pokud ne, tak proč
Chyby v Alchymii
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Chyby v Alchymii
jde uvařit pití na CON, nějak se nedaří a zaslechl jsem že nejde ?
pokud ne, tak proč
pokud ne, tak proč
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Chyby v Alchymii
Nejde a protoze si to tvurci prejou 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Chyby v Alchymii
Nejde nějak ošetřit ta ztráta xp u alchymie při pádu hry?
Už potřetí se mi stalo že hodinu až dvě vařím a potom padne hra a mužu začít znovu
/2000xp alcha v řiti/. pruběžně to ukládám přes deník, ale není přece normální,
abych to musel po deseti flaškách ukládat
tohle fakt dokáže znechutit hru...
Už potřetí se mi stalo že hodinu až dvě vařím a potom padne hra a mužu začít znovu
/2000xp alcha v řiti/. pruběžně to ukládám přes deník, ale není přece normální,
abych to musel po deseti flaškách ukládat
tohle fakt dokáže znechutit hru...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Chyby v Alchymii
Stačí doložit výpisem z logu kolik XP jsi měl v tolik a tolik hodin při vaření a vše ti DM určitě vrátí 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Chyby v Alchymii
Sandrovi bouchnul kotel a shodilo to server?Silvaner01 wrote:Nejde nějak ošetřit ta ztráta xp u alchymie při pádu hry?
Už potřetí se mi stalo že hodinu až dvě vařím a potom padne hra a mužu začít znovu
/2000xp alcha v řiti/. pruběžně to ukládám přes deník, ale není přece normální,
abych to musel po deseti flaškách ukládat
tohle fakt dokáže znechutit hru...
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Chyby v Alchymii
a to si ho vycucám z prstu, ten screen než to padnezachy wrote:Stačí doložit výpisem z logu kolik XP jsi měl v tolik a tolik hodin při vaření a vše ti DM určitě vrátí
kua už zase
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Chyby v Alchymii
nemáš zaplé logy?Silvaner01 wrote:a to si ho vycucám z prstu, ten screen než to padnezachy wrote:Stačí doložit výpisem z logu kolik XP jsi měl v tolik a tolik hodin při vaření a vše ti DM určitě vrátí![]()
kua už zase/23.10/ no nemám já bomba štěstí?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Chyby v Alchymii
Nám oboum bouchl kotelxxxMajkyxxx wrote:Sandrovi bouchnul kotel a shodilo to server?Silvaner01 wrote:Nejde nějak ošetřit ta ztráta xp u alchymie při pádu hry?
Už potřetí se mi stalo že hodinu až dvě vařím a potom padne hra a mužu začít znovu
/2000xp alcha v řiti/. pruběžně to ukládám přes deník, ale není přece normální,
abych to musel po deseti flaškách ukládat
tohle fakt dokáže znechutit hru...
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Chyby v Alchymii
mám poznámečku....
Nechci vynášet IC informace , takže to napíšu takhle...
Když se nějak předělávaly léčivý lektvary, tak se podařilo stáhnout vyléčený hp,
ale katíky tak trochu zůstaly, takže ted tři prostřední lektvary, který léči
cca za stejný počet hp, mají tři ruzně drahý katalyzátory...
/předpokládám že ten minimální rozdíl ve vyléčených hp, cca 5- 10 životů,
je danej rozdílným počtem skillu v léčení/
Nějak mi hlava nebere, proč pití s katalyzátorem za 600 léčí stejně jako pití
s katalyzátorem za 400 a za 200...
možná kdyby i ostatní alcháči napsali, jednak at si nestěžuju sám
a taky abych tady někoho nemystifikoval
Nechci vynášet IC informace , takže to napíšu takhle...
Když se nějak předělávaly léčivý lektvary, tak se podařilo stáhnout vyléčený hp,
ale katíky tak trochu zůstaly, takže ted tři prostřední lektvary, který léči
cca za stejný počet hp, mají tři ruzně drahý katalyzátory...
/předpokládám že ten minimální rozdíl ve vyléčených hp, cca 5- 10 životů,
je danej rozdílným počtem skillu v léčení/
Nějak mi hlava nebere, proč pití s katalyzátorem za 600 léčí stejně jako pití
s katalyzátorem za 400 a za 200...
možná kdyby i ostatní alcháči napsali, jednak at si nestěžuju sám
a taky abych tady někoho nemystifikoval
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Chyby v Alchymii
neam mto jeste ozkouseny ale mam pocit ze stim problem neni .... akorat sem slysel ze Leu uz nema stejnou silu jako kouzlo maximalniho leceni coz nechapu pročSilvaner01 wrote:mám poznámečku....
Nechci vynášet IC informace , takže to napíšu takhle...
Když se nějak předělávaly léčivý lektvary, tak se podařilo stáhnout vyléčený hp,
ale katíky tak trochu zůstaly, takže ted tři prostřední lektvary, který léči
cca za stejný počet hp, mají tři ruzně drahý katalyzátory...
/předpokládám že ten minimální rozdíl ve vyléčených hp, cca 5- 10 životů,
je danej rozdílným počtem skillu v léčení/
Nějak mi hlava nebere, proč pití s katalyzátorem za 600 léčí stejně jako pití
s katalyzátorem za 400 a za 200...
možná kdyby i ostatní alcháči napsali, jednak at si nestěžuju sám
a taky abych tady někoho nemystifikoval
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Chyby v Alchymii
Tak se chci zeptat. Zas někdo šahal do alchymie, nebo co? CIM z ničeho nic trvá hrozně krátce, STE ještě kratší chvíli.
Pokud vím, CIM má chránit proti mysli (Vždy fungovala), dnes u vlkodlaků jsem kvůli tomu chcípl (CIM byla nahozená, permanentně kontrolovaná a podotýkám, že mě proti tomu v posledním týdnu VŽDY ochránila) ... Tak se chci zeptat, kdo s tím furt co dělá? popř. Proč se to nepíše na forum? Ono jako zas přijít o haldu expů neni žádná sranda.
(Zároveň chci poprosit, jestli je možné požádat o navrácení expů z dnešního úmrtí? Mám screen, kdy jsem zemřel, podotýkám při hodech na vůli při nahozené CIM)
EDIT: Takže, teď jsme zkoušeli s jachyrkou jak je to se STE.
Dříve (ještě včera) trvala 10minut, teď jsou to 2minuty. Kde je o tom něco napsané?
Pokud vím, CIM má chránit proti mysli (Vždy fungovala), dnes u vlkodlaků jsem kvůli tomu chcípl (CIM byla nahozená, permanentně kontrolovaná a podotýkám, že mě proti tomu v posledním týdnu VŽDY ochránila) ... Tak se chci zeptat, kdo s tím furt co dělá? popř. Proč se to nepíše na forum? Ono jako zas přijít o haldu expů neni žádná sranda.
(Zároveň chci poprosit, jestli je možné požádat o navrácení expů z dnešního úmrtí? Mám screen, kdy jsem zemřel, podotýkám při hodech na vůli při nahozené CIM)
EDIT: Takže, teď jsme zkoušeli s jachyrkou jak je to se STE.
Dříve (ještě včera) trvala 10minut, teď jsou to 2minuty. Kde je o tom něco napsané?
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Chyby v Alchymii
Môžem to dosvedčiť .. pár sekúnd pred Falovou smrťou som ešte vyvalene kontrolovala, ktoré lektvary nám držia, lebo čo včera STE trvala tak asi 5x dlhšie, zrazu padala nenormálne skoro .. pritom OMY a OTE pekne držali (ale tiež padli len niečo neskôr)
Ako keby sa ASPOŇ povedalo o tom, že sa skracovali trvania lektvarov, dávali by sme si na to pozor, ale toto už bola trochu fakt drastická úprava.
Navrch ak 20lvl STE trvá 2 minúty, nechcem vidieť, ako dlho bude trvať, ak ho urobia nižšie lvl
Ako keby sa ASPOŇ povedalo o tom, že sa skracovali trvania lektvarov, dávali by sme si na to pozor, ale toto už bola trochu fakt drastická úprava.
Navrch ak 20lvl STE trvá 2 minúty, nechcem vidieť, ako dlho bude trvať, ak ho urobia nižšie lvl
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Chyby v Alchymii
některé lektvary se sčítají.Například sko,ote,omy a určitě to bude i u dalších.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Chyby v Alchymii
vy umíráte u vlkodlaků? nechápu 
a jinak koniho asi myslí nastakování alchymie na sebe, dá se tak nahonit např obranné číslo až na cap, není to zneužívání bugu ostatně?
i kdžy jak se ty lektavry co to umí jmenujou nevím, alchymii nepoužívám, jen když mi někdo v partě něco dá a řekne vypij, popř vypij opakovaně
a jinak koniho asi myslí nastakování alchymie na sebe, dá se tak nahonit např obranné číslo až na cap, není to zneužívání bugu ostatně?
i kdžy jak se ty lektavry co to umí jmenujou nevím, alchymii nepoužívám, jen když mi někdo v partě něco dá a řekne vypij, popř vypij opakovaně
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Chyby v Alchymii
Prasokralik wrote:vy umíráte u vlkodlaků? nechápu
a jinak koniho asi myslí nastakování alchymie na sebe, dá se tak nahonit např obranné číslo až na cap, není to zneužívání bugu ostatně?
i kdžy jak se ty lektavry co to umí jmenujou nevím, alchymii nepoužívám, jen když mi někdo v partě něco dá a řekne vypij, popř vypij opakovaně
Takhle sem to přesně myslel =) konečně někdo chápe jednoduchý lidi