Vtípky
Re: Vtípky
hehehe víte jak se čtou zprávy? To jdete na http://www.liderinefekt.sk/ a do pole napíšete vaše oblíbené zpravodajské ztránky (třeba novinky.cz, seznam.cz a pod) no a pak si čtete s hezkejma obrázkama


Re: Vtípky
Musim jako říct, že pak se ty zprávy čtou pěkně blbě !Práček wrote:hehehe víte jak se čtou zprávy? To jdete na http://www.liderinefekt.sk/ a do pole napíšete vaše oblíbené zpravodajské ztránky (třeba novinky.cz, seznam.cz a pod) no a pak si čtete s hezkejma obrázkama![]()
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Vtípky
se pak ukáže, zda ty zprávy vážně chceš čístde Aers wrote: Musim jako říct, že pak se ty zprávy čtou pěkně blbě !

Re: Vtípky
Čeština právě dostala kopanec do koulí.Práček wrote:... a do pole napíšete vaše oblíbené zpravodajské ztránky...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Vtípky
Ma to neco do sebe http://tinyurl.com/7zudyn4
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vtípky
Ty vole.... teds mě dostalkucik wrote:Ma to neco do sebe http://tinyurl.com/7zudyn4
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
ta čeština....ženský rod...koule mít nemáBahnak wrote:Čeština právě dostala kopanec do koulí.Práček wrote:... a do pole napíšete vaše oblíbené zpravodajské ztránky...

Re: Vtípky
Dneska v menze podávají Dračí vepřový oheň, bramboráčky... LOL
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
Jedna cikánka měla devět dětí, a když se jí narodilo desáté, rozhodla se že si ho už nenechá, nemohla by ho uživit,nedostala by na něj přídavky na děcka atd.
Co s ním? Najednou jí napadlo, že její sousedka nemohla děti mít."Paní Nováková, vy jste taková milá paní, nechtěla byste děcko,já jicch mám již hodně, Vy nemáte žádné, u Vás by se mělo jistě dobře."Paní Nováková chvíli váhala, ale nakonec si dítě vzala, bylo zrovna před Vánocemi, klid, pohoda.Uplynul rok a ve stejnou dobu, zase o Vánocích, přišla cikánka za paní Novákovou s dalším děckem a znovu říkala, jak ten její je takovej divokej a že se to zase stalo a ona že to děcko si nemůže nechat.
Paní Nováková opět váhala, ale nakonec se rozhodla a dítě si vzala. Uplynul další rok, opět před Vánocemi, tatáž situace.Cikánce to bylo již trapné jít za paní Novákovou, tak
poslala tedy cikána, ať zkusí to děcko vnutit paní Novákové.Cikán tedy zazvonil u Nováků s dítětem v náručí a začal starou písničku,jestli by ...a když jsou ty Vánoce.
Paní Nováková na chvíli odešla, a když přišla, řekla:"Pane Baláž, děkujeme, ale my jsme se s manželem dohodli, že letos budeme mít kapra!
Co s ním? Najednou jí napadlo, že její sousedka nemohla děti mít."Paní Nováková, vy jste taková milá paní, nechtěla byste děcko,já jicch mám již hodně, Vy nemáte žádné, u Vás by se mělo jistě dobře."Paní Nováková chvíli váhala, ale nakonec si dítě vzala, bylo zrovna před Vánocemi, klid, pohoda.Uplynul rok a ve stejnou dobu, zase o Vánocích, přišla cikánka za paní Novákovou s dalším děckem a znovu říkala, jak ten její je takovej divokej a že se to zase stalo a ona že to děcko si nemůže nechat.
Paní Nováková opět váhala, ale nakonec se rozhodla a dítě si vzala. Uplynul další rok, opět před Vánocemi, tatáž situace.Cikánce to bylo již trapné jít za paní Novákovou, tak
poslala tedy cikána, ať zkusí to děcko vnutit paní Novákové.Cikán tedy zazvonil u Nováků s dítětem v náručí a začal starou písničku,jestli by ...a když jsou ty Vánoce.
Paní Nováková na chvíli odešla, a když přišla, řekla:"Pane Baláž, děkujeme, ale my jsme se s manželem dohodli, že letos budeme mít kapra!
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Vtípky
Ehm
"historická lukostřelba"
A tady nová britská armádní složka

A tady nová britská armádní složka
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
Dostávám chutě, pojď se mnou miláčku, do koupelny zvu Tě… Otevři ústa, mírně si poklekni, přimhuř si oči, naposled nadechni. Nástroj je navlhlý, zdá se být připraven, zvláštně je upraven. Krátkými pohyby, dovnitř a ven, uvolni krk, je to jak sen. Lepkavou hmotou plní se hrdlo, radši to vyplivni, Ty moje trdlo. Opláchnu nástroj, otřu si hubu, taky Tě vzrušuje čištění zubů?
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Vtípky
Tak tahle sbírka tragédů mě dostala do kolenMolly23 wrote:Ehm"historická lukostřelba"
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Vtípky
Teda, ty kladkové luky s mířidly a závažím, já v tom prostě nevidím tu lukostřelbu 
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
