Help

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Help

Post by Karogan »

Ahoj,
Nikde jsem bohužel nenašel nějaký topic Help, pomoc nebo něco podobného. Říkal jsem si, že až bude čas a nebude příliš pracovně, rád bych si zahrál tento PW server. Tak jsem si pročítal všechny topici ohledně helpu, co nám nabízíte, čemu se věnovat, jak hrát, atd. 8)

Samozřejmě jem koukal na seznam řemesel a bohužel jsem tam nemohl najít povolání vhodné pro Paladina smitera, který bude mít jen CHA a sílu 20+5. Můžete mi poradit jaký povolání bych mohl zručně ovládat? (Abych věděl do čeho jdu)
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Help

Post by Zyga »

celkem vsecky remesla na ktery je potreba sila nebo charisma, akorat to proste zezacatku mozna nepude tak skvele, ale vzhledem k tomu ze craft v soucasnosti neni a nevim jak moc bude novej podobnej tomu co byl tak nic neni jisty
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

aha.. takže postavu kvůli povolání mít nastavenou nemusím.. Je to tak?
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Help

Post by Zyga »

jestli se to nezmeni tak muzes zkouset delat cokoliv a ty staty akorat ovlivnujou jak dobre ti to pude
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Help

Post by Darien »

Na jiném serveru bych ti řekl - buď v pohodě, chybějící staty doženeš pomocí prstenů a oblečení... jenže na Thalii stojí každý šunt +1 neuvěřitelnej balík, takže tohle asi ne. Ona je taky otázka, jestli je RP postava paladina vůbec určená k tomu, aby něco vyráběla...

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Help

Post by Teesha »

a proč by neměla být? nenech se pořád vázat představou elfů objímajících stromy, trpaslíků se sekerami, kteří je nesnáší, paladinem jako zářivým rytířem říkajícím "anýbrž" a jinými zaběhlými archetypy. Název classy je jen a jen zavádějící...říkejte mu třeba šaman..a pokud ho bude hrát jako šamana a bude mít oficiální class paladin, tak proč ne...když dodrží náležitá ustanovení na přesvědčení atd.
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Help

Post by Darien »

teda hrát paladina jako šamana, to by mne nenapadlo.. Druida jo. Ale paladina? No, zase tak nastudovaný ty classy teda nemám...

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Help

Post by Sorrow »

Tady nejde prave o ty classy ale o to jak to zahrat :roll:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

Tak jsem si to všechno stáhl a když to rozbaluji, tak mi to říká, že jsou všechny soubory poškozeny, včetně portrétů atd.... :(
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Help

Post by Seth-Plzen »

Mno tak to by mě fakt zajímalo, co by měl jako paladin dělat :-)
Zrovna ho (teda jako spíš jí) hraju a jako na smilování čekám na craft. Přijde mi to nejčistší způsob jak vydělat peníze. Ale asi to každej vidí jinak.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Help

Post by Sorrow »

A proc zase do toho tahat penize?Tady slo spis o postavu a tu muze hrat jak chce kdyz to bude v souladu s pravidlama :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

Tak když chci hrát, tak musím postahovat všechny ty věci. Když stáhnu CEP tak musím pak stáhnout i ty všechny ostatní věci ?
Nebo ten název CEP_2FULL neznemená, že je tam všechno.
Musím tedy stáhout i ten Hak atd atd?

Tem cep se instaluje? když ho rozbalím, ten hak taky?
A ta hudba taky? nebo se to jen někam přehraje?

Na všechno se ptám, protože se mi opravdu nechce číst 50 stránek anglickýho textu, kterej vlastně nebudu nikdy potřebovat, když toho v práci mám dost.

Takže jestli je tu nějaká ochotná duše, co by zotpověděla otázky lehochovi a člověku hledající cestu nejmenšího odporu, byl bych moc rád.

P.S. Počítám, že tem CEP starter module nebudu používat, protože se mi na něm zobrazila ikona WMP :lol:, a potom ten soubor tlk, až ho rozbalím, tak ho jen překopíruji do sloužky v NWN do tlk. Bohužel při mém včerejším bezúčelném a o pomocvolajícím pokusu jsem nenašel kampak mám přehrát tu hudbu..... :arrow:
Last edited by Karogan on 11:21 13. Feb 2008, edited 1 time in total.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Help

Post by Rejty »

Ja si myslim, ze je to na webu napsany dost jasne co kam dat. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
Karogan
Nováček
Posts: 25
Joined: 11:27 12. Feb 2008

Re: Help

Post by Karogan »

Rejty wrote:Ja si myslim, ze je to na webu napsany dost jasne co kam dat. :wink:
tak asi neumím klikat. Tak prosím nějakou duši co by mohla odpovědět. ty lidi co na to nemají nervy (nedivím se jim, nemám jim to za zlé) ať si nechají své připomínky, když nebudou k tématu..

Moc dík.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Help

Post by Rejty »

Nainstalujte CEP, podle přiloženého návodu uvnitř. Poté vše označené jako povinné, haky do adresáře HAK, tlk soubor do adresáře TLK, hudbu do adresáře MUSIC.

Pokud chcete, muzete si stahnout i doporucene veci, ty se zpravidla pote rozbali do adresare OVERRIDE.
Vedoucí týmu Thalie
Locked