Kapuce
Re: Kapuce
No jasný, ale kdyz chci bejt tajnej, aby me nikdo nepoznal, tak nejdu s "dobrákama" na hodinu kalit pivo, ne?
Samozrejme ze kapuca je velmi vhodnej predmet na skryti identity, ale prave to chce pri jejim uzivani trochu uvazovat. (treba to, ze kdyz s nekym kalim pivo, ze me kapuca nezachrani. Pokud budu sedet v temnym rohu, tri stoly od popíjejícího hloucku a sledovat ho, uz je to zase jiná...)
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Kapuce
Hm, no tady je vyhoda pulciku..
kdo cetl zaklinace, tak vi, ze lidem vsichni pulcici pripadaji stejni
takze kdyz ma pulcik modrou plnou platovou a na vsechny se usmiva (bo nema helmu) a snazi se jim prodat sve sperky, nebo je cely v cerne kuzi s kapuci pres xicht a uplne jine spolecnosti tak to by asi musel bejt nekdo hoodne dobrej, aby si je vubec snazil spojit..
Teda aspon dle meho nazoru.. je tady samozrejme OOC problem, ze hraje asi 30 hracu a NPC je v mestech pres 1000...
takze vam prijde, ze to musi byt jasne, kdyz porad potkavam u vedlejsiho stolu v hospode stejneho pulcika, ktery je hracem ze to musi byt zakonite on, ze?
kdo cetl zaklinace, tak vi, ze lidem vsichni pulcici pripadaji stejni
takze kdyz ma pulcik modrou plnou platovou a na vsechny se usmiva (bo nema helmu) a snazi se jim prodat sve sperky, nebo je cely v cerne kuzi s kapuci pres xicht a uplne jine spolecnosti tak to by asi musel bejt nekdo hoodne dobrej, aby si je vubec snazil spojit..
Teda aspon dle meho nazoru.. je tady samozrejme OOC problem, ze hraje asi 30 hracu a NPC je v mestech pres 1000...
takze vam prijde, ze to musi byt jasne, kdyz porad potkavam u vedlejsiho stolu v hospode stejneho pulcika, ktery je hracem ze to musi byt zakonite on, ze?
A zase se craftí...
Re: Kapuce
Zapomínáte, že kapuce může mít i obrácený efekt, skrývá okolní svět před majitelem. Proč myslíte, že ji nosí třeba mniši? Mohou ji nosit postavy samotářské, které nerady chodí mezi lidi, ale musí, tak se snaží co nejvíc uzavřít do sebe.
A pak má taky logiku v dešti.
A pak má taky logiku v dešti.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Kapuce
Dest?? to my tam dole nezname. Jak to vypada? Mohl by si to prosim lepe popsat??Darien wrote: A pak má taky logiku v dešti.
A zase se craftí...
Re: Kapuce
trošku jako když Gergo čůrá...nomis_b wrote:Dest?? to my tam dole nezname. Jak to vypada? Mohl by si to prosim lepe popsat??Darien wrote: A pak má taky logiku v dešti.
Re: Kapuce
Gergo nepotřebuje močit, ten se odvodňuje slintánímjiromir wrote:
trošku jako když Gergo čůrá...
Vaillardo Vran:
Re: Kapuce
radši bych to nerozváděl, nebo se dozvíme něco, co jsme se nechtěli dozvědět...OneHeart wrote:Gergo nepotřebuje močit, ten se odvodňuje slintánímjiromir wrote:
trošku jako když Gergo čůrá...
Re: Kapuce
nebo vařením v kotli...to je strašně účinnýOneHeart wrote:Gergo nepotřebuje močit, ten se odvodňuje slintánímjiromir wrote:
trošku jako když Gergo čůrá...
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin