Nalkanar wrote:Derkene.. pokud tu je, jak mi tvrdí vícero hráčů z povrchu, princip, že postava uvězněná ve vězení, ať už uteče, nebo je po výkonu trestu propuštěna, příjde o obsah svého invu, tak je dle mě logické, že pobyt ve vězení by měl stejně působit na kohokoliv.
Bokem, obecně a mimo konkrétní případ drowů.
Ten kdo stráví nějaký čas ve vězení, rozhodně nemusí po propuštění přijít o obsah svého invu, pokud tedy zabavení majetku není součástí trestu. Nestraš. To by rovnou bylo lepší nechat si dát kill.
A dokonce ani když ty věci ve vězení rp nemá, tak při útěku nemusí o ty věci přijít, pokud je například dokáže získat během útěku, třeba tím, že se nabourá do skladu nebo něco podobného.
A pokud by byl popraven nebo zabit a nebyla to permka (každá poprava nutně nemusí být permka, jak nás učí historie - o tom rozhodují DM a samozřejmě se pro ni může rozhodnout i hráč), tak opět nevidím žádné pravidlo, které by říkalo, že přijde o věci, pokud tedy opět není zabavení majetku součástí trestu.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru