Do toho se mi zrovna moc nechce, je to takové hodně "čudné" i na mě...
Leda by Braenn použila nějakou zákeřnou přesvědčovací taktiku.
Tahle věta mě definitivně odradila, zrovna moc v lásce nemám veverkomily a jinou havět hrající si na "teplou" letní noc v půlce listopadu...Hra lehká jako elfí políbení a svěží jako lehký vánek za teplé letní noci.
Bunkr:
Zní o poznání zajímavěji, to je moje krevní skupina. Hra bude surová, realistická a nejspíše i dost zajímavá. Záleží na charakterech a okolnostech, ale rozhodně lepší než ta první elfovina.
MASH:
Kdyby šlo o hru na toto téma, pěkně v maskáčích a hráli by jsme si na nemocnici v poli, tak bych do toho šel, ale hrát si na setkání po 5-ti letech kdy budeme vzpomínat na fiktivní události a plácat se po ramenech? To není nic pro mě.