kucik wrote:wsweetjane wrote: Tak to už je trochu demagogie...Je tu kůň na prodej, tak ať je alespoň slušný - když něco dělám - vyrábim, tak to má být slušná věc a né že vznikne šmejd a řeknu a kdo tě nutí to kupovat když je to na nic?!Ještě jednou a prostými větami: Kůň má své lepší a horší stránky. Kůň není herní nezbytností. Není cílem, aby koně používali všichni. Dále není cílem, aby byl kůň nezbytně jednorázová investice. Proto má svou úmrtnost a tedy i takové staty.Slovník cizích slov wrote:demagogie
Význam:
využívání zkreslených zjednodušených argumentů, působících zejména na city a předsudky, k ovlivňování jednotlivců a skupin
Podle tvého argumentu by ve hře neměly být třeba nejhorší meče, protože proti +6ce je to přece šmejd.
Klobouk: Ještě mě napadá udělat extra bojové koně, kteří by měli víc HP, ale zároveň vyšší cenu.
Nebo slevnit ty stávající...