Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Post by Sorrow »

Nejdrive varovani : Nezkousejte pres vyberove okno u pritelicku pri znacnem poraneni a s boostlou odolnosti ho odvolavat.

Problem:mel jsem boostleho pritelicka na odolnost a s velkym poranenim jsem ho odvolal pres menu ze ho pak dolecim lekarnou ci spankem.Jenze kdyz jsem ho opetovne vyvolal, tak uz jenom jako mrtveho a ani jsem ho nemel v parte.Pri vyvolani me to sebralo ten hod na zraneni pri umrti pritelicka.
Zkousel jsem znova spat.Udelal jsem level a nova zkouska.Pres DM simulace projiti pres smrt a opetovne nahazovani levelu a nic nepomaha.Proste jen vyvolavam hromadu srotu, coz jako Rp predmet dobry ale jinak na prd :(
Byl bych rad kdyby se na to nekdo co nejdriv podival, pac s nim hodne hraju.
Diky predem Sorrow.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Post by human_wreck »

Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Post by jitka »



no sorrowe vykasej si rukavy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Post by Sorrow »

Jo to beru a udelam si z toho zivnost.Hlavne tem mlatickam az se bude rozpadat brneni.Jen pockejte jak budete zebrat abych vam snejtoval brnco :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Post by human_wreck »

Promiň Sorrow, nedalo mi to :lol: Ještě k tomu se to teď určitě přesune do flames a familiara už nikdy neuvidíš :mrgreen:
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Post by Sorrow »

Opraveno, uz by se to nemelo stavat.On prej ten Sylmuv script nepocital s minusovejma zivotama pritelicku :roll:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Locked