Nicméně díky všem za hezký večer, Příbramská divadelní společnost nezklamala. Představení se mi moc líbilo, vtípky chvilkama úžasné (pořád mám v hlavě slovo "zeměměřič") Prostor na pokec - bohužel moc nebyl.
Alespoň zprofanovaní hráči okusili i trochu té kultůry, příště jdem na operu či balet
Teď už nás jen čeká Plzeňskej sraz, kde oproti divadlu budem tlachat na již oblíbené a nekonečné témata.
Otázka zní co provedeme potom?
