Z figurkovych kdysi warhammer fantasy battles temne elfy ted uz je to passe, 1/72 General de Brigade francouzska pesi brigada a jizda cca 1805-1812, v tomtez meritku a stejny rule set pro sedmiletou Rakusany, a aktivne ted hraji jen pesi rotu esesaku do flames of war.
Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Hravali jsme drd i adad a dnd, ale nikdy jsme se nesesli na 4+ sezeni, je to proklety typ hry, vsichni chceme hrat, zacnem a hrajem, ale uz se nikdy nesejdeme k dokonceni
Z figurkovych kdysi warhammer fantasy battles temne elfy ted uz je to passe, 1/72 General de Brigade francouzska pesi brigada a jizda cca 1805-1812, v tomtez meritku a stejny rule set pro sedmiletou Rakusany, a aktivne ted hraji jen pesi rotu esesaku do flames of war.
Z figurkovych kdysi warhammer fantasy battles temne elfy ted uz je to passe, 1/72 General de Brigade francouzska pesi brigada a jizda cca 1805-1812, v tomtez meritku a stejny rule set pro sedmiletou Rakusany, a aktivne ted hraji jen pesi rotu esesaku do flames of war.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Papírové DrD nic nepřekoná! 
Svenn Bjornsonn
"Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí."
Zemřel tak jak žil, jako idiot.
https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ
Magistr Stregan Kane
„Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “
Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.
"Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí."
Zemřel tak jak žil, jako idiot.
https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ
Magistr Stregan Kane
„Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “
Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Toto je jedna z nejdokonalejších deskovek, co jsem kdy hrála. Jednoduchá, rychlá, pro hodně hráčů (i opilých), každá hra je jiná...
http://www.hrej.cz/clanky/roborally-2442/
http://www.hrej.cz/clanky/roborally-2442/
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Ok, kdy zahrajem?
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Bang je suprová klasika. Z deskových her u mě vedou Osadníci z Katanu. Je to senzační hra plná nervů a podrazů s obchodováním, taky o náhodě a taktice.
Z papíráků vede Shadowrun. Ať už je to modifikace na českou kulturu a okolí, nebo využití pravidel Shadowrunu v prostředí fantasy Warhammeru a nebo Grasovi Ornilie. Světy jsou skvělé a dobře propracované. Především se mění odměna, odměna není skvělý kanón, magický svět, nýbrž to, že hráč s postavou přežil další běh.
Z papíráků vede Shadowrun. Ať už je to modifikace na českou kulturu a okolí, nebo využití pravidel Shadowrunu v prostředí fantasy Warhammeru a nebo Grasovi Ornilie. Světy jsou skvělé a dobře propracované. Především se mění odměna, odměna není skvělý kanón, magický svět, nýbrž to, že hráč s postavou přežil další běh.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Ja si nemôžem pomôcť ale z RPG pc hier u mňa dnes dominuje TES V:Skyrim.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
hihi také hrajuSkipp wrote:Ja si nemôžem pomôcť ale z RPG pc hier u mňa dnes dominuje TES V:Skyrim.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Hej
já chci taky
ale mám pokaženej PC ukoho si to můžu zahrát?
( Skyrim )
Svenn Bjornsonn
"Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí."
Zemřel tak jak žil, jako idiot.
https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ
Magistr Stregan Kane
„Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “
Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.
"Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí."
Zemřel tak jak žil, jako idiot.
https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ
Magistr Stregan Kane
„Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “
Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Z papírových jsem hrál DnD i DrD ale nejvíc mě chytnul Shadowrun, akorát už nějaké dva roky nemám ským to hrát tak jsem většinu zapomněl už 
Jinak občasně Talisman (není nad to zahrát si na někoho kdo schová povoz do skryté kapsy), proroctví a Dorn je naprosto skvělý
Jinak občasně Talisman (není nad to zahrát si na někoho kdo schová povoz do skryté kapsy), proroctví a Dorn je naprosto skvělý
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Jestli by sis chtěl zahrát shadowrun, tak tě určitě přivítáme. Hrajem několik světů. Grasovu ornilii a nebo prahu roku 2056.mandos wrote:Z papírových jsem hrál DnD i DrD ale nejvíc mě chytnul Shadowrun, akorát už nějaké dva roky nemám ským to hrát tak jsem většinu zapomněl už
Jinak občasně Talisman (není nad to zahrát si na někoho kdo schová povoz do skryté kapsy), proroctví a Dorn je naprosto skvělý
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Skvělý, tak mi napiš někdy do PM ským kdy a jak. Ještě mě napadlo: Jestli je tu taky někdo fanda hvězdný brány nedávno jsem narazil na PnP hru s téma hvězdný brány, content SG-1 série 1-7 z toho co jsem četl, ještě jsem to s nikým uplně nehrál, ale zkusil bych kdyby měl někdo zájem s tím že já to mám v angličtině a pochybuju že to češtinu má vůbec 
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Kdysi jsem tu vychvaloval Střepy snů, takže po čase ještě jedny jednodušší PnP pravidla, aneb české prosťoučké Příběhy impéria: http://imperium.mytago.cz/
Náladou jsou posazené do romantického a čarovného 19. století, jen ještě o něco očarovanějšího, než by Božena Němcová a Karel Jaromír Erben předpokládali. Princip hry je ale zase tak jednoduchý a staví jen na pár kostkách a vypravěčské chuti, takže jej lze naroubovat prakticky na kteroukoliv dobu a prostředí.
Což ani není potřeba, páč původní background je dostatečně natahovatelný, od roztomilostí k temnostem. Třeba při posledním sezení jsem se vžil do shakespearovského herce z Globu, kterého vždy obsazovali do role Pucka ze Snu noci svatojánské, ač stále více snil o Hamletovi. Byl celý zakrslý a děly se kolem něj na scéně podivnosti - holt Ir původem, skřítek skutečným původem.
Náladou jsou posazené do romantického a čarovného 19. století, jen ještě o něco očarovanějšího, než by Božena Němcová a Karel Jaromír Erben předpokládali. Princip hry je ale zase tak jednoduchý a staví jen na pár kostkách a vypravěčské chuti, takže jej lze naroubovat prakticky na kteroukoliv dobu a prostředí.
Což ani není potřeba, páč původní background je dostatečně natahovatelný, od roztomilostí k temnostem. Třeba při posledním sezení jsem se vžil do shakespearovského herce z Globu, kterého vždy obsazovali do role Pucka ze Snu noci svatojánské, ač stále více snil o Hamletovi. Byl celý zakrslý a děly se kolem něj na scéně podivnosti - holt Ir původem, skřítek skutečným původem.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Není to vysloveně hra... Vězňovo dilema ...ale na druhou stranu vlastně jo
.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Znáte někdo Cyberpunk 2020? Docela by mě ta hra zajímala. Mělo by jít o nějakou hru stylu papír tužka kostky a spousty představivosti
Legitiona Gothartová - mladá naivní eflka jejiž osud je zřejmě spečetěn, neboť jí dlouho nikdo neviděl...