Na jakých PC hrách ujíždíte?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Mě to skorem připomíná spíš nějaký díl Left4Dead nežli hru na úrovni AvP apod. Ale kooperační hry přitáhnou hodně lidí, dneska se vše zjednodušuje, takže úspěch to bude mít. 
.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Popravdě kooperační mód jde u mě trochu stranou, co si od hry slibuji nejvíc, že se povede věrohodně převést atmosféru prvních dvou filmů. Alespoň tak jako to bylo u AvP2 (AvP3 by nebylo špatné, kdyby se tak moc netlačilo na tvůrce, ať se hra už konečně vydá).Nalkanar wrote:Mě to skorem připomíná spíš nějaký díl Left4Dead nežli hru na úrovni AvP apod. Ale kooperační hry přitáhnou hodně lidí, dneska se vše zjednodušuje, takže úspěch to bude mít.
Kooperativní prvek je velmi zajímavý, ale o to víc doufám, že se hra nesmrskne pouze na další z řady Left4Dead klonů ve vetřelčím prostředí.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já to beru z toho hlediska "na co to vypadá a z čeho to bude žít". Osobně Alieny až tak nežeru (jsou kyselí přecijen
), ale zase by to byla asi fajn gameska. Akorát jsem AvP 1 i 2 hrál hlavně za Alieny 
.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
NWN Toolset.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
NWN toolset spíš ujíždí na nás-darkvision- wrote:NWN Toolset.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Fajné si mi připoměl co bych si zase mohl zahrátFryn wrote:.....
Jinak taky jsem převážně hrál za Alieny
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
http://www.youtube.com/watch?v=x6LwaLHz5Xk je tam krev tak bacha kdo na to nemá žaludek 
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Skyrim
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
V poslední době:
Might and Magic: Clash of Heroes
CoD: MW 3
Sonic generations
Might and Magic: Clash of Heroes
CoD: MW 3
Sonic generations
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já měl nejraději hru za mariňáka, to byla prostě ta správná stísněná atmosféra plná strachu, kde se člověk po většinu hry nemohl zbavit pocitu, že je pouze lovnou kořistí, která se nějakým nedopatřením dostala na to nejhorší možné místo v celém vesmíru.-RoF- wrote:Fajné si mi připoměl co bych si zase mohl zahrát![]()
Jinak taky jsem převážně hrál za Alieny
Vetřelec, se svým dost odlišným konceptem hry, u mě vedl v oblíbenosti hned jako druhý (hra za predátora mě nikdy moc nebrala, třebaže byla taky docela zajímavá).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jo já to ted o víkendu hrál (myslím teda AvP2) prvně za aliena, ten mě baví, jen je trošku horší si zvyknout na jeho šílený pohyb po zdech a takFryn wrote: Já měl nejraději hru za mariňáka, to byla prostě ta správná stísněná atmosféra plná strachu, kde se člověk po většinu hry nemohl zbavit pocitu, že je pouze lovnou kořistí, která se nějakým nedopatřením dostala na to nejhorší možné místo v celém vesmíru.
Vetřelec, se svým dost odlišným konceptem hry, u mě vedl v oblíbenosti hned jako druhý (hra za predátora mě nikdy moc nebrala, třebaže byla taky docela zajímavá).
Pak jsem hrál za predátora a za něj mi příjde hra hodně lehká, zvlášt s automatickým zaměřováním té jeho ramení pistole. Pravda, že kde se vyskytují lidi a alieni, tak je to horší, ale stačí jen přehazovat pohledy.
Ted hraju marináka a za něj je hra hodně zajimavá, zvlášt když je nezranitelnější
Spíš mi vadilo, že je to moc nalinkovaná hra a musí se jet po stejné cestě. A trošku mi vadilo, že když jsem hrál za vetřelce, tak se vždy zastavili a nešli se mnou v takovém hejnu (asi bych to měl pak moc lehké
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
metro 2033 je lepší než nějaký alieni kdy budou
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Alieny jsem moc nehrál, ale hrál jsem Metro 2033, a to je bomba! Někdo nadává na AI, ale to je pro mě jedno. Jinak doporučuji si ke hře přečíst i knihu, jsou to dá se říct dva rozdílné příběhy. Hlavní hrdina prochází stejnými místy, potkává stejné postavy, ale dějou se úplně jiné věci
. Braenn prej tu knihu přečetla za dva dny! Ted momentálně u mě kniha není, půjčil jsem ji, ale až bude zase u mě, tak se můžu ozvat.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
AvP 1+2 jsem hrál (aka fanda Alienu a spol.).
Z jedničky (hlavně hraní za vetřelce) jsem měl Zlorgasmus - geniální běhání po stropě, stěnách, "strach" ze zapálení, žraní mrtvolek za účelem léčení, kousání hlav...krása.
Hra za člověka byl on-line horror - fakt jsem se místy bál podívat za roh
. Pamatuju si na obzvlášť veselou věc - na pomalém kompu mi počítač s minigunem(?) nestíhal zaměřovávat běžící vetřelce a střílel "za ně", takže jsem musel střílet v "manuálním" módu.
Hra za predyho byla "nudáááá".
Dvojka...zmrvili pohyb vetřelce. Zatímco v jedničce vetřelec "krásně" plynule lezl i přes drobné výčnělky, ve dvojce "kopíroval" každý blbý, byť jen 10cm vysoký výstupek nebo trubku. Nevím zda to nějaký pozdější patch odstranil, ale mě to nebetyčně krkalo. Zlatá jednička.
Mno a momentálně jsem propadl Dragon Age - Origins, hraju za nejkladnějšího klaďáka a momentálně se mooc těším, až budu moci kopnout Morrigan do...kam slunce nesvítí...a používat v partě místo ní nějakýho normálního mága
. Momentálně mám za klaďácký rozhodování a pomáhání na každým rohu její náklonost kousek nad bodem mrazu.
Na podruhé si hru zkusím určitě za nějakýho evila a už se na tu arogantní, línou a jedovatou micinku "těším", jak to roztočíme.
Z jedničky (hlavně hraní za vetřelce) jsem měl Zlorgasmus - geniální běhání po stropě, stěnách, "strach" ze zapálení, žraní mrtvolek za účelem léčení, kousání hlav...krása.
Hra za člověka byl on-line horror - fakt jsem se místy bál podívat za roh
Hra za predyho byla "nudáááá".
Dvojka...zmrvili pohyb vetřelce. Zatímco v jedničce vetřelec "krásně" plynule lezl i přes drobné výčnělky, ve dvojce "kopíroval" každý blbý, byť jen 10cm vysoký výstupek nebo trubku. Nevím zda to nějaký pozdější patch odstranil, ale mě to nebetyčně krkalo. Zlatá jednička.
Mno a momentálně jsem propadl Dragon Age - Origins, hraju za nejkladnějšího klaďáka a momentálně se mooc těším, až budu moci kopnout Morrigan do...kam slunce nesvítí...a používat v partě místo ní nějakýho normálního mága
Na podruhé si hru zkusím určitě za nějakýho evila a už se na tu arogantní, línou a jedovatou micinku "těším", jak to roztočíme.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já jsem se taky snažil hrát dobráka a ve finále, mě měla z party jediná morigan nakonec ráda. Ta tupá bardka, co mi půl hry tvrdila, jak mě miluje, se mě pokusila zabít, alistair se na mě imrvére mračil. zevran, kterému jsem zachránil život, mě stejně ve finále taky zkusil kuchnout, taková ta magička důchodkyně ode mě utekla a sten celou hru zarytě mlčel...
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.