kucik wrote:...
add 1) Hmm...se "něco" změnilo, za poslední cca dva měsíce? Zaskočím k Mozkomorům na pár koleček a dám vědět. Nějak se mi tomu nechce věřit (nevylučuji, že se mýlím, ale stejně, jak se říká: "Slovům WB důvěřuj, ale skript NWN prověřuj"

). Truhel je tam šest a všechny mají +/- stejný počet peněz. Udělám si Rofův grav.
add 2) pokud víš, že je zamčená, tak na ní ani nesaháš a rovnou střílíš. A pokud jsi looter, tak víš, zda ta truhla je/není zapastěná. A konečné truhly (o ty jde především) zapastěné jsou "vždy". Je teda pravda, že nemám přehled zda "jednoranými" nebo "trvalými". Jako roguna odpasťuji a "nesahám"

.
edit Dark: Já mám zkušenosti jen s povrchovými "low-dungy" a tam "trvalé" pasti na truhlách se (aspoň co je mě známo) dají rozstřelit. Mnohdy ti je otevře samo NPC třeba fireballem

, ještě za svého života.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín