Využiju topicu k trošku jinému dotazu:
Chci se optat, zda jsou v prodeji u Dobrodruha stále iounské kameny. Pokud vím, tak je každý kupoval u Dobrodruha, ale už delší dobu (a myslím si, že je to od výměny hůlek atd.) jsem tam iouňák neviděl. Jak je to?
Kámen vidění
Re: Kámen vidění
si děláte prdel, že tu řešíte kámen co sesílá TS?
myslím že je to jednoznačně řečeno, ne?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=5509
myslím že je to jednoznačně řečeno, ne?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=5509
Re: Kámen vidění
loadr wrote:si děláte prdel, že tu řešíte kámen co sesílá TS?
myslím že je to jednoznačně řečeno, ne?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=5509
Podívej se prosím na stáří příspěvků... já jsem jen topic využil, jelikož se tam řeší zda je NĚCO dostupné k zakoupení
.
Re: Kámen vidění
Loadere, Loadere, koukej vrátit ten lvl nekromanta a nedělej tu (navíc ještě podrážděný) necropostingloadr wrote:si děláte prdel, že tu řešíte kámen co sesílá TS?
myslím že je to jednoznačně řečeno, ne?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=5509
O TSku se tu už dva měsíce nikdo nebaví. Nalk jen využil topicu k dotazu na Ionské kameny (které s TS nijak nesouvisí).
edit: Ninja Nalk byl rychlejší
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Kámen vidění
sakra, takze si ze me prdel delate
.....pokud jsem tím někoho popudil, tak se samo omlouvám a radsi jdu do hry
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Kámen vidění
se divíš? má za avatara postavu z narutaKaTo wrote:loadr wrote:edit: Ninja Nalk byl rychlejší.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Kámen vidění
Tak dobré, iouňáky stále má.Nalkanar wrote:Využiju topicu k trošku jinému dotazu:
Chci se optat, zda jsou v prodeji u Dobrodruha stále iounské kameny. Pokud vím, tak je každý kupoval u Dobrodruha, ale už delší dobu (a myslím si, že je to od výměny hůlek atd.) jsem tam iouňák neviděl. Jak je to?
.