Máš u mě čajík i vodničku
DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
*tleská* A právě mám monitor od pasty Bahnáčku
Máš u mě čajík i vodničku
Máš u mě čajík i vodničku
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Začínám mít v oblibě tento obrázekBahnak wrote:...
Vedoucí týmu Thalie
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Navrhuji velký diskuzní sraz Thalie. Z osobní zkušenosti vím, že se tyhle věci mnohem lépe probírají face to face. Já bych si třeba rád pokecal s DMkama a formou diskuze, třeba by jsme společně něco vymysleli. Takhle na foru to působí hrozně nepřátelsky všechno, třeba to tak od některých ani myšleno nebylo. Doufám, že přijdou aspon někteří z týmu na plánovanou seanci Thalijské mafie. 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Tak přijeď teď na sraz...Molly23 wrote:Navrhuji velký diskuzní sraz Thalie.
Vedoucí týmu Thalie
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Už mám rezervé na klubovněRejty wrote:Tak přijeď teď na sraz...Molly23 wrote:Navrhuji velký diskuzní sraz Thalie.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Mno, Bahňák to tak všechno krásně shrnul.... Ale stejnak si dovolím, i přes svůj mrzský, zelený status ještě něco dodat. Já osobně znechucený nejsem, přesně něco takovýho sem čekal. Jediný, co mě překvapuje je dýlka flejmu - vypovídá o tom, že nejsem sám, kdo nemá do čeho (nebo koho?) píchnout.
Jinak jo, ta rovnice JE stupidní, anžto je operátor otazník a rovnítko je až za pravou stranou rovnice.
Jinak jo, ta rovnice JE stupidní, anžto je operátor otazník a rovnítko je až za pravou stranou rovnice.
PUF!
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Myslím že tenhle flejm zahrnuje hned několik podflejmů
-oškliváčtí npcéčkové
-pohled na systém guild
-odchod hráče
-vězení
-nadržování jistým skupinám hráčů
-demokracie
-permice
...........
No myslím, že jsem snad pojal všechny co se tu objevili.
PS: co se týče rovnice souhlasím s Kokosákem (dostanu odměnu?
)
-oškliváčtí npcéčkové
-pohled na systém guild
-odchod hráče
-vězení
-nadržování jistým skupinám hráčů
-demokracie
-permice
...........
No myslím, že jsem snad pojal všechny co se tu objevili.
PS: co se týče rovnice souhlasím s Kokosákem (dostanu odměnu?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Hlavně to pak všechno presunte do spamu, at se nám načítají stránky. Chci vidět jak se bude bers tvářit až pokoříme stranu tisíc.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Vyjimečně souhlasím bez vyhrad s Bahnákem i jeho stylem nadsázky a i mne pobavil:) (Ať taky slyší ode mne druhou pochvalu, když ho jen furt kritizuji:)
Byl jsem shodou okolností OOC na zacatku přibehu. (Skype - my na lovu "jezevců" on na lovu gardistů). 3 lidé z 4 na tom kanálu říkali od prvního okamžiku. "Chlape jdeš si pro permku změn styl." Dotyčný subjekt měl již však syndrom superhrdiny v nelečitelné poslední fázi, a to jak IC, tak OOC. Několikrát zaznělo i srovnání s Willamem Wallacem. Jako rýpal jsem ho upozornoval, že on tu zenu miloval, ze znasilnění přechazeli i horalé jako zlo, které nestojí za smrt. "Ius primae noctis" bylo dokonce součástí zákonů te doby. Ovšem rozpuklý patologický syndrom v posledním stádiu velel k "paladinství", i tak se zastal neznámé ženy oděné vyzývavě. Rozsudek smrti si podepsal skutečně svým činem a svým rozhodnutím.
Srovnávat tento precedent s jinými není možné kvuli okolnostem a patologicky rozvinutému syndromu superhrdinství. Doplněného o: "tohle je přeci quest, přeci mne nenechaj umřít". Bohužel je tato nemoc léčitelná pouze následky.
Jediné co mi chybí zejména z důvodu léčitelných případů je, že zatím nebyl zveřejněn text v událostech popisující popravu zločince. Nevěřím, že by ambit nechal poprvit veřejně známého vraha neveřejně bez toho, aby alespon nezveřejnil, co se stalo. Jeden z nejsilnejších nástrojů, které tyran má, je právě takováto demonstrace následků činů proti němu.
PS: tyran není myšlen negativně, ale v jeho původním symslu, dle mého OOC názoru je Ambit skutečně schopný tyran a jeho vláda bude zřejmě významně ve prospěch země. Když teda odmyslím, jak platí ty gardisty a psíky....
Byl jsem shodou okolností OOC na zacatku přibehu. (Skype - my na lovu "jezevců" on na lovu gardistů). 3 lidé z 4 na tom kanálu říkali od prvního okamžiku. "Chlape jdeš si pro permku změn styl." Dotyčný subjekt měl již však syndrom superhrdiny v nelečitelné poslední fázi, a to jak IC, tak OOC. Několikrát zaznělo i srovnání s Willamem Wallacem. Jako rýpal jsem ho upozornoval, že on tu zenu miloval, ze znasilnění přechazeli i horalé jako zlo, které nestojí za smrt. "Ius primae noctis" bylo dokonce součástí zákonů te doby. Ovšem rozpuklý patologický syndrom v posledním stádiu velel k "paladinství", i tak se zastal neznámé ženy oděné vyzývavě. Rozsudek smrti si podepsal skutečně svým činem a svým rozhodnutím.
Srovnávat tento precedent s jinými není možné kvuli okolnostem a patologicky rozvinutému syndromu superhrdinství. Doplněného o: "tohle je přeci quest, přeci mne nenechaj umřít". Bohužel je tato nemoc léčitelná pouze následky.
Jediné co mi chybí zejména z důvodu léčitelných případů je, že zatím nebyl zveřejněn text v událostech popisující popravu zločince. Nevěřím, že by ambit nechal poprvit veřejně známého vraha neveřejně bez toho, aby alespon nezveřejnil, co se stalo. Jeden z nejsilnejších nástrojů, které tyran má, je právě takováto demonstrace následků činů proti němu.
PS: tyran není myšlen negativně, ale v jeho původním symslu, dle mého OOC názoru je Ambit skutečně schopný tyran a jeho vláda bude zřejmě významně ve prospěch země. Když teda odmyslím, jak platí ty gardisty a psíky....
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Jj taky by mě zajímalo jaký je rozpočet Ambita
koho všeho zdaňuje nebo jaké nahromadil bohatství, jaké jsou škrty a jak na to reaguje obyvatelstvo. Na kolik ho přijde garda a psy za jedem měsíc atd.

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Rozpočet Ambita si v hrubých rysech vedu
Tak on něco ušetřil tím, že rozpustil roty královských myslivců, což je obecně známé; zabavil majetky Lambertů, Canisů a Flaxiů, což je taky obecně známé.
Jinak se lze o řadě věcí dozvědět IC, je tudíž škoda je vyzrazovat na foru.
Jinak se lze o řadě věcí dozvědět IC, je tudíž škoda je vyzrazovat na foru.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Opovaž se něco vyzrazovat OOC!!! *šušká tichounce* a když už tak někde u piva.DenGrasse wrote:Rozpočet Ambita si v hrubých rysech veduTak on něco ušetřil tím, že rozpustil roty královských myslivců, což je obecně známé; zabavil majetky Lambertů, Canisů a Flaxiů, což je taky obecně známé.
Jinak se lze o řadě věcí dozvědět IC, je tudíž škoda je vyzrazovat na foru.
Hodlám se brzy ponořit do spisů v knihovně, snad se mi tam podaří něco vyčíst.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Dyt je to vládce ne?
Když mu dojdou prachy tak si udělá nové....
Když mu dojdou prachy tak si udělá nové....
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Shaman mně dycky rozseká
Začínám si myslet, že si tu z nás jen děláš prdel a já se nechám dycky nachytat.
Začínám si myslet, že si tu z nás jen děláš prdel a já se nechám dycky nachytat.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...