Brum a Aonghas

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Brum a Aonghas

Post by Koninho87 »

Ahoj, dnes nás zastihla zpráva o trestech pro mě a Aonghase. Musel jsem bohužel do práce, tak jsme se domluvili, že budeme reagovat jakmile se vrátím. Hraju uz dost dlouho a par postav jsem vytahl na vysoký lvl, u Bruma jsme chtěli zkusit s Anym projít pár dungeonů, kam chodí postavy po skupinkách jen jako Duo, měl to být experiment, možná se dá říct trochu měření Franťíků, že prostě zvládnem dungeony projít jen ve dvou a na co nejmenším lvl.Jezevce jsme včetne toho starýho chlupáče sundali s prstem v nose na prvním lvl a pak to šlo dál a dál. Kryn na 9-11 lvl.Pak černý les na lvl 12-14lvl.Starou opici jsme zabili na 17 lvl a pak nám došly snadé cíle a vydali jsme se do vod neprobádaných pro nás.
Raksahu jsme poprvé dali na lvl 21, ale bylo to o hubu, tak jsme se dohodli že ty těžší dungy dáme na lvl 24
Potřebovali jsme vybavu, řemesla a sbírali artíky a tak jsme obcas dali par koleček pro peníze
A pozvolna zkouseli Elfí bandity Trolí pevnost Zapomenutej chrám Asabi a další.Cílem bylo dokazat něco co nikdo jiný nedal, napodvod jsme nemysleli
teda ani jsme nevedeli ze je to nejaky podvod, to nas nenapadlo.Koninho a Scrappy
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Brum a Aonghas

Post by kucik »

A nebylo vam vubec divne, ze na tricatych levelech dostavate xp stale za level 24, ze.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Brum a Aonghas

Post by kokosak »

.... a to, že rakašu dáváte, ste si museli zjišťovat a zjišťovat a zjišťovat a zjišťovat...
PUF!
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Brum a Aonghas

Post by Desmond »

Koninho87 wrote:Brum nevěděl kde má učitele jelikož měl otřes mozku a hledat ho nehodlal , protože to co chtěl mlátit tak mu to stačilo.Takže kdepak máme problem?
A tohle divadýlko?
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: Brum a Aonghas

Post by Koninho87 »

kucik wrote:A nebylo vam vubec divne, ze na tricatych levelech dostavate xp stale za level 24, ze.
Tak ty lvl sem nějak vubec nesledoval jelikož stejnak nebylo vidět kolik máme xp takže asi tak.Šlo nám taky o artefakty a jen o ten 24 lvl.
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: Brum a Aonghas

Post by Koninho87 »

Desmond wrote:
Koninho87 wrote:Brum nevěděl kde má učitele jelikož měl otřes mozku a hledat ho nehodlal , protože to co chtěl mlátit tak mu to stačilo.Takže kdepak máme problem?
A tohle divadýlko?
Todle byl asi chabej pokus o vtip!
MukYanJong
Nováček
Posts: 26
Joined: 12:01 05. Nov 2011

Re: Brum a Aonghas

Post by MukYanJong »

kokosak wrote:.... a to, že rakašu dáváte, ste si museli zjišťovat a zjišťovat a zjišťovat a zjišťovat...
Koninho87 wrote: ..............Potřebovali jsme vybavu, řemesla a sbírali artíky a tak jsme obcas dali par koleček pro peníze...........
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Brum a Aonghas

Post by J.F.Payne »

No, jasně, nesledovali jste expy (to se dá pochopit, když vám šlo jen o hru), ale to, že nemáte normální portrét a při každým stisknutí "C" se otevřel charsheet s novým levelem, jste nezaregistrovali, co?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Brum a Aonghas

Post by Derken- »

Koninho87 wrote:Cílem bylo dokazat něco co nikdo jiný nedal....
Moc jsem nepobral o co šlo a tak budu reagovat jen na todle. Z čeho usuzuješ, že by jste dokázali něco co ostatní ne? Mnoho z vyjmenovaných si kde kdo dal solo, u ostatních vím, že někteří hráči co opravdu umí, je prošli(ve dvou), jiní skončili třeba místnost před posledním bossem a stále to berou jako vítězství, když tam šli na blind :) A pak jsou třeba bossové, které za nového settingu ještě nikdo nezabil co vím. Protože se na ně bojí i lidi, kteří se svou postavou umí 8)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: Brum a Aonghas

Post by Koninho87 »

J.F.Payne wrote:No, jasně, nesledovali jste expy (to se dá pochopit, když vám šlo jen o hru), ale to, že nemáte normální portrét a při každým stisknutí "C" se otevřel charsheet s novým levelem, jste nezaregistrovali, co?

Chtěli jsme to dát na 24 lvl a ukaž mě kde je napsáno že si musíš povině běhat s postavou pro lvl.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Brum a Aonghas

Post by -RoF- »

Koninho87 wrote: Chtěli jsme to dát na 24 lvl a ukaž mě kde je napsáno že si musíš povině běhat s postavou pro lvl.
Tohle ani nikde napsáno být nemusí.
Prostě stačí v pravidlech, aby bylo napsáno tohle.
Chyby a nedostatky ve hře

- Je zakázáno zneužívání herních chyb.
- Všechny nalezené chyby jsou hráči povinni nahlásit na forum do prislusne sekce nebo nekteremu z DM nebo WB.
Kdyby jste to písli nějakému DM a WB, tak by se to řešilo.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: Brum a Aonghas

Post by Koninho87 »

Chyby a nedostatky ve hře

- Je zakázáno zneužívání herních chyb.
- Všechny nalezené chyby jsou hráči povinni nahlásit na forum do prislusne sekce nebo nekteremu z DM nebo WB.
Kdyby jste to písli nějakému DM a WB, tak by se to řešilo.[/quote]

Dobrý.A ty lvl jsme si snad naklikali?k čemu vlastně byli ty xp navíc?k ničemu.Nemuseli se hned mazat všechny postavy a stačilo jasně řict že todle né a ztrhnout ty xp co byli navíc a nedělali by jsme to.Hned se tu musí házet lidi přespalubu.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Brum a Aonghas

Post by jachyra »

Mno napr ja bych tiež skôr navrhovala zmazanie XP, pokojne zhodenie na 1. lvl .... ale ja som len obyčajný človek :) ja nič

Inak k tým XP, popravde som tu síce už asi 3 roky? Ale doteraz som bola v domnení, že systém automaticky zisťuje stav postavy a dáva jej podľa toho XP za príšerky. Neraz som mala takto aj 3 lvl nenahodené, lebo prosto mi to nejako zblblo a musela som ísť znovu za učiteľom, alebo som sa nevedela rozhodnúť, aký feat si dať a pod. Ako ešte ani raz to nebolo nenahodených 6 lvl, to je pravda :) ale asi 3 lvl sa mi už stalo. Brala som to tak, že holt však prežívam aj bez tých pár hp, čo by mi navrch dalo, nejaký ten feat tiež prežijem, či kúzlo .. ale hlavne že som šla so silnejšími postavami, aby ma ťahali po XPoch a však zatiaľ si rozmyslím, ako presne postavu zostaviť, aby som to si nevyberala featy tak zbrklo ako u Kory a nezmršila aj ďalšie postavy.
Narovinu ani len ma netrklo, že by sa to mohlo brať ako zneužitie. Skôr som si myslela, že je to ok, lebo však veď idem slabá. A že by sa zmenili XP som tiež nejako nezaznamenala, nakoľko teraz je také veľké kolísanie pri rôznom respawne, že som to nikdy nepostrehla. Ale ako vravím, u mňa to boli asi tak nenahodené 3 lvl myslím.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Brum a Aonghas

Post by -RoF- »

Koninho87 wrote: Dobrý.A ty lvl jsme si snad naklikali?k čemu vlastně byli ty xp navíc?k ničemu.Nemuseli se hned mazat všechny postavy a stačilo jasně řict že todle né a ztrhnout ty xp co byli navíc a nedělali by jsme to.Hned se tu musí házet lidi přespalubu.
Tot otázka no. Někdy je problém poznat, jestli to bylo od vás cílené nebo ne. Jestli na to reagoval DM a něco vám písl do tellu to nevím. Osobně by mě zajímalo, jak na to vlastně přišli. A nebo jestli vás někdo práskl ;).

Ale sám musíš uznat, že tvé první výmluvy na ty tresty byly takové nooo čudné a vrhají na vás pak špatné světlo (nebo ja kse to říká :) ).

Jinak, ber to tak, že DM a WB a aj ostatním hráčům prostě vadí ty prohřešky a tak je asi lepší to trestat tvrději. Osobně si myslím, že to moc smysl nemá, páč se vždy najde někdo, kdo prostě musí něco ojeb...no obejít pravidla nebo systém.

Možná by bylo hlavně vůči hráčům dobré, přiznat se a omluvit se, ne? ;) Věřím že dost hráčů omluvu vezmou a zase tě v klidu přijmou no.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Brum a Aonghas

Post by wsweetjane »

Také vím o postavě která nneměla nahozených asi 5 lvl a to z finančních důvodů - prostě na ně v té době neměla penize. O mě teda nejde, ale jistě vím že sme se tehdy bavili o tom že systém by měl xp přizpůsobit lvl i když není nahozený...v tom domění sem žila celou dobu.
Locked