Na jakých PC hrách ujíždíte?

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Desmond »

User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by J.F.Payne »

Sakra, jak se platí přes net? Tohle MUSÍM mít!
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Shaman88 »

Otázka zda potřebuješ multiplayer.
Pokud ne tak ti klidně poradím, napiš mi třeba na icq.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Shaman88 »

Tohle zrovna mám... ti to někde nasdílím.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by J.F.Payne »

Poslal jsem ti PM. Jestli si to dneska na noční zahraju, máš u mě flašku vodky.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Desmond »

Nevyjde pak levněji ten originál? ;)
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by G-ladiator »

Záleží na vodce. Tuším, že Pražská vodka je levnější. Asi protože je hnusná až to bolí. :)
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by J.F.Payne »

Tady nezáleží na ceně! Tohle je srdcovka... a jelikož netuším, jak se platí přes net, zato kvalitní vodky mám vždycky doma dost, je volba jasná!
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

není nad pořádnou anime bojovku
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Molly23 »

To já třeba zbožnuju tuhletu hříčku, třebaže vypadá jednoduše, je to nádherně propracované dílko, které v lecčem překvapí. Nevím zda je to aktuální, ale každopádně se tahle hra držela(možná ještě drží) na první příčce freewarových her.

At žije Cave story.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... V-FpxVgVeA
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Molly23 »

Mám také rád takové náladovky se super atmoškou a nápadem, třeba tohleto vypadá moc krásně... jmenuje se to Limbo

http://www.youtube.com/watch?v=Uh-mm8CzY10
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

v tom případě si projdi tyhel flashovky

http://onemrbean.blogspot.com/

http://atmosgames.com/index.html

na každé té stránce je jich víc jak jedna

taky série http://westykid.deviantart.com/gallery/762471#/d1zqczi nevermore nebyla špatná
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

Molly23 wrote:Mám také rád takové náladovky se super atmoškou a nápadem, třeba tohleto vypadá moc krásně... jmenuje se to Limbo

http://www.youtube.com/watch?v=Uh-mm8CzY10
mimochodem fajn remix 9 crimes
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Prasokralik »

To Limob je dobrá sranda :) a ti pavouci, uf.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Post by Fryn »

Ukázka z dema Aliens:Colonial Marines
http://www.comingsoon.net/news/gamenews.php?id=82744

Tak na tuhle věc se těším už asi tři roky, ale po shlédnutí záběrů z dema cítím trochu zklamání (minimálně raději chladím, co nejvíc své počáteční nadšení). Předesílám, že jsem skalní fanoušek vetřelčího univerza, takže můj pohled může být o něco kritičtější (první dva filmy řadím mezi to "nej" co se v tomto žánru natočilo, třetí film uznávám, čtvrtý mi až tak příliš nevoní a u zbývajících dvou kousků, ve kterých se do všeobecného veselí přidává i predátor, mám pocit, že by možná bylo lepší, kdyby se vůbec nenatočili - oproti stejnojmenným počítačovám hrám, které jsou asi zatím to nejlepší co na nás programátoři přichystali).

Co mě teda příliš nesedlo:
Nové "mutace" vetřelců - Pretoriana (taková zmenšenina vetřelčí královny) jsem ještě snesl, docela mi do všeho zapadal, ale nový druh "crusher", který vypadá jako vetřelec spářený s triceratopsem se mi opravdu zajídá. Chápu potřebu větší variability, ale myslím, že není nutné být originální za každou cenu.

Inteligence vetřelců - Možná je to jen tím demem nebo je to kvůli stádia ve kterém se právě nachází příběh kampaně, ale tak trochu mi přijde, jako bych se díval na nějakou automatovou arkádu. Tak nějak mám pocit, že se u vetřelců i vytratila jejich pověstná rychlost. Tvůrci v předchozích rozhovorech slibovali opravdu propracovanou AI, kde na vás vetřelci budou schopni skrytě vyčkávat, klást léčky, používat průzkumníky atd... .

Kyselina - Při sledování jsem se jaksi nemohl zbavit dojmu, že se tento aspekt docela přehlíží. Jako by tam byla spíš jen jako kulisa - viz. chlápek co v bezprostřední blízkostí odpráskne vetřelce brokovnicí a ani se při tom nezachvěje (pominu to, že odrazí vetřelce zbraní, což mě neskutečně iritovalo už v AvP3). I to jak se vetřelci rozprskávají po kontaktu s projektily do okolí, je takové podivné. Opětovně doufám, že je to pouze problém dema.

Dále už by byli jen nějaké kosmetické výtky, třeba jako proč sakra mají vetřelci na ocasech tak neuvěřitelně zvýrazněný "hřeben" apod..., ale já jsem na věci co se týče "reálií" kolem vetřelců fakt pedant.

Co vidím jako plus:
Cooperativní hra - Jedno z těch nejhlavnějších plusů, co tu ještě přiliš v žádné vetřelčí hře nebylo podporováno. Autoři slibují možnost až čtyřech hráčů, kterří budou společně procházet příběhovou kampaní (plus se jistě objeví hafo dalších multiplayer map).

Příběh a atmosféra - Za příběhem stojí prý docela známá jména a děj přímo navazuje na události po druhém filmu. Atmosféra se musí osahat přímo hraním, ale tady tak nějak doufám, že Gearbox udělá vše, aby ji nezabil a naopak posunul ještě o něco dál.

Obranné věže - To samé jako ve filmu, jsem rád, že je dodali i tady. Jen doufám, že je hráč bude smět položit téměř všude a nebude (tak jak bylo vidno v demu) příliš voděn za ručičku.

Motion tracker - Možná jste si všimli, že toto udělátko už není součástí přímo grafického rozhraní, ale musí se na něj kouknout, stejně jako ve filmu. Rozhodně palec nahoru.

Doufám, že Gearbox fanoušky nezklame a po dlouhé době se zase objeví hra s vetřelčí tématikou, zpracována tak jak si to jen tohle téma zaslouží.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Post Reply