a raz som tam mala 98 pedmetov .. hodila som tam ešte jeden, napísalo: predmet neuložený a chlamst
A ešte som zaregistrovala jednu vec, ktorej nechápem .. mám napr 2 inventáre voľné, vyberiem niečo z trezora do batohu (alebo sa mi to stalo aj pri obchode s hráčom) a predmet padne na zem, namiesto do intentára, aj keď mám miesta habadej. Aj takto som nechtiac prišla o pár vecí, lebo som nesledovala neustále hlinu pod nohami
Je nejaký dôvod, prečo to môže robiť?