Únava a spánek

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Únava a spánek

Post by jiromir »

Nevim jestli je to takhle nastavený globálně ze si nidko nestezuje, ale při 60% únavy dostanu zpomalení (na tu fakt pomalou rychlost). Neni to trochu brzo?? Přece jenom na co tam je těch zbejvajících 40%, když se stejně skoro nehnu z místa takze jsem nepouzitelnej? (ale do hospody, i kdyby byla sebedál, stejne vzdycky dojdu tak za 20% únavy odhadem) Nebylo by třeba lepší, dát při 60% zpomalení na rychlost chůze a až při 80% na to současný? Ono třeba v zápalu boje či hry (třeba že mam zatažený vokýnko se systemovejma hlaskama) si ani nevsimnu ze uz jsem unavenej a nejdnou z niceho nic hup a zpomalení jak blázen a ted co s tim, kdyz nejblizsi hospoda je kdesi v dáli (u tý příležitosti mě napadá, že v hospodě v karathtě-přístavu nejde zaplatit pokoj) a ohniště ještě dál...
Krom toho do nějakejch 30% únavy se mi "nechce spát", takže kdyz chci s nekym nekam jít a mam dejme tomu 25% únavy, tak se nemuzu vyspat a pokud vyrazim, tak uz mi zbejva jen 35% únavy na nejakou akci nez jsem zneschopněn...a to neni úplně nejvíc. To uteče jak voda..
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Únava a spánek

Post by Sorrow »

jiromir wrote:Nevim jestli je to takhle nastavený globálně ze si nidko nestezuje, ale při 60% únavy dostanu zpomalení (na tu fakt pomalou rychlost). Neni to trochu brzo?? Přece jenom na co tam je těch zbejvajících 40%, když se stejně skoro nehnu z místa takze jsem nepouzitelnej? (ale do hospody, i kdyby byla sebedál, stejne vzdycky dojdu tak za 20% únavy odhadem) Nebylo by třeba lepší, dát při 60% zpomalení na rychlost chůze a až při 80% na to současný? Ono třeba v zápalu boje či hry (třeba že mam zatažený vokýnko se systemovejma hlaskama) si ani nevsimnu ze uz jsem unavenej a nejdnou z niceho nic hup a zpomalení jak blázen a ted co s tim, kdyz nejblizsi hospoda je kdesi v dáli (u tý příležitosti mě napadá, že v hospodě v karathtě-přístavu nejde zaplatit pokoj) a ohniště ještě dál...
Krom toho do nějakejch 30% únavy se mi "nechce spát", takže kdyz chci s nekym nekam jít a mam dejme tomu 25% únavy, tak se nemuzu vyspat a pokud vyrazim, tak uz mi zbejva jen 35% únavy na nejakou akci nez jsem zneschopněn...a to neni úplně nejvíc. To uteče jak voda..
V hostincich kdyz si koupis pokoj muzes spat odkdy chces :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Únava a spánek

Post by jiromir »

[/quote]
V hostincich kdyz si koupis pokoj muzes spat odkdy chces :wink:[/quote]

A u ohne ne? To je nejaky divny. Jedno z toho musi bejt bugly teda. Krom toho v tom pristavu si nemuzes ten pokoj ani zaplatit...
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Únava a spánek

Post by RES »

Hmmm... je divne ze behani meho starecka podle tebe utaha a ma dostat mrtvicku a to beha stale v divocine. :wink: Staci si jen hlidat u postavi jakou ma zizen hlad a unavu vcas jit spat v hostinci od 40% muzes snadno nebo u ohniste v prirode je jich vsude habadej staci hledat.Myslim si ze nastaveni je docela vpohode a hratelny schrupnu si pred tazenim a obehnu pulku sveta uplne vpohode nez je potreba znova spat.Denek jeden ma holt tuhej korinek a ne a ne natahnout brka pri sportovani nooo .... :roll:
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Únava a spánek

Post by Kiri »

u bezedneho skopku se spat neda, je to jenom bordel ;-)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Únava a spánek

Post by jiromir »

RES wrote:Hmmm... je divne ze behani meho starecka podle tebe utaha a ma dostat mrtvicku a to beha stale v divocine. :wink: Staci si jen hlidat u postavi jakou ma zizen hlad a unavu vcas jit spat v hostinci od 40% muzes snadno nebo u ohniste v prirode je jich vsude habadej staci hledat.Myslim si ze nastaveni je docela vpohode a hratelny schrupnu si pred tazenim a obehnu pulku sveta uplne vpohode nez je potreba znova spat.Denek jeden ma holt tuhej korinek a ne a ne natahnout brka pri sportovani nooo .... :roll:
kdyby bylo nwn schopny rozeznat behajici postavu tak je ten tvuj pošuk dávno pod drnem...
Chápu ze kdyz nekdo postavu hraje stylem "vzhůru sprintem pro expy a pak rychle zase do hospody nez budu unavenej, jeste mam 7% tak to to stihnu dobehnou" tak je to hratelny velmi dobre.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Únava a spánek

Post by Darien »

Já bych se také přimlouval za to, abych mohl spát "kdy chci" i u ohně. Jsem druid a nevím, proč kvůli tomu chodit do města.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Únava a spánek

Post by wekslo »

Darien wrote:Já bych se také přimlouval za to, abych mohl spát "kdy chci" i u ohně. Jsem druid a nevím, proč kvůli tomu chodit do města.
souhlas
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Locked