wsweetjane wrote:...Braenn...chápu že ti to není po chuti když tak vehementně rozevíráš půlky na určitých místech- ale zastávám selský rozum, promiň jiná nebudu. Asi nejsem tak vyspělá, chapající, skvělá a RP vyzrálá jako ty...Buď prosím schovívavá a já ti za to někde postavím oltář když dovolíš...
Můžu být shovívavá jak chci, i bez oltáře, ale to co předvádíš není selský rozum. Selský rozum je takový ten zdravý, při kterém ti i bez učení a vzdělání docvakne, co měl ten druhý na mysli a jak se zachovat.
Věř mi, toto není ten případ.
A jestli tě zajímá, proč se vůbec namáhám ti odpovědět, tedy, je to proto, že od DM dostávám za každý patřičně podporující příspěvek litr expů, za horlivou obhajovu pět tisíc a za obavláště vydařené vtípky ani nebudu povídat, týden by ses žárlivostí nevyspala. Možná si na příští grilovačce nechám zvednout sazbu.
de Aers wrote:Tak to je masakr co tu wsweetjane vykouzlila Až mi brambory lezly málem nosem při večeři
Nechtěj vědět, kudy lezly mně, vzhledem k tomu, že jsem předsedou Tajného a Mocného Řádu Slizkých a Kluzkých Análních Alpinistů. Narozdíl od Braenn to ale nedělám pro expy, já, vážené publikum, lezu lidem do řitě z přesvědčení a přirozenosti! Je obecně známým faktem, že jsem se narodil s nosem již tehdy zabarveným do hněda. Zvyk je železnou košilí a kdo mě zná, ví, jak nyní zapáchá.
Pajule wrote:ach jo..tady je to fakt jedna velká komedie
Náhodou konečně zas po dlouhé době flame jak má být. A navíc nebyl po první stránce zablokovaný DM.
Aspoň je co číst.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde. Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jooo sranda byla ale beztak furt nevím, který DM předává ty telly? Hmm ikdyž mám nějaký ten tip
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
DenGrasse wrote:
Bere KaTovu permknutou postavu, prohlíží jí a....
Tvůj Azhael je v naprostém bezpečí.
Azhael má od všech DM protekci, každý DM má svoji cenu, která se dá zaplatit Azhael nezemře
Jojo kazdej ma neco ... ten muj zas ceka ve sfere zla na konec sveta, protoze mi dal Rejty "imku na wipe" a "orci dlouhovekost". Potom ho na Thalii nikdo nebude znat, takze se prej zas v klidu budu moct vratit
Nalkanar na straně 10 wrote:Jednoduchá série dotazů
1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které nakonec byly propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
EDIT: 4,5) Několika uprchlým byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?
ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
Nalkanar na straně 10 wrote:Jednoduchá série dotazů
1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které nakonec byly propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
EDIT: 4,5) Několika uprchlým byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?
ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
1) No, naší skupinku vyslýchala Inkvizice. Bylo to dost tvrdý, většina z nás však byla propuštěna. Jeden přišel o život.
2) Odebrány nám byly zbraně, pak byly vráceny.
5) Asi bys to měl najít na fóru a postnout sem odkaz, bez toho těžko vysledovat relevantní kontext.