Time stop a povolání epického draka
Time stop a povolání epického draka
Ahoj,
chci se zeptat, zda je považována následující situace za útočnou akci a tudíž ji nění možné v Time stopu provádět.
1.Time stop
2. Aktivace featu povolání draka
3. drakovi dávám stop
4. dělám jiný pitomosti.
5. Končí time stop drakovi dávám útok.
O co mi jde?
Drak ma auru strachu, kerá zabere více méně okamžitě. Vlasně jediné důležité na tom drakovi je ta aura.
Rád bych slyšel názor někoho odpovědného, zda povolaní summona s aurou strachu v time stopu je nebo neí útočníá akce.
Děkuji.
chci se zeptat, zda je považována následující situace za útočnou akci a tudíž ji nění možné v Time stopu provádět.
1.Time stop
2. Aktivace featu povolání draka
3. drakovi dávám stop
4. dělám jiný pitomosti.
5. Končí time stop drakovi dávám útok.
O co mi jde?
Drak ma auru strachu, kerá zabere více méně okamžitě. Vlasně jediné důležité na tom drakovi je ta aura.
Rád bych slyšel názor někoho odpovědného, zda povolaní summona s aurou strachu v time stopu je nebo neí útočníá akce.
Děkuji.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Time stop a povolání epického draka
Podle mě to je stejně útočná akce, jako seslaní strachu a to útočná akce je.
omlouvám se za reakci na otazku: otázka je vedená k někomu odpovědnému, nejspíše na Kucika a Rejtyho.
omlouvám se za reakci na otazku: otázka je vedená k někomu odpovědnému, nejspíše na Kucika a Rejtyho.
Re: Time stop a povolání epického draka
Směj se v timestopu povolávat potvory? K tomu, že tahle specifická epická potvora má auru strachu, bych nepřihlížel.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Time stop a povolání epického draka
Nevim co na to Rejty, ale já v tom v zásadě problém nevidim. Je to summon jako každej jinej.
Nenapadá mě rozdíl v tom, jestli začne fungovat aura strachu okamžitě, nebo až po skončení timestopu. Hod je tam tak jako tak a po skončení timestopu prostě máš, nebo nemáš fear.
Nenapadá mě rozdíl v tom, jestli začne fungovat aura strachu okamžitě, nebo až po skončení timestopu. Hod je tam tak jako tak a po skončení timestopu prostě máš, nebo nemáš fear.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Time stop a povolání epického draka
Podle originálního DnD je summon nepochybně možný, dokonce je uváděn jako jedna z činností, pro kterou je timestop vhodný. Na druhou stranu je tam i povoleno sesílat ofenzivní kouzla, která trvají déle než timestop.
Podle mého názoru je v timestopu možné dělat cokoli, co neovlivní okolí. Seslat 3 IGMS tedy ne, povolat summon ano, vypít čaj ano.
Podle mého názoru je v timestopu možné dělat cokoli, co neovlivní okolí. Seslat 3 IGMS tedy ne, povolat summon ano, vypít čaj ano.
PUF!
Re: Time stop a povolání epického draka
Fráze ,,cokoliv, co neovlivní okolí" mi přijde dost ošemetná. Nedovedu si představit akci, která neovlivní okolí ať už pozitivně, nebo negativně.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Time stop a povolání epického draka
Nenapadlo mě hrát si se slovíčky 
BTW napadlo mě, co by mohla udělat dračí aura v TS - vícenásobné hody na fear save.
BTW napadlo mě, co by mohla udělat dračí aura v TS - vícenásobné hody na fear save.
PUF!
Re: Time stop a povolání epického draka
Pokud se nepletu tak na fear házíš jen při vstupu do tý aury. Tzn. pokud už jseš uvnitř a fear jsi přehodil, tak je lepší tam zůstat 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Time stop a povolání epického draka
Myslim, že se hod po nějaké době zopakuje.kucik wrote:Pokud se nepletu tak na fear házíš jen při vstupu do tý aury. Tzn. pokud už jseš uvnitř a fear jsi přehodil, tak je lepší tam zůstat
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Time stop a povolání epického draka
takže mužu dat time stop, hodit draka, oběhat okoli aby dostali vsichni strach?
a neaktivuje ji ted drak v prvnim kole jak je povolany? to by nemel delat ale
a neaktivuje ji ted drak v prvnim kole jak je povolany? to by nemel delat ale
Re: Time stop a povolání epického draka
Podle mě to je útočná akce, pokud je cíl (nepřítel) v dosahu aury. Pokud není tak je to normální vyvolání. Ale uvidíme co řekne Rejty, to je jeho píseček.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Time stop a povolání epického draka
Kdyz budu hodne teoretizovat a hrat si na fatalistu.......co treba klericke kouzla, prayer, battletide, popripadne curse song od barda z timestopu?
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Time stop a povolání epického draka
Nic co uděláš v timestopu by nemělo ovlivnit (kuš slovíčkaření) nikoho, krom tebe, protože se to pro nikoho neděje. Takže (de)buffy na sebe OK, (de)buffy na jinýho e-e.
PUF!
Re: Time stop a povolání epického draka
To se zase bude ve hře prasit, jestli tohle povolíte. 
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Time stop a povolání epického draka
Ono už se s tim prasí, ten budoucí čas je zbytečnej
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.