nenašel jsem kam jinam to napsat - tak to zkusím tady
Na Thalii jsem se rozkoukával jako barbar 15. level nicméně chci hrát zloděje. Psal jsem několika lidem, o radu do začátku a sešli se mi tak protichůdné rady - mno že jsem nakonec dal na sebe a zloděje tak nějak rozjel - elf zloděj a najíždim na SD (třetí level)
nedá mi to ale nezeptat se takto na foru - dokud to ještě jde nějak ukočírovat
a no protože se za boha sám nemůžu dostat na 4 level
----
Tak ještě jednou prosím o pomoc a radu dokud to ještě jde
----
Díky všem
Vojta alias Gufi (jméno zloděje je tajné :O)