Brum a Aonghas

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Brum a Aonghas

Post by wsweetjane »

Mimochodem dost mě zaráží že by si někdo myslel že z lvl 24 si pak nakliká jemnostně 32 lvl. Myslím že mě tu má většina lidí za krávu a ano, asi sem kráva - ale ani já nejsem tak velká kráva abych si myslela že by mi tohle poršlo. A pokud můžu vyjádřit názor - myslím že ani ti dva nejsou tak hloupí aby si mysleli že by jim to prošlo...Zákonitě by si toho musel všimnout každý ke komu by pak přišli do party.

Zamyslete se někdo nad tím že je to vlastně kravina....neměli ty lvl ani nahozené...
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Brum a Aonghas

Post by -RoF- »

wsweetjane wrote:Mimochodem dost mě zaráží že by si někdo myslel že z lvl 24 si pak nakliká jemnostně 32 lvl. Myslím že mě tu má většina lidí za krávu a ano, asi sem kráva - ale ani já nejsem tak velká kráva abych si myslela že by mi tohle poršlo. A pokud můžu vyjádřit názor - myslím že ani ti dva nejsou tak hloupí aby si mysleli že by jim to prošlo...Zákonitě by si toho musel všimnout každý ke komu by pak přišli do party.

Zamyslete se někdo nad tím že je to vlastně kravina....neměli ty lvl ani nahozené...
Nechcu tě nijak urazit, ale ted se zkus zamyslet ty. Hodně osob z vedení se to tu snažilo už vysvětlit.

Někdo ty dva práskl a práskl je asi proto, páč věděl že to bug je.

A dle vysvětlení kucíka, Rejtyho a tak dále opravdu z toho vychází jednoznačný bug, který prostě neokecáš.

Vem si že oni mají 24 lvl (nenakliknutých měli 32lvl) dostávali třeba já nevím 40xp. A dali 32 lvl během třeba 2 týdnů.
Kdybys tohle expila standartně, že bys každý lvl klikla, tak bys to expila víc jak 5 měsíců, páč xp za příšery pomalu s lvlem klesají a pak se dá expit jen z časovek.

Takže si porovnej teoretický čas 2 týdnů a 5 měsíců. Očividný bug a obcházení systému. Vůbec nezáleží na tom, že ty lvly neměli nakliklé. Expili by dál a dál a pak by ty lvly opravdu klikli.

A už z jejich chování (u koninhka mě to trošku zklamalo, páč ho mám jako fajn hráče. U Aonghase jsem tušil že je to William, ale i tak hrál pěkně) vychází provokace, arogance a absolutní lhostejnost vůči ostatním hráčům. Vemte si že jsze zklamali hráče s kterýma jste hráli, páč jste podváděli. Proto jsem tam psal o té omluvě.

To co se tu dál už děje je jen fraška.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Brum a Aonghas

Post by Braenn »

wsweetjane wrote:Mimochodem dost mě zaráží že by si někdo myslel že z lvl 24 si pak nakliká jemnostně 32 lvl. Myslím že mě tu má většina lidí za krávu a ano, asi sem kráva - ale ani já nejsem tak velká kráva abych si myslela že by mi tohle poršlo. A pokud můžu vyjádřit názor - myslím že ani ti dva nejsou tak hloupí aby si mysleli že by jim to prošlo...Zákonitě by si toho musel všimnout každý ke komu by pak přišli do party.

Zamyslete se někdo nad tím že je to vlastně kravina....neměli ty lvl ani nahozené...
Zkusím to ještě srozumitelněji:

Právě proto, že je neměli nahozené, mohli z toho bugu těžit. Byli stejně silní jako na 24. lvl i na svém reálném 32., takže teoreticky se "oslabili". Zůstali sice o dva týdny déle "slabí", ale za tu dobu si za optimálních podmínek, jako je síla postavy/síla potvor/riziko smrti/zisk expů vyběhali kolečkováním množství epxů, na které by při běžném navyšování museli makat několikanásobně delší čas, nemluvě o riziku a obtížnosti.

Takže to, že si "nenahodili" není polehčující okolnost, ale podmínka zneužití.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Brum a Aonghas

Post by Nalkanar »

Aonghas byl založený minimálně koncem srpna, pokud ho mezitím nezaložil a nehrál znovu, čímž si myslím, že ten úvodní text, že jim šlo o nějaké "překonání výzvy v podobě bossů" padá. Zbytek asi není, co řešit. Babec/Scrappy/MukYanJong je pověstný tím vykrucováním. :roll:
.
User avatar
Lashek
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 452
Joined: 00:41 29. Apr 2008
Contact:

Re: Brum a Aonghas

Post by Lashek »

wsweetjane wrote:Mimochodem dost mě zaráží že by si někdo myslel že z lvl 24 si pak nakliká jemnostně 32 lvl. Myslím že mě tu má většina lidí za krávu a ano, asi sem kráva - ale ani já nejsem tak velká kráva abych si myslela že by mi tohle poršlo. A pokud můžu vyjádřit názor - myslím že ani ti dva nejsou tak hloupí aby si mysleli že by jim to prošlo...Zákonitě by si toho musel všimnout každý ke komu by pak přišli do party.

Zamyslete se někdo nad tím že je to vlastně kravina....neměli ty lvl ani nahozené...

Image
Rashed - Malý uličník.
MukYanJong
Nováček
Posts: 26
Joined: 12:01 05. Nov 2011

Re: Brum a Aonghas

Post by MukYanJong »

User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Brum a Aonghas

Post by -darkvision- »

Koninho87 wrote:Ahoj, dnes nás zastihla zpráva o trestech pro mě a Aonghase. Musel jsem bohužel do práce, tak jsme se domluvili, že budeme reagovat jakmile se vrátím. Hraju uz dost dlouho a par postav jsem vytahl na vysoký lvl, u Bruma jsme chtěli zkusit s Anym projít pár dungeonů, kam chodí postavy po skupinkách jen jako Duo, měl to být experiment, možná se dá říct trochu měření Franťíků, že prostě zvládnem dungeony projít jen ve dvou a na co nejmenším lvl.Jezevce jsme včetne toho starýho chlupáče sundali s prstem v nose na prvním lvl a pak to šlo dál a dál. Kryn na 9-11 lvl.Pak černý les na lvl 12-14lvl.Starou opici jsme zabili na 17 lvl a pak nám došly snadé cíle a vydali jsme se do vod neprobádaných pro nás.
Raksahu jsme poprvé dali na lvl 21, ale bylo to o hubu, tak jsme se dohodli že ty těžší dungy dáme na lvl 24
Potřebovali jsme vybavu, řemesla a sbírali artíky a tak jsme obcas dali par koleček pro peníze
A pozvolna zkouseli Elfí bandity Trolí pevnost Zapomenutej chrám Asabi a další.Cílem bylo dokazat něco co nikdo jiný nedal, napodvod jsme nemysleli
teda ani jsme nevedeli ze je to nejaky podvod, to nas nenapadlo.Koninho a Scrappy
A teď tu o červené karkulce, ano? :lol:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Re: Brum a Aonghas

Post by Koninho87 »

-darkvision- wrote:
Koninho87 wrote:Ahoj, dnes nás zastihla zpráva o trestech pro mě a Aonghase. Musel jsem bohužel do práce, tak jsme se domluvili, že budeme reagovat jakmile se vrátím. Hraju uz dost dlouho a par postav jsem vytahl na vysoký lvl, u Bruma jsme chtěli zkusit s Anym projít pár dungeonů, kam chodí postavy po skupinkách jen jako Duo, měl to být experiment, možná se dá říct trochu měření Franťíků, že prostě zvládnem dungeony projít jen ve dvou a na co nejmenším lvl.Jezevce jsme včetne toho starýho chlupáče sundali s prstem v nose na prvním lvl a pak to šlo dál a dál. Kryn na 9-11 lvl.Pak černý les na lvl 12-14lvl.Starou opici jsme zabili na 17 lvl a pak nám došly snadé cíle a vydali jsme se do vod neprobádaných pro nás.
Raksahu jsme poprvé dali na lvl 21, ale bylo to o hubu, tak jsme se dohodli že ty těžší dungy dáme na lvl 24
Potřebovali jsme vybavu, řemesla a sbírali artíky a tak jsme obcas dali par koleček pro peníze
A pozvolna zkouseli Elfí bandity Trolí pevnost Zapomenutej chrám Asabi a další.Cílem bylo dokazat něco co nikdo jiný nedal, napodvod jsme nemysleli
teda ani jsme nevedeli ze je to nejaky podvod, to nas nenapadlo.Koninho a Scrappy
A teď tu o červené karkulce, ano? :lol:
Řekni si prosimtě o pohádku bráchovi a ať ti ho třeba požužla na dobrou noc =)
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Brum a Aonghas

Post by Derken- »

Ještě něco chytrého? Začínáš se docela pěkně vybarvovat, takovej chameleon jsi do teďka byl.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Brum a Aonghas

Post by -darkvision- »

Koninho87 wrote:
To víš creepera a lootera nepřesvědčíš žes dělal cokoliv nevědomky :twisted: ..a teď si jdi dát spršku, studenou. :x
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Brum a Aonghas

Post by Rejty »

Koninho87 pokračuje i přes varování v nevhodném chování, takže dostává měsíční BAN na fórum, aby měl čas se zklidnit.

Darkvision a Derken se také uklidní. Začíná se to tu zvrhávat ve spam. Vše bylo řečeno a případně vysvětleno, téma je uzavřeno a není tu dál co řešit.

Zamčeno!
Vedoucí týmu Thalie
Locked