Když už nám hlásilo několik hráčů nezávisle na sobě, že tihle dva bugují xp systém, tak už to smrdí.-RoF- wrote:Osobně by mě zajímalo, jak na to vlastně přišli. A nebo jestli vás někdo práskl.
Proč se přiznat? Lepší je vymýšlet stále nové výmluvy a dělat hloupého.-RoF- wrote:Možná by bylo hlavně vůči hráčům dobré, přiznat se a omluvit se, ne?Věřím že dost hráčů omluvu vezmou a zase tě v klidu přijmou no.
Úsměvné například je, že údajně nemohli najít mistra, u něhož si dříve nahodili level, který daný mistr učí, ale na nahození dalšího levelu se zřejmě mistr přestěhoval nebo odjel na dovolenou.
Finanční důvody to rozhodně nebyly, protože dotyční nosili v inventáři milióny.wsweetjane wrote:Také vím o postavě která nneměla nahozených asi 5 lvl a to z finančních důvodů - prostě na ně v té době neměla penize. O mě teda nejde, ale jistě vím že sme se tehdy bavili o tom že systém by měl xp přizpůsobit lvl i když není nahozený...v tom domění sem žila celou dobu.
Ano, xp systém tak normálně fungoval, aby to nešlo takto obejít. Bral level postavy podle aktuálních xp, takže bylo jedno, zda je nahozený či nikoliv, ale Kucik se před pár měsíci hrabal v xp systému a zapomněl na to a pánové to začali vesele zneužívat ve svůj prospěch namísto nahlášení chyby a za chvíli na tom udělali 32. - 33. levely, nahozený měl jen 24. a jeli vesele dál. Samozřejmě kolečkovali furt dokola prahvozd, určitě ne kvůli expům...
O dobrých úmyslech hráče postavy Brum hovoří jeho série předchozích prohřešků.