A líbí se mi jak je vidět jak jde letadlo nahoru po tom co stratí váhu
http://www.youtube.com/watch?v=R5EFsgpK ... re=related
bych řekl, že třetina je dlouhej čas, třetina překrytí dvou fotek a u poslední třetiny nevim co má být děsného (asi tam chybí příběh zavražděného pětiletého kluka, jinak fakt netuším co je strašidelného, na klučíkovi, co kouká z okna) + tam bude asi par fotek s kazem na kráse....Molly23 wrote:Jednou jsem se na to koukal po pár pivech v noci a pak se mi nechtělo spátmoc zajímavé videjko, byt se může jednat o pouhé klamy a náhody.

Masakr.