pod to se podepisujixxxMajkyxxx wrote:Mnich s holi s bab za unarmed strike.....
Bohužel, bylo by to přesílené...
pod to se podepisujixxxMajkyxxx wrote:Mnich s holi s bab za unarmed strike.....
ANO, tudíž je za normálních okolností pro 99,9% lidí nedostupná, vím o jedinné na světě, takže +9AC z pavézy bych asi neargumentoval.KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
Když víš o zdroji, pak je jen otázkou času, kdy jich bude víceGlumišek wrote:ANO, tudíž je za normálních okolností pro 99,9% lidí nedostupná, vím o jedinné na světě, takže +9AC z pavézy bych asi neargumentoval.KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
Tak jest.kucik wrote:Kukri má opravdu 1d6. A fakt nevim proč.
černý vlk wrote:za pavézu na Thalii je bonus k AC +9 max
-RoF- wrote:Nevím kde se dá sehnat pavéza 3+6OC (+7OC na bodání) ale budiž.
Jde o bug:KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
Bahnak wrote:černý vlk wrote:za pavézu na Thalii je bonus k AC +9 max-RoF- wrote:Nevím kde se dá sehnat pavéza 3+6OC (+7OC na bodání) ale budiž.Jde o bug:KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
Do dřevařské kozy vložte 1x deska prastarý dub a 1x meteor. (bez craftových příměsí)
Nastavte vše jako by se měla vyrábět pavéza a ignorujte hlášku že craft nefunguje.
Do talku napište:
/pc nomisjebuh/script96/paveza+6/lookitem:XXX
(kde XXX je číslo vzhledu pavézy která se vám vyrobí přímo do ruky)
pak klikněte na pec a pavéza je vaše.
*sedá ke kompu a škodolibě sleduje dílnu, zdali se objeví "někdo" kdo by to zkusil...*
Tak nějak doufám že ten sarkasmus je dostatečně viditelný pro všechny.
Jinak tohle vynášení infa na foru zrovna rád nevidím, co zkusit prokecnout ve hře majitele???
.
Asabi nemají imku na sneak attack.KaTo wrote:Tj. DEX Roguna+cokoli je úspěšná všude tam, kde nejsou nemrtví, elementálové, a spousta "živých" potvor co má od WB imku na snejky (např. Asabi). Pak se snejková DEX roguna mění v "pižlu" a jediné čím dává dmg je zbraň.
Mea culpa. Asi si pletu Asabi a Skilgamona nebo ještě něco jiného z pouště. Mě ti prasopsokočkohumanoidoněco z písečných dungů přišli podobní vzhledem. Mea maxima culpa.LDamian wrote:Asabi nemají imku na sneak attack.