Poděkování
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Poděkování
Tak já bych chtěla poděkovat tomu, kdo nás dnes navečer nahrál s plivníkem!X-D Když sme pak zjistili že je to přítelík hráče a né iniciativa DM - šli sme do kolen!X-D Vážně dobrý....X-D
Re: Poděkování
Děkuji drowíkům
Krásná akce
*udělá si druhou čárku*
*udělá si druhou čárku*
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Poděkování
Díkes za svatbu, Vil si pěkně pobrečela dojetím
, kytku nechytla... smůla no hehe. Fotil jsem o život... nevím proč mě moji společníci titulovali do pozice vrchního fotografa, zkusím to probrat a snad i něco postnout.
DOBROU
DOBROU
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Poděkování
Moc pěkný to bylo. Fakt pěknej obřad. Ten konec byl lepší, než začátek 
Re: Poděkování
Já děkuju všem a hlavně za pochopení, za průtahy.. holt jsme museli najít náhradní řešení.. díky všem.. opravdu!
Bylo to krásné.
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
No konečně může Ali se svojí rodinnou ctí v klidu spát
Mě se hlavně líbila ta kněžka z jihu!
Mě se hlavně líbila ta kněžka z jihu!
.
Re: Poděkování
klobouk dolů! krásnější svatbu sem fakt asi nezažila, byla to švanda a jižanská kněžka byla príma, hlavně jak Far zašla hořet
docela hukot . DĚKUJI mnohokrát! 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Byla by ostuda kdybych taky nepoděkoval. Tak tedy díky všem s kterýma jsme mohli dát dohromady náhradní řešení a i když jsem nakonec viděl svou vlastní (Desovu) svatbu z úplně jiné perspektivy než jsem původně zamýšlel. Měl jsem z toho všeho radost. Díky samozřejmě i všem, kteří se dostavili a zpříjemnili nám tento společný zážitek. I přes ty komplikace mohu s klidným svědomým říci, že jsem si nemohl pro svou postavu přát lepší svatby
.
Re: Poděkování
Není to sice zvykem, ale chci dnes poděkovat všem kdo se podíleli na mém long Q.
Jmenovitě patří díky těmto lidem:
DenGrasse: děkuji za pomoc s koordinací a tvorbou Q včetně vytváření omáčky kolem, hodně to pomohlo a uvtořilo nádherný celek.
Žoržíkovi: děkuji za pomoc se sepisováním různých textů pro Q, opravdu to hodně pomohlo.
Všem DMs co pomohli, ať už v koordinaci nebo přímo ve hře s Q.
Děkuji hráčům Zachymu a Derkenovi za trpělivost a touhu přijít věcem na kloub. Bez vás "stěžijních postav" bych byl ztracen. Děkuji za váš čas i chuť a zápal pro hru.
A nakonec všem ostatním hráčům, byť se třebas jen mihli v některých kapitolách. Děkuji podtemňáci i zlouni z povrchu, hráli jste všichni moc hezky a cením si všeho co jste kdy kvůli Q podstoupili.
Jmenovitě patří díky těmto lidem:
DenGrasse: děkuji za pomoc s koordinací a tvorbou Q včetně vytváření omáčky kolem, hodně to pomohlo a uvtořilo nádherný celek.
Žoržíkovi: děkuji za pomoc se sepisováním různých textů pro Q, opravdu to hodně pomohlo.
Všem DMs co pomohli, ať už v koordinaci nebo přímo ve hře s Q.
Děkuji hráčům Zachymu a Derkenovi za trpělivost a touhu přijít věcem na kloub. Bez vás "stěžijních postav" bych byl ztracen. Děkuji za váš čas i chuť a zápal pro hru.
A nakonec všem ostatním hráčům, byť se třebas jen mihli v některých kapitolách. Děkuji podtemňáci i zlouni z povrchu, hráli jste všichni moc hezky a cením si všeho co jste kdy kvůli Q podstoupili.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Poděkování
Díky za svatbu..Miell a Desíkovi moc pěkné pustila sem málem slzu i ooc:)))
Re: Poděkování
Chcem poďakovať celej rodine Meynolds za parádnu hru a pogratulovať synáčikom k absolvovaniu skúšky
boli ste super všetci a bravúrne sa mi s vami hrá:
Czech_Luthor, wsweetjane, Agnes, Bziik, Ajax the Great ... a ďakujem aj sama sebe (potľapká si po ramenách)
EDIT: špeciálne poďakovanie patrí Luhorovi
za fajné spolumoderovanie autoQ
Czech_Luthor, wsweetjane, Agnes, Bziik, Ajax the Great ... a ďakujem aj sama sebe (potľapká si po ramenách)
EDIT: špeciálne poďakovanie patrí Luhorovi
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Poděkování
Díky vám všem za fajne čas kerej sem tu s váma tak nějak prožil. Ne že by se mi chtělo hrnout se do reálného světa, kterej je tak nějak složitější než ten na Thalii, do kterého se dalo prchnout a odpočinout si, ale okolnosti si to vyžádali.
Snaha o prohloubení mého vzdělání padla a s ní i křehké soužití doma a tak mi nezbívá než vrhnout se vstříc nástrahám světa, probít se životem tak jako už miliony lidí přede mnou a začít žít jako veselý a individuální jedinec, starající se sám o sebe ve svém vlastním doupěti.
Tak mi držte palce ať to všecko zvládnu s usměvem na rtech a snad se tu u vás zase jednou vokážu. Bylo mi tu s váma dobře. Ještě jednou díky a přeju příjemnou a zábavnou hru a dobrý a pohodlný život vám všem.
.....Sajónara.....
(možná trochu moc dramatický, ale já si na taký věci vždycky potrpěl
)
Snaha o prohloubení mého vzdělání padla a s ní i křehké soužití doma a tak mi nezbívá než vrhnout se vstříc nástrahám světa, probít se životem tak jako už miliony lidí přede mnou a začít žít jako veselý a individuální jedinec, starající se sám o sebe ve svém vlastním doupěti.
Tak mi držte palce ať to všecko zvládnu s usměvem na rtech a snad se tu u vás zase jednou vokážu. Bylo mi tu s váma dobře. Ještě jednou díky a přeju příjemnou a zábavnou hru a dobrý a pohodlný život vám všem.
.....Sajónara.....
(možná trochu moc dramatický, ale já si na taký věci vždycky potrpěl
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Poděkování
Hodně štěstí 
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ