. Jak by k tomu prisel? Nehlede na to, ze spousta knezich by to ani neudelala. Vymahani z oziveneho? Tak vlastni pratele (kdyz se s nim zachranovali, tak uz jim na nem musi prece zalezet) ze zachraneneho nemuzou vytlouct svy prachy zpet a knez by si tim mel pridelavat starosti? A pokud by chudak knez ty penize nikdy nedostal, tak by dotycnyho uz neozivil? A co jako? Tak by ho prece zanesli k jinemu knezi. Jak by ten mohl vedet, ze taaamhle Frantovi od Moruse (Franta zije na druhym konci sveta a vlastne se navzajem nenavidi) porad jeste dluzi prachy? Copak maj mezi sebou stalou telepatickou linku?
Lichvar ano, ale ne NPC lichvar. Je to hrozna dira do systemu, diky anonymite postav pro svet. Neni prece problem, aby si nekdo udelal lichvarskou zivnost.
Stejnetak bude moznost zivit se jen jako obchodnik. Sakra kam se podela fantazie? Proc musi byt na vsechno system?
Lichvar ano, ale ne NPC lichvar. Je to hrozna dira do systemu, diky anonymite postav pro svet. Neni prece problem, aby si nekdo udelal lichvarskou zivnost.
Stejnetak bude moznost zivit se jen jako obchodnik. Sakra kam se podela fantazie? Proc musi byt na vsechno system?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: K systemu
No platit za někoho oživení je docela pálka, na to že třeba paladin či dobrej kněz by chtěl pomoct každýmu. Já to hraju tak, že postavu prostě donesu a položim ke knězi na zem, poprosim kněze jestli by mi nepomoh ho zachránit. Mrtvá postava si projde normálně přes podsvětí a já pak knězi poděkuju za pomoc.kucik wrote:...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: K systemu
už zase brečíte za plyšákov ?
tak to kurva chodí, parta je chudá, má smůlu
nalezený mrtvoly v chudým světě je normální vokrást a ne vláčet do chrámu
že je někdo dobrák, neznamená, že je trubka, co do každýho chcípláka investuje ranec peněz s mizivou šancí na návratnost
budu proti tomu bojovat ze všech sil, to nemá nic společnýho s hraním postavy, to je odpornej metagame nejsprostšího zrna, vychází ze známýho principu jednou ty mě, podruhý já tebe, je to kolektivní hra proti světu
když je vaše postava takovej hovadskej dobrák, co chce imrvére každýmu pomáhat, tak ať pomáhá ZA SVÝ
tak to kurva chodí, parta je chudá, má smůlu
nalezený mrtvoly v chudým světě je normální vokrást a ne vláčet do chrámu
že je někdo dobrák, neznamená, že je trubka, co do každýho chcípláka investuje ranec peněz s mizivou šancí na návratnost
budu proti tomu bojovat ze všech sil, to nemá nic společnýho s hraním postavy, to je odpornej metagame nejsprostšího zrna, vychází ze známýho principu jednou ty mě, podruhý já tebe, je to kolektivní hra proti světu
když je vaše postava takovej hovadskej dobrák, co chce imrvére každýmu pomáhat, tak ať pomáhá ZA SVÝ
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: K systemu
Phottere uklidni se a nejdřív si přečti, co kdo píše. TAdy nikdo nebrečí, ani za plyšákov, jinak já neumřel už ani nepamatuju a žádného kamaráda jsem taky nemusel oživovat.
Bavíme se o systému a o tom, kdo a kdy by to měl zaplatit.
Jinak mi tu zmizel příspěvek, to je dost divný.
Bavíme se o systému a o tom, kdo a kdy by to měl zaplatit.
Jinak mi tu zmizel příspěvek, to je dost divný.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: K systemu
No ked niekto niekoho odnesie do chramu tak to robi zo svojej vlastnej vole, cize to robi dobrovolne a nemoze cakat, ze ten oziveny mu zato bude platit nake peniaze spat. Bud ste kamarati a proste vam na tom druhom zalezi a preto mu pomozete, alebo to berete ako laskavost, ktoru vam ten druhy pak nak oplati.
Cize v celku, som proti ozivovani na dlh. Nic v zlom, ale je to blbost.
Cize v celku, som proti ozivovani na dlh. Nic v zlom, ale je to blbost.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: K systemu
Souhlasim, je to blbost a nechal bych to tak jak to je..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: K systemu
Já bych spíš rád probral tu myšlenku bankovnictví. Možnost úvěru od banky. A psal jsem tu o tom, že když chystáte ekonomický model, co jsi mi o něm říkal, že by to tu mohlo mít i trošku z některých jiných her, co známe - to je třeba v Karathe levně nakoupit a prodat draze na poušti.... Ovšem tady je zatím dost zásadní rozdíl v ceně zboží prodeje a koupě... když si koupím luk a budu ho chtít okamžitě prodat zpátky, tak je to těžká ztráta... a tenhle systém by byl asi největší překážka...
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu