Time stop a povolání epického draka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Zindo
Měšťan
Posts: 175
Joined: 20:22 03. Aug 2011

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by Zindo »

xxxMajkyxxx wrote:Kdyz budu hodne teoretizovat a hrat si na fatalistu.......co treba klericke kouzla, prayer, battletide, popripadne curse song od barda z timestopu?
curse song mě příjde jako dost útočná akce :wink:
ostatní jmenovaný kouzla můžeš kouzlit za předpokladu, že nejsi v blízkosti někoho aby ho ovlivnili negativně.

Už se to tady vše řešilo a ja myslel, že se došlo k finálnímu rozhodnutí. Zde souhlasím s DG, který to stejně jako já, považuje za útočnou akci.
Jestli chces draka vyvolej ho o kus vedle aby jeho aura "neútočila".
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by kokosak »

-RoF- wrote:To se zase bude ve hře prasit, jestli tohle povolíte. :roll:
Vysvětli prosím, co považuješ za "prasení".
PUF!
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by Derken- »

Imho všechno co používáš na nepřítele v CvC je útočná akce. Ono i selfbuff v konverzaci s protistranou je "útočná akce" a je to podnět k okamžitému zákroku.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by xxxMajkyxxx »

Zindo wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Kdyz budu hodne teoretizovat a hrat si na fatalistu.......co treba klericke kouzla, prayer, battletide, popripadne curse song od barda z timestopu?
curse song mě příjde jako dost útočná akce :wink:
ostatní jmenovaný kouzla můžeš kouzlit za předpokladu, že nejsi v blízkosti někoho aby ho ovlivnili negativně.

Už se to tady vše řešilo a ja myslel, že se došlo k finálnímu rozhodnutí. Zde souhlasím s DG, který to stejně jako já, považuje za útočnou akci.
Jestli chces draka vyvolej ho o kus vedle aby jeho aura "neútočila".
Curse song ma i jistou obranou slozku veci a o to mi slo....ackoliv se nezda, je i cursong pro proklinajiciho barda boostem, lepe receno ochranou. Ale jasne...proklinat tak aby nezasahlo protivnika
Last edited by xxxMajkyxxx on 18:19 29. Nov 2011, edited 1 time in total.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by kokosak »

... a proto použiješ TS, které ti poskytne podstatnou výhodu ;)
PUF!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by kucik »

To zas skončíme s tim, že v Timestopu budeš smět jen utéct z boje.

Imho je špatně ta myšlenka, rozdělovat, co se v timestopu smí a co nesmí. Pokud má to kouzlo zůstat, jediné možnosti, jak ho vybalancovat je buď prerequisitama, časem trvání, nebo plochou efektu.

Tohle vede jen k dalším a dalším debatám o tom, co jo a co ne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by Derken- »

No to právě vůbec.. Timestop by měl být od toho, aby jsi pomohl svý partě. Myslím, že využívat timestop k úniku je to poslední, to je daleko lepší GS
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by xxxMajkyxxx »

Derken- wrote:No to právě vůbec.. Timestop by měl být od toho, aby jsi pomohl svý partě. Myslím, že využívat timestop k úniku je to poslední, to je daleko lepší GS
Ano. Utikajici mag timestopem nadela parte vic skody nez uzitku....valstni zkusenost :D .
kokosak wrote:... a proto použiješ TS, které ti poskytne podstatnou výhodu ;)
Jestli to bylo k tomu prokleti, tak moc nechapu souvislost. Jestli ne sorac za OT. :)
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by Derken- »

Pravidla


- Sesílání útočných kouzel se v timestopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.

-Sesílání omamných kouzel se v time stopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.

- Boostění sebe nebo jiných pc se v timestopu smí.

- Vyvolání summona při timestopu se smí.

- Summon při timestopu útočit NESMÍ.

- Útočení pěstí, zbraní, holí se v timestopu na pc a npc NESMÍ.


Jinými slovy se v timestopu nesmí provádět žádná útočná akce!
Aura strachu je útočná akce, takže si myslím, že pravidla mluví jasně ne?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Zindo
Měšťan
Posts: 175
Joined: 20:22 03. Aug 2011

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by Zindo »

to Derken: taky to tu vidím jasně napsané, nebo se zase jen někdo snaží ohýbat pravidla pro svojí potřebu? :?
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by -RoF- »

kokosak wrote:
-RoF- wrote:To se zase bude ve hře prasit, jestli tohle povolíte. :roll:
Vysvětli prosím, co považuješ za "prasení".
Prasení? Zneužívání nějaké skulinky ve svůj vlastní prospěch a nebo nahonění si ega na druhé postavě (hráčovi).
Derken- wrote:Imho všechno co používáš na nepřítele v CvC je útočná akce. Ono i selfbuff v konverzaci s protistranou je "útočná akce" a je to podnět k okamžitému zákroku.
Souhlasím.

Mág (popřípadě někdo se svitekm s použitím UMD) se zastavením času získává velkou výhodu. Jakmile zastaví čas, jsou ostatní postavy prakticky bezbranné. Díky tomu by jedna postava dokázala zkosit velké množství part v závislosti na počtu seslání zastavení času.

Proto by prostě neměla být žádná útočná akce, ani aura draka.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
loadr
Měšťan
Posts: 186
Joined: 03:05 02. Nov 2008
Contact:

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by loadr »

vyvolaný drak nemá auru, aktivuje si ji po vyvolání, takže draka můžeš, ale musíš zabránit aby si aktivoval auru, jednoduche a když to někdo neumí, tak ať to nedělá
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by černý vlk »

time stop v CvC je divný...včera jsem se ho lekl, pak mi došlo, že nic nesmí udělat. Co udělal mág mě překvapilo. Přišel k mému cíli, téměř mrtvému, začal ho healovat a jak se čas rozběhl, měl jsem cíl nový :D takhle vlézt pod kudlu nepříteli *kroutí hlavou*

Sumon, spřátelená NPC, útočí jedno kolo dřív než protistrana. Tudíž ten drak mohl útočit dříve než jiná postava = flat

největší prasárna ve hře (jak jinak, než spojená s time stopem) je nekrouš ve věži v prahvozdu. Hodí time stop a pak hned šupne černý meč katastrof...a chudák postavička ve flatu. Proč se tohle nezruší?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by Nalkanar »

Drak se dá vyvolat bokem, mimo dav nepřátel. Ta aura je prostě to samé, jak do někoho napálit kouzlo fear, což se nemůže. :roll:

kucik: ty hody myslím probíhají jednou za čas
.
loadr
Měšťan
Posts: 186
Joined: 03:05 02. Nov 2008
Contact:

Re: Time stop a povolání epického draka

Post by loadr »

a co když bude bokem klerik nebo mag v GS?
Locked