Kapuce

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Kapuce

Post by jiromir »

No jasný, ale kdyz chci bejt tajnej, aby me nikdo nepoznal, tak nejdu s "dobrákama" na hodinu kalit pivo, ne? :) Samozrejme ze kapuca je velmi vhodnej predmet na skryti identity, ale prave to chce pri jejim uzivani trochu uvazovat. (treba to, ze kdyz s nekym kalim pivo, ze me kapuca nezachrani. Pokud budu sedet v temnym rohu, tri stoly od popíjejícího hloucku a sledovat ho, uz je to zase jiná...)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Kapuce

Post by nomis_b »

Hm, no tady je vyhoda pulciku..
kdo cetl zaklinace, tak vi, ze lidem vsichni pulcici pripadaji stejni :lol: :lol:

takze kdyz ma pulcik modrou plnou platovou a na vsechny se usmiva (bo nema helmu) a snazi se jim prodat sve sperky, nebo je cely v cerne kuzi s kapuci pres xicht a uplne jine spolecnosti tak to by asi musel bejt nekdo hoodne dobrej, aby si je vubec snazil spojit..

Teda aspon dle meho nazoru.. je tady samozrejme OOC problem, ze hraje asi 30 hracu a NPC je v mestech pres 1000...
takze vam prijde, ze to musi byt jasne, kdyz porad potkavam u vedlejsiho stolu v hospode stejneho pulcika, ktery je hracem ze to musi byt zakonite on, ze?
A zase se craftí...
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kapuce

Post by Darien »

Zapomínáte, že kapuce může mít i obrácený efekt, skrývá okolní svět před majitelem. Proč myslíte, že ji nosí třeba mniši? Mohou ji nosit postavy samotářské, které nerady chodí mezi lidi, ale musí, tak se snaží co nejvíc uzavřít do sebe.

A pak má taky logiku v dešti.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Kapuce

Post by nomis_b »

Darien wrote: A pak má taky logiku v dešti.
Dest?? to my tam dole nezname. Jak to vypada? Mohl by si to prosim lepe popsat?? :P
A zase se craftí...
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Kapuce

Post by jiromir »

nomis_b wrote:
Darien wrote: A pak má taky logiku v dešti.
Dest?? to my tam dole nezname. Jak to vypada? Mohl by si to prosim lepe popsat?? :P
trošku jako když Gergo čůrá...
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Kapuce

Post by OneHeart »

jiromir wrote:
trošku jako když Gergo čůrá...
Gergo nepotřebuje močit, ten se odvodňuje slintáním :lol:
Vaillardo Vran:
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Kapuce

Post by jiromir »

OneHeart wrote:
jiromir wrote:
trošku jako když Gergo čůrá...
Gergo nepotřebuje močit, ten se odvodňuje slintáním :lol:
radši bych to nerozváděl, nebo se dozvíme něco, co jsme se nechtěli dozvědět... :)
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Kapuce

Post by Teesha »

OneHeart wrote:
jiromir wrote:
trošku jako když Gergo čůrá...
Gergo nepotřebuje močit, ten se odvodňuje slintáním :lol:
nebo vařením v kotli...to je strašně účinný
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
Locked