Kvasnicova Pivnica pre Nordovísko

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
GeForce
Obyvatel
Posts: 148
Joined: 19:32 04. Dec 2009

Kvasnicova Pivnica pre Nordovísko

Post by GeForce »

  • Zduřte všicí!

[/size][/color]
Kvások si pre vas připravůje pivnicu ve ktorej se bödú predávat věcišky čo böly nalezene během poriadných vejprav lebo tak něako. Tak kto bode mat par zlatakov, nech si ich kupi. Častka ktöra böde shromažděuna, sa da ako investica na vopravu novejho mostku k Nordovej Kovadlíně!



Tákže... zatial mam par věcí, ktore bodu pre každejho. Zakladná pravidla bodu taká:
Za prvej) Forma predani bode ako aukcia, takže každý kdo přihodí alespon o 5% viac z vyvolávacíe hodnoty bode mat narok na kupenie věcišty!
Za druhej) Aukcia započne, ked bode prvej příhoz.
Za tretie) Aukcia skončí po tom když niekto neprihödí dobu dělšiu ako řeknem.*
Za druhej teda štvrtej) Svoju věcištu zakupenu vam dam hned po skönčenie aukcie tej věcišty.

*//ooc jeden den
A hlavně bode zajištěne piveso po celů döbu aukcie!
Image
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
User avatar
GeForce
Obyvatel
Posts: 148
Joined: 19:32 04. Dec 2009

Re: Kvasnicova Pivnica pre Nordovísko

Post by GeForce »

Len připomínám, že ten kdo chce svoju věc, nech sa přihláší ked Kvaska uvidí!
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Locked