jasně..protože jsem zamindrákovanej a potřebuju si kompenzovat nízkou životní úroveň v reálu a navíc jsem docela slaboduchej hráč, takže jsem raději začal hrát šlechtu...aach jo...a myslel jsem, že mě nikdo neodhalí, ale je to tady....ale až mi za dva roky bude 15 let už budu větší a chytřejšíMagratela wrote:Hihi koukam ze tu male deticky resi skrze hru sve nedostatky a myslis si ze kdyz budou hrac slechtice tak budou vic chlapacky asiA ty vase kecicky jakej je drow s jeho vlastnostma vlasne slabej a hrajeteho jen nahodou
Drow slechtic je nejsilnejsi rasa trondove mate mag odolnost tedy zachrana na kouzla magove trestese a bonus do inteligence a charisma je vam malo +dalsi
Hrajete si smetanku ale na otroky hrat nemate pac si jen resite nejakej problem.Myslite si ze si kazdej zvas sedne nap.... a ze ovladnete svet poctem
![]()
Asi vam nic moc nerika historie veci armada v boje je sice dobra ale neni to zarucene vyhrani valky
Nehratelne
Re: Nehratelne
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Nehratelne
Nekdo vam musi chladit vase horke cela 
Re: Nehratelne
Ano ano. Resime si svoje mindraky a proto nekteri z nas hraji otroky a jini maji postaveni velmi blizke otrokum.
Nema smysl se tu hadat, ci rasa je ta nejslabsi. Vyzkousej si to a pak teprv hodnot.
Doted jsem to tu bral za neskodne hecovani.
Myslim ze reci typu ,,Hihi koukam ze tu male deticky resi skrze hru sve nedostatky a myslis si ze kdyz budou hrac slechtice tak budou vic chlapacky asi" uz jsou docela na hrane napadani hracu.
Radeji bych to dal nerozmazaval.
Nema smysl se tu hadat, ci rasa je ta nejslabsi. Vyzkousej si to a pak teprv hodnot.
Doted jsem to tu bral za neskodne hecovani.
Myslim ze reci typu ,,Hihi koukam ze tu male deticky resi skrze hru sve nedostatky a myslis si ze kdyz budou hrac slechtice tak budou vic chlapacky asi" uz jsou docela na hrane napadani hracu.
Radeji bych to dal nerozmazaval.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nehratelne
todle si nevodpustim, a tobe je treba malo imka na jedy a parylyzu a k tomu ECL jenom 1? S chuti bych predal tu slavnou int a char za imku na jed...Magratela wrote:.......... Drow slechtic je nejsilnejsi rasa trondove mate mag odolnost tedy zachrana na kouzla magove trestese a bonus do inteligence a charisma je vam malo +dalsi![]()
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Nehratelne
souhlasím, doted to byla legrace a normální špičkování...škoda, že ne všichni jsou to schopni ustát...kucik wrote:Ano ano. Resime si svoje mindraky a proto nekteri z nas hraji otroky a jini maji postaveni velmi blizke otrokum.
Nema smysl se tu hadat, ci rasa je ta nejslabsi. Vyzkousej si to a pak teprv hodnot.
Doted jsem to tu bral za neskodne hecovani.
Myslim ze reci typu ,,Hihi koukam ze tu male deticky resi skrze hru sve nedostatky a myslis si ze kdyz budou hrac slechtice tak budou vic chlapacky asi" uz jsou docela na hrane napadani hracu.
Radeji bych to dal nerozmazaval.
ale jak říká Rejty..radši hrajte
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Nehratelne
Tak pojďte hrát duergary, když se vám to tak líbí, aspoň nás bude víc.Zyga wrote:todle si nevodpustim, a tobe je treba malo imka na jedy a parylyzu a k tomu ECL jenom 1? S chuti bych predal tu slavnou int a char za imku na jed...
Razak - R.I.P.
Rognar - R.I.P.
Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
Rognar - R.I.P.
Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
Re: Nehratelne
No jo, v tom je prave zakopanej pes bonusy sou to pekny ale porad sou to Duergarixyz wrote:Tak pojďte hrát duergary, když se vám to tak líbí, aspoň nás bude víc.Zyga wrote:todle si nevodpustim, a tobe je treba malo imka na jedy a parylyzu a k tomu ECL jenom 1? S chuti bych predal tu slavnou int a char za imku na jed...
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Nehratelne
Duergar....duergar...*zamyšleně listuje naučným slovníkem* ááá tady Duergar
- malé stvoření, nevábného vzhledu a výrazného zápachu. Tělo má pokryto štětinami podonými prasečím. Vhodný k tvrdé manuální práci, u které se nemusí přemýšlet.
- malé stvoření, nevábného vzhledu a výrazného zápachu. Tělo má pokryto štětinami podonými prasečím. Vhodný k tvrdé manuální práci, u které se nemusí přemýšlet.
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Nehratelne
Joo omlouvam se stim reseni problemu se to zacalo tocit nekam jinam.Jen me trochu stvou ty vase reci otom jak si kazdecho chcete zotrocit a at jdu hrat kvam kdyz unas nikdo neni.To je ubohe si myslim ja se tu s kamaradem snazila udelat partu duergaru co budou vam konkurovat.Bohuzel se ukazalo ze jeden z duergaru podvadel a odesel i jeho kamarad hrat jinam ted tam dole sedime jen dva duergari ale to neznamena ze budeme nekomu delat oroky pro malej pocet hracu to je od vas nefer.Snazime se tam i presto hrat charakter duergaru co se tyka drowu mam letite zkusenosti hraju RPG asi tak 15 let a vzdy se radeji dam na stranu tech kterych je malo a snazim se hrat i druhou stranu jen proto tady nehraju taky drowku jako na jinejch servrech je skoda ze tak nadherne udelane mesto nikdo skoro nevidel a nehraje duergara.Co se tyka vlasnosti to nema cenu resit drow je silnejsi a rikejte si co chcete nejsem zacatecnice a jedna a jedna si jeste dam dohromady.Preju vam prijemnou zabavu ze hry Moria bude hrat duergarku tak jak se patri dal holt jen vedvou hracich co se da delat 
Re: Nehratelne
ale notak, dyk my sme rádí, že vás tam máme...
to, co píšu tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 224#p12224
je vážně myšlená nabídka...nás je docela dost a už sme k vám došli a tu vaši zatuchlou díru si prohlídli
pokud vaše řady v dohledný době výrazně neposílí tak tam budete sedět na zadkách tak do 15týho lvlu a pochybuju, že vás to bude bavit
třeba je tam i jiná cesta, jak si zahrát spolu než votroctví ale sápání se nám po uších asi nebude to pravý...
ale jinak je mi to putna a nechám to na hře, jak se to vyvine ale jestli chcete vidět taky něco jinýho jak koboldí nory tak bych setkání s náma spíš vyhledával
to, co píšu tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 224#p12224
je vážně myšlená nabídka...nás je docela dost a už sme k vám došli a tu vaši zatuchlou díru si prohlídli
pokud vaše řady v dohledný době výrazně neposílí tak tam budete sedět na zadkách tak do 15týho lvlu a pochybuju, že vás to bude bavit
třeba je tam i jiná cesta, jak si zahrát spolu než votroctví ale sápání se nám po uších asi nebude to pravý...
ale jinak je mi to putna a nechám to na hře, jak se to vyvine ale jestli chcete vidět taky něco jinýho jak koboldí nory tak bych setkání s náma spíš vyhledával
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Nehratelne
Tak na tohodle a jemu podobný se moc těšimRES wrote:..jen co se knim Wall zajde podivat ...
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Nehratelne
LOL, jste všichni legrační, stěží si na sebe zakouzlíte světlo a už se tu řežou uši:)))
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Nehratelne
*nevěřícně vrtí hlavou a ve tváři má výraz "ty z toho povrchu sou eště hloupější, než sem čekal"*Darien wrote:... světlo...
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Nehratelne
...stromomil...co čekášphotter wrote:*nevěřícně vrtí hlavou a ve tváři má výraz "ty z toho povrchu sou eště hloupější, než sem čekal"*Darien wrote:... světlo...
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin