Z 2114 fotek sem vybral tyhle ale i tak to není úplně to nej, ale neva
http://puxina.rajce.idnes.cz/
Dodám pak i nějaké videa.

-RoF- wrote:Valí opět někdo na Masters of Rock 2012 ?![]()
Dle mě zatím velmi dobrý výběr kapel a jistě něco přibude
Jo tys chtěl lístek? A sakra *píská si a cupká pryč* Hehe ne neboj lístky koupené jsoujohnny98-G wrote:No uz jsem ti to rikal porad tam neco chybi-RoF- wrote:Valí opět někdo na Masters of Rock 2012 ?![]()
Dle mě zatím velmi dobrý výběr kapel a jistě něco přibudeje to preci desatej rocnik
Jinak jestli jsi na me nezapomel z listkama, za coz bych te asi zakousl a vzal bych si tvuj, tak dovca je uz naplanovana.