Poté následoval přesun thálijských do další hospody, kde už byl Berserk (v Subwayi). Hrála tu hudba, taky jsme tancovali, hrál se i fotbálek a ačkoliv ho nemam v oblibě a nejde mi - já a Pepa jsme si povodili Kiriho s Berserkem jak malý kluky a to nejen jednou. Čas ubíhal a taknějak se občas pilo, tancovalo... dokonce sem slíbil Kirimu rychlou smrt, ze strany Berserka padlo pár výhružek, ale kdo by se bál tupý sekery žejo. No, Pepa - reprezentant teamu to nějak nezvládl a dočasně svázal duši s místními záchody, sváděl to na rum na kterej nás všechny pozval. Nemít body v přesvědčování tak bych ho odtamtud snad nedostal. Já už jsem doma, Pepa snad taky došel a Kiri s Berserkem asi řádí doteď. Akce to byla dobrá, hodně překvapivá byla fakt náhoda jak jsme se sešli. Všichni účastníci to vzali zodpovědně jako přípravu na powipový sraz
Náhodný neoficiální sraz Thalie
Náhodný neoficiální sraz Thalie
No, kámoška je líná a do hospody nechtěla, Pepovi někdo nesehnal lístek na maturák, tak jsme se vydali za Kirim a Berserkem do jedné hospody, kecáme, pijeme... no najednou přijdou další lidi.. koukam, ten jeden je mi povědomej. Pája (Brejchus)? Je to on? Koukam na něj a čekam na reakci... Zdáár *zvedá se ze židle a jde k nám*, hraješ ještě? Jojo, hrajem trpaslíky bráchy Hulixe a Palixe... tys hrál co? No, hrál jsem za jinej acc Meaglina. Za chvíli přijde další náhodnej člověk... Vy jste z Thalie? Jasně... No já hraju a mam nick Dubtchek. Jó to vim, vzpomínam si.. povídam. Já hral Meaglina. Meaglina? To je ten co mě mučil s Euletherou? Ha, to si pamatuju dost živě hehe. No kecalo se o nwn, kdo co hraje, kdo co má v plánu... sranda. Kiri tam řádil po lokále jak bláznivej gnóm a nosil piva. Berserk vyprávěl koho plánuje přepadnout a jak si to Kiri všechno píše.
Poté následoval přesun thálijských do další hospody, kde už byl Berserk (v Subwayi). Hrála tu hudba, taky jsme tancovali, hrál se i fotbálek a ačkoliv ho nemam v oblibě a nejde mi - já a Pepa jsme si povodili Kiriho s Berserkem jak malý kluky a to nejen jednou. Čas ubíhal a taknějak se občas pilo, tancovalo... dokonce sem slíbil Kirimu rychlou smrt, ze strany Berserka padlo pár výhružek, ale kdo by se bál tupý sekery žejo. No, Pepa - reprezentant teamu to nějak nezvládl a dočasně svázal duši s místními záchody, sváděl to na rum na kterej nás všechny pozval. Nemít body v přesvědčování tak bych ho odtamtud snad nedostal. Já už jsem doma, Pepa snad taky došel a Kiri s Berserkem asi řádí doteď. Akce to byla dobrá, hodně překvapivá byla fakt náhoda jak jsme se sešli. Všichni účastníci to vzali zodpovědně jako přípravu na powipový sraz
No a teď se jdu mejt 
Poté následoval přesun thálijských do další hospody, kde už byl Berserk (v Subwayi). Hrála tu hudba, taky jsme tancovali, hrál se i fotbálek a ačkoliv ho nemam v oblibě a nejde mi - já a Pepa jsme si povodili Kiriho s Berserkem jak malý kluky a to nejen jednou. Čas ubíhal a taknějak se občas pilo, tancovalo... dokonce sem slíbil Kirimu rychlou smrt, ze strany Berserka padlo pár výhružek, ale kdo by se bál tupý sekery žejo. No, Pepa - reprezentant teamu to nějak nezvládl a dočasně svázal duši s místními záchody, sváděl to na rum na kterej nás všechny pozval. Nemít body v přesvědčování tak bych ho odtamtud snad nedostal. Já už jsem doma, Pepa snad taky došel a Kiri s Berserkem asi řádí doteď. Akce to byla dobrá, hodně překvapivá byla fakt náhoda jak jsme se sešli. Všichni účastníci to vzali zodpovědně jako přípravu na powipový sraz
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie
Ty jo, takove vecirky mam nejradejs*zazpomina na historicke kalby u lizala a pak u reznika*Asi se na to tady vybodnu a vratim se do cech.Tohle fakt chybi... 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie
Super akce... Pepan nahodne obsadil WC kde je mozna doted 
Ty rana sou natom vsem nejhorsi
Ty rana sou natom vsem nejhorsi
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie
No, když sem šel domů tak mi bylo líp teda než teď 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie
Sucitim s vami panove, ja taky dosel nadranom domov a je mi podobne. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie
Dobre vam tak, kdybyste radsi hrali a nebo delali v toolu. 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie
Sem taky po příchodu šel na ivorskej hřbitov a na jezevceRejty wrote:Dobre vam tak, kdybyste radsi hrali a nebo delali v toolu.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie
ja se vratil teprve pred malou chvili
:D:D:D akce mooc dobra, skoda, ze si toho moc nepamatuju 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe