ted byl ve hře lag (nic sem neviděl v trezoru ani u sebe v invu), pak se ty věci zobrazily, ale trezor zůstal otevřený.
Jde o trezor pro řemeslníky.
Jde to nějak zpravit?
Co když někdo z tama ty věci vezme?
Díkas za řešení.
Jo, už jsem to kdysi viděl. Asi jediná možnost, aby DM ten trezor zlikvidovalo a pak holt až po restartu.-RoF- wrote:Ahoj ahoj
ted byl ve hře lag (nic sem neviděl v trezoru ani u sebe v invu), pak se ty věci zobrazily, ale trezor zůstal otevřený.
Jde o trezor pro řemeslníky.
Jde to nějak zpravit?
Co když někdo z tama ty věci vezme?
Díkas za řešení.
Hmm tak holt zkusím čekat an DM ve hře, ale nějak tam nejsou.kucik wrote:Jo, už jsem to kdysi viděl. Asi jediná možnost, aby DM ten trezor zlikvidovalo a pak holt až po restartu.-RoF- wrote:Ahoj ahoj
ted byl ve hře lag (nic sem neviděl v trezoru ani u sebe v invu), pak se ty věci zobrazily, ale trezor zůstal otevřený.
Jde o trezor pro řemeslníky.
Jde to nějak zpravit?
Co když někdo z tama ty věci vezme?
Díkas za řešení.
Tak mě je jasné že to shodil nějaký logující DM.Desmond wrote:Sam?! Kdo si myslis, ze ten server shodil?, problem solved *odskrabne si dalsi polozku*
Shodou okolnosti jsem ti zrovna bezel na pomoc.