Posouzeni q

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Posouzeni q

Post by wsweetjane »

Z pošty:

KOKOS:Ahoj,

jak už sem psal Bzikovi, jednoho z koní cikáni hned dali na guláš. Druhého jsem měl v Limbu a čekal sem, co uděláte pro jeho znovuzískání. Neudělali ste nic. Druhého koně cikáni prodali.

Chápu, že 40k za koně zamrzí. Ale co se stalo, stalo se.

Takže asi tak.
Kokos


Odpověď: 80k za koně mrzí a doufam ze je ti ajsne ze po tomhle uz zkratka nebudu reagovat na aktivitu DMs.

To ze sel kun na gulas si mel napsat me ne jemu (Bziikovi - pokud slo o mého koně neměl s tim nic společného) on ani ja sme nepochopili ze je mozne je ziskat ani kam se podeli. Tudiz bych se rada odvolala k nekomu kdo to muze posoudit. Podle me si ten q zkratka na konci zmrsil. Nic osobniho.

ADD: nebylo jasne jestli kun zemrel jako soucast q nebo jen bugem hry - zabil meho kone a me nekontaktoval. Samozrejmně pokud by bylo mozne udelat neco pro ziskani kone udelala bych to rada.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Posouzeni q

Post by kokosak »

Wow, člověk se ani neotočí a už se jeho PMko objeví na veřejnym foŕu. A jako hlášení chyb, fajn.

QQ more.
PUF!
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Posouzeni q

Post by wsweetjane »

kokosak wrote:Wow, člověk se ani neotočí a už se jeho PMko objeví na veřejnym foŕu. A jako hlášení chyb, fajn.

QQ more.

Promiň přišlo mi to vhodné vzhledem k problému-jestli to chceš přesunout jinam prosím. Vážně nevím kam s tím...
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Posouzeni q

Post by kokosak »

Jasně sem ti do PM psal, že předávám Rejtymu.
PUF!
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Posouzeni q

Post by wsweetjane »

kokosak wrote:Jasně sem ti do PM psal, že předávám Rejtymu.

V pořádku.. Vždyť je to nahoře...tvoje Pm sem neupravovala. Předej. Nechápu co je špatně.

EDIT: Pravda omlouvám se Kokos psal že předá rejtymu poslední jeho PM tam není.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Posouzeni q

Post by kokosak »

Třeba, že:

1) bez svolení uveřejňuješ PM, neboli Private Message na veřejný forum
2) dáváš na veřejný forum věc, o který sem jasně psal, že předávám Rejtymu. Rejty ode mě má na DM foru naši veškerou komunikaci k týhle věci.

Já zase nechápu, co tě vedlo k tomu, to takhle vytáhnout. Buď myslíš, že sem blbec, co neumí přeposlat text na odpovědnou osobu a musíš mi pomoct tím, že to dáš na forum, nebo chceš, aby tě ostatní litovali, že si přišla o koně. Nebo je v tom něco jinýho, ale opravdu nevím, co.
PUF!
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Posouzeni q

Post by wsweetjane »

kokosak wrote:Třeba, že:

1) bez svolení uveřejňuješ PM, neboli Private Message na veřejný forum
2) dáváš na veřejný forum věc, o který sem jasně psal, že předávám Rejtymu. Rejty ode mě má na DM foru naši veškerou komunikaci k týhle věci.

Já zase nechápu, co tě vedlo k tomu, to takhle vytáhnout. Buď myslíš, že sem blbec, co neumí přeposlat text na odpovědnou osobu a musíš mi pomoct tím, že to dáš na forum, nebo chceš, aby tě ostatní litovali, že si přišla o koně. Nebo je v tom něco jinýho, ale opravdu nevím, co.

Včera mi zemřela máma - lítosti mám opravdu dost. Chci aby si to na foru přečetli lidi aby se třeba uvarovali stejné chyby jako sem udělala já - zřejmně sem měla uplatnit svoje věštecké schopnosti a začít se tě po PM ptát jestli si mi zabil koně či ne a jestli je možné ho získat nazpět....Svou větu "o guláši" si totiž poslal NAsrithovi který ani nepochopil oč jde...A já tudíž něvěděla nic.

Na uveřejnění zprávy která přišla mě snad nepotřebuju ničí svolení?
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Posouzeni q

Post by DenGrasse »

wsweetjane wrote:Včera mi zemřela máma
Upřímnou soustrast, v životě jsou bohužel i smutné věci.

Standardně by měl kůň zemřít taky, pokud je zabit jezdec. Pokud se tak nestane, je to bug. Náhrada za to, že DM napraví bug, přirozeně není možná.
wsweetjane wrote:Na uveřejnění zprávy která přišla mě snad nepotřebuju ničí svolení?
Obecně vzato ne. Je jen na tobě, jestli vyvoláš v lidech kolem sebe přesvědčení, že ti soukromě nemohou svěřit nic, co by nechtěli zveřejnit.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Posouzeni q

Post by kokosak »

wsweetjane wrote:Včera mi zemřela máma - lítosti mám opravdu dost.
Upřímnou soustrast. Nicméně to nemá společného nic s tím, co tu řešíme.
wsweetjane wrote:Chci aby si to na foru přečetli lidi aby se třeba uvarovali stejné chyby jako sem udělala já - zřejmně sem měla uplatnit svoje věštecké schopnosti a začít se tě po PM ptát jestli si mi zabil koně či ne a jestli je možné ho získat nazpět....Svou větu "o guláši" si totiž poslal NAsrithovi který ani nepochopil oč jde...A já tudíž něvěděla nic.
Z copy/pastnuté zprávy se opravdu nedá vyčíst "když umřete na koni, přijdete o něj".
wsweetjane wrote:Na uveřejnění zprávy která přišla mě snad nepotřebuju ničí svolení?
Je to asi stejné, jako když dopis, co ti někdo pošle, vyvěsíš na nástěnku. *pokrčí rameny*
PUF!
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Posouzeni q

Post by wsweetjane »

kokosak wrote:
wsweetjane wrote:Včera mi zemřela máma - lítosti mám opravdu dost.
Upřímnou soustrast. Nicméně to nemá společného nic s tím, co tu řešíme.
wsweetjane wrote:Chci aby si to na foru přečetli lidi aby se třeba uvarovali stejné chyby jako sem udělala já - zřejmně sem měla uplatnit svoje věštecké schopnosti a začít se tě po PM ptát jestli si mi zabil koně či ne a jestli je možné ho získat nazpět....Svou větu "o guláši" si totiž poslal NAsrithovi který ani nepochopil oč jde...A já tudíž něvěděla nic.
Z copy/pastnuté zprávy se opravdu nedá vyčíst "když umřete na koni, přijdete o něj".
wsweetjane wrote:Na uveřejnění zprávy která přišla mě snad nepotřebuju ničí svolení?
Je to asi stejné, jako když dopis, co ti někdo pošle, vyvěsíš na nástěnku. *pokrčí rameny*
Při standartní smrti o koně nepřicházíš.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Posouzeni q

Post by kokosak »

Viz to co napsal DG nade mnou. Aspoň čti, co ti někdo píše.
PUF!
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Posouzeni q

Post by wsweetjane »

DenGrasse wrote:
wsweetjane wrote:Včera mi zemřela máma
Upřímnou soustrast, v životě jsou bohužel i smutné věci.

Standardně by měl kůň zemřít taky, pokud je zabit jezdec. Pokud se tak nestane, je to bug. Náhrada za to, že DM napraví bug, přirozeně není možná.
wsweetjane wrote:Na uveřejnění zprávy která přišla mě snad nepotřebuju ničí svolení?
Obecně vzato ne. Je jen na tobě, jestli vyvoláš v lidech kolem sebe přesvědčení, že ti soukromě nemohou svěřit nic, co by nechtěli zveřejnit.

Nechápu co je tu o důvěře??? Nepohodla sem se s Adeptem a řeším tu problém o kterém si myslím že je dobré aby měli povědomí i ostatní. Pokud tedy z q vyplývají takováto rizika. Musím říct na zastání Kokose že vím že už tu hráč při q o koně přišel Theureg - ovšem bylo to zcela jinak sehráno pokud vím - a hráč měl od začátku jasno né tohle.

Můj problém netkví až tak ve ztrátě koně - myslím že jde o způsob a hlavně ukončení toho q. Sem přesvědčená že to byl guláš, né můj kůˇn.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Posouzeni q

Post by kokosak »

:wall:
PUF!
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Posouzeni q

Post by wsweetjane »

Pánové nebudu vám tu už drásat nervy - je mi jasné že na to máte jiný pohled-ať se mi Rejty vyjádří svým závěrem a je to vyřešené. Děkuji
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Posouzeni q

Post by menderon »

Ahoj,
taky upřímnou soustrast.
Je logické, že pokud zemřeš na thalce a okolnosti k tomu velí, tak přijdeš i o koně. Je to RP svět, kun je jeho součástí. Když mne zabije medved, tak velmi často sežere i jeho......

V přítomnosti GM rozhduje on, co se s tvým koněm stane. To je jeho pravo....

Je logické nebrat na nebezpečné výpravy svého miláčka, nebo počítat s jeho smrtí.
Když jsem kdysi hral jinou hru - Ultima online, tak tam byl kun nejcastejsi spotřební materiál a proste vztah ke konovi si clovek vytvořit nesmel.....

Ovšem přes vše uvedené zde ti rovněž musím doporučit krajní opatrnost ve vztahu ke GM kokosákovi, kdy i opravdu nevinné zápletky mohou velmi rychle vygradovat ve smrt. Sam při naznacich, že se jedá o něj přecházím do defensivního modu a jediné přijatelné questy jsou takové, kde je dost svědků, aby mne nemohla odkrouhnout třeba nejaká malá víla...... a při prvním náznaku balit kufry rychlejc než stihaji mechanici formule 1 přezout gumy. No i tak může být pozdě no.....
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Locked