Pripojeni k serveru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
dumi
Nováček
Posts: 5
Joined: 13:15 19. Nov 2011

Pripojeni k serveru

Post by dumi »

Ahoj, prolezal jsem forum, ale nepoarilo se mi najit odpoved na muj problem...

Nedokazu se pripojit na server thalie. Dnes jsem kvuli tomu koupil i originalku hry. Mam oba datadisky, thalie klic jsem na webu zadal a IP adresu taky (zkousel jsem to i s volbou nekontrolovat IP).


Haky jsem vsechny rozbalil do adresare HAK a TLK do adresare TLK.

Problem je ze pokud se chci pripojit napise to ze server byl nalezen a ze se snazi o prihlaseni. Po chvilce to vypadne s tim ze server neodpovida a ze se nelze prihlasit (timeout).


Nevi nekdo kde by mohl byt problem? Diky za odpoved.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Pripojeni k serveru

Post by Myrpa »

Zkontroluj, jestli souhlasí player name a ip, které máš zadané na webu a kterými se přihlašuješ do hry.

Player name je case senstitive - musí být totožné včetně velkých a malých písmen.
IP kontrola (na webu v nastavení účtu) musí být vypnuta, pokud se ti mění IP, nebo je zkrátka jiná, než kterou jsi do toho nastavení na webu zadal.

Příklad: Na webu dám Myrpa, do hry přihlašuju jako myrpa a nepůjde to.
Příhlad: Na webu jsem zaškrtl kontrolu ip, kterou tam mám vyplněnou, do hry pak přihlašuju z jiné ip, nepůjde to.
dumi
Nováček
Posts: 5
Joined: 13:15 19. Nov 2011

Re: Pripojeni k serveru

Post by dumi »

diky za nakopnuti problem odhalem

Zajimave je ze pokud pouziju Thalie key gen do windows (exe) tak vygeneruje jiny klic nez ten ktery je v jave..

pouzil jsem ten z windows a ten klic mi nesel. takze sem zkusil javu a ten zase vyhodil klic dvakrat zasebou. po zkopirovani spravne casti je vse OK.

Mozna by to chtelo tohle zkontrolovat.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pripojeni k serveru

Post by kucik »

A který z nich byl správný?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
dumi
Nováček
Posts: 5
Joined: 13:15 19. Nov 2011

Re: Pripojeni k serveru

Post by dumi »

Fungoval ten z generatoru psanem v jave.

Ale klic se vygeneroval jakoby dvojnasobne dlouhy...
Priklad:

Klic ma byt napr: ABC123

generator vratil : ABC123ABC123

po zkopirovani prvni poloviny mi to klic vzalo..

V pripade potreby jsem k dispozici pro testovani. Staci dat vedet.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pripojeni k serveru

Post by kucik »

Klíč by měl mít 24 znaků.
Když si otevřeš soubor nwncdkey.ini, nemáš tam ty klíče třeba vícekrát?

Zkus novější verzi: http://thalie.pilsfree.cz/download/th-keygen.jar
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
dumi
Nováček
Posts: 5
Joined: 13:15 19. Nov 2011

Re: Pripojeni k serveru

Post by dumi »

Nova verze v jave zda se ten klic generuje spravne, ale ta do windows ukazuje na stejnem souboru jiny klic.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pripojeni k serveru

Post by kucik »

exe už asi nikdo neopraví. Je tam jen pro případ, že by se někdo bránil javě.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
dumi
Nováček
Posts: 5
Joined: 13:15 19. Nov 2011

Re: Pripojeni k serveru

Post by dumi »

To asi neni treba pokud to nejde.

spis jen na to upozornuju. Asi 2 hodiny sem hledal kde je problem :) a byl v spatnem keygenu. Tak aby zbytecne nekdo neztracel cas :)
Locked