Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Darien »

Theogil I wrote:
No ono stačí to, kdy není po ruce správný trenér, pak cesta tam a zase zpátky stojí min. 1000zl. a ten trenér co ho brácha sehnal si řekl 1009zl. za vyučení na 7lvl. Tak to se pak těžko divit, že jsme dva dny syslili na farmě. O lahvičkách ani nemluvě, lékarnu každý jednu jako záchranou brzdu,a to je tak asi vše. A co je ouplně nejhorší, že nezbývají zlaťáčky na dobroučké pivečko a to je pro trpoše smrt. :D

P.S. ani si nepamatuju, kdy jsem žral cokoli jiného než hrušku nebo jablko.

Počkej, jak není správnej trenér? To jakože tě může level naučit víc rozdílných trenérů? Sedmý level za tisícovku je šílenství. A co se jídla týče, proč si neopečete maso nebo rybu?:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by kucik »

Jo, a proc si treba nekoupite maso otroka za 50 zlatych? :roll:

1000 zlatych neni silnestvi, ale prestizka. ... po vyrazne sleve.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Theogil I »

Darien wrote: Počkej, jak není správnej trenér? To jakože tě může level naučit víc rozdílných trenérů? Sedmý level za tisícovku je šílenství. A co se jídla týče, proč si neopečete maso nebo rybu?:)
Jistě jsi si všiml, že některá povolání dokáže vyučovat několik trenérů, kněz v každém chrámu, hrandů či bojovníků najdeš taky hodně. Dříve (a to nevím jak je to dnes postaveno) měli někteří z nich strop a po určitém levelu ti řekli, že tě víc naučit nedokáží, že ti předali vše co znají a začalo další toulání krajem a hledání mistra jež tě něco naučit dokáže. No a jistě jsi si všiml, že některá povolání v Karhatě, Ivory, Doubkově .... atd. trenéra nemají, pak je nutno si svého mistra najít a to je finančně náročné, nebezpečné a zábavné. Tu cenu bych připisoval výběru prestižního povolání, ale i přesto se o nás pokoušeli mrákoty. No jo prestižní povolání je hold prestižní povolání se vším všudy. Jen nechci viděl jak dlouho budeme škubat tu kukuřici příště až zase u Boendála přijde ten správný čas, to abych si na to vzal dovolenou.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Theogil I »

kucik wrote:Jo, a proc si treba nekoupite maso otroka za 50 zlatych? :roll:

1000 zlatych neni silnestvi, ale prestizka. ... po vyrazne sleve.
Mi prosím otroky nežereme, rybička miloučká de špatně chytit a jezevci só moc tuhý. :lol:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Darien »

Theogil I wrote:
Darien wrote: Počkej, jak není správnej trenér? To jakože tě může level naučit víc rozdílných trenérů? Sedmý level za tisícovku je šílenství. A co se jídla týče, proč si neopečete maso nebo rybu?:)
Jistě jsi si všiml, že některá povolání dokáže vyučovat několik trenérů, kněz v každém chrámu, hrandů či bojovníků najdeš taky hodně. Dříve (a to nevím jak je to dnes postaveno) měli někteří z nich strop a po určitém levelu ti řekli, že tě víc naučit nedokáží, že ti předali vše co znají a začalo další toulání krajem a hledání mistra jež tě něco naučit dokáže. No a jistě jsi si všiml, že některá povolání v Karhatě, Ivory, Doubkově .... atd. trenéra nemají, pak je nutno si svého mistra najít a to je finančně náročné, nebezpečné a zábavné. Tu cenu bych připisoval výběru prestižního povolání, ale i přesto se o nás pokoušeli mrákoty. No jo prestižní povolání je hold prestižní povolání se vším všudy. Jen nechci viděl jak dlouho budeme škubat tu kukuřici příště až zase u Boendála přijde ten správný čas, to abych si na to vzal dovolenou.

No já zatím našel dva mistry druidů, těch jsem si všiml, ale teď mi začíná docházet, že až budu chtít mít mistra pro shiftera, tak to může být docela hustej problém...jejda... :) No doufám, že na něj DM nezapomněli, protože ve všech hraničářsko druidských osadách jsem na nic takového vlastně nenarazil... ještě není třeba, ale nasadil jsi mi brouka:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Krata »

mě se ceny docela líběj a to proto:

Postava si nesežene vzácné předměty během několika lvl, silné předměty například z mithrilu budou už opravdová raritka a kdo ji bude mít bude borec.. nelíbilo se mi že před wipem ji měl každej druhej a někdy i schovanou už na hodně nízkym lvl a vyčkval kdy ji bude moci použít

To samé se dá říct i u brnění, oblečení a tak.. jídla mi zatim taky nějak moc nevadi, když nejsi boháč, nemůžeš si dovolit drahá jídla, tady všichni začínáme od ničeho a vypracovváme se nahoru, pak si budem moc dovlit drahá jídla a tak :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Darien »

K čemu jsou drahá jídla?

Mně teda mrzí, že když bych si koupila třeba nějaký zdobený barevný botky, že na mně stejně nebudou vidět:(((

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Sorrow »

Darien wrote:K čemu jsou drahá jídla?

Mně teda mrzí, že když bych si koupila třeba nějaký zdobený barevný botky, že na mně stejně nebudou vidět:(((
:roll: :roll: :roll: K cemu?No kdyz nevis, tak to te asi zajima jen to zabijeni nez RP a opravdove vciteni se do postavy.Nebo me chces rict ze treba v realu pijes taky jenom vodu a jis suchary a nikdy si nic nedoprejes? :roll: :roll: :roll:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Darien »

Sorrow wrote:
Darien wrote:K čemu jsou drahá jídla?

Mně teda mrzí, že když bych si koupila třeba nějaký zdobený barevný botky, že na mně stejně nebudou vidět:(((
:roll: :roll: :roll: K cemu?No kdyz nevis, tak to te asi zajima jen to zabijeni nez RP a opravdove vciteni se do postavy.Nebo me chces rict ze treba v realu pijes taky jenom vodu a jis suchary a nikdy si nic nedoprejes? :roll: :roll: :roll:

Jasně, já zabíjím od rána do večera:))))) A druidi, budeš se divit, si opravdu nechodí kupovat jídlo a pití do hospody, pane RP WB:)))))))))))))))

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Teesha »

Darien wrote:
Sorrow wrote:
Darien wrote:K čemu jsou drahá jídla?

Mně teda mrzí, že když bych si koupila třeba nějaký zdobený barevný botky, že na mně stejně nebudou vidět:(((
:roll: :roll: :roll: K cemu?No kdyz nevis, tak to te asi zajima jen to zabijeni nez RP a opravdove vciteni se do postavy.Nebo me chces rict ze treba v realu pijes taky jenom vodu a jis suchary a nikdy si nic nedoprejes? :roll: :roll: :roll:

Jasně, já zabíjím od rána do večera:))))) A druidi, budeš se divit, si opravdu nechodí kupovat jídlo a pití do hospody, pane RP WB:)))))))))))))))

to je nějaký dogma? nebo povinost? nebo 46 přikázání druidksé tantry? *kroutí hlavou* jsi strašně konzervativní
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Sorrow »

Asi si mysli ze tu hraje jenom on sam a nebo vsichni musi podle nej panem nejchytrejsim :D :D :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Darien »

Vy jste kokosové:) Nutím snad někoho nějak hrát?:) Ale kdyby se to mělo brát doslova, tak by drudi měli mít schopnost meditace a vyvolání přítele jen v přírodě. Jsou svázáni s přírodou, jsou to ochránci a strážci lesa, nejsou společenští, ve městech trpí klaustrofobií, v životě by neměli důvod lézt ve městě do nějakých stok a měli by být naprosto soběstační z darů přírody.

to bychom tu mohli vést teoretickou diskusi na téma - jestli se AD&D má hrát podle původních "konzervativních" popisů postav nebo nemá. Nebo jestli, jak tu někdo zmiňoval, si můžeš vzít povolání paladina a být přitom něco úplně jinýho. Já si myslím, že svoboda chování postav je ocaď - pocaď.

Ano, chodím do města, protože nemůžu běhat s penězi po lese, in real by je druid asi zakopal někam pod šutr, pokud by je vůbec potřeboval, jakože nepotřeboval, protože by si to druidé ve své komunitě vyrobili sami, co by potřebovali. A směnili zboží za zboží. Jenže systém je stavěný tak, aby pokud možno nějak vyhovoval všem postavám a nikdo se tu nebude patlat se specialitami pro povolání, která nejsou až tak skupinová, že jo:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by Teesha »

ale ty tady určuješ někomu jak si má púředstavit druida...ale tak to není..já si ho dokonce představuju jako skutečného druida z období Keltů..žádnýho klaďáka...a už vůbec ne nějakýho stromofila. Když si ho představíš tak ty fajn...super..ale je to jen tvoje představa...

už si uvědom, že class: figter, bard, rough,monk...a další...jsou jenom názvy s nějakou skladbou schopností a "mírně určeným" směrem...jsem schopnej hrát druida 100* jinak..jako kuře...a vždy budu tvrdit, že je to druid..
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by OneHeart »

jo souhlasim, class je jen nutný zlo, který jsi přinucen v tomhle dementním systému nějak naroubovat na charakter
Vaillardo Vran:
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Post by photter »

škoda, že se mu druidi tak hnusej, ukázal bych vám zvrhlou zlou druidku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked