Hola,
dole máme v lokaci Olath Deis černý trh NPC Temný mág,který stejně jako na povrchu sem tam chce určité výrobky s dvojnásobným ziskem.Dnes to byli tři amulety se safírem.Když jsem si je ale udělal a šel mu je prodat řekl,že nic u sebe nemám.
Je tato možnost výdělku stále funkční nebo jak to s tím je?
Díky za info
Temný mág
Temný mág
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Temný mág
tohle jsem hlasil tesne po predelani zlatnictvi do nynejsi podoby, podle me shani porad prave ty stare vyrobkyRadim wrote:Hola,
dole máme v lokaci Olath Deis černý trh NPC Temný mág,který stejně jako na povrchu sem tam chce určité výrobky s dvojnásobným ziskem.Dnes to byli tři amulety se safírem.Když jsem si je ale udělal a šel mu je prodat řekl,že nic u sebe nemám.
Je tato možnost výdělku stále funkční nebo jak to s tím je?
Díky za info
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Temný mág
Podle mě je celej černej trh zabugovanej. Polovina výkupčích chybí a polovina těch co tam jsou nefungují 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Temný mág
Oni spolupracujou a vykupujou věci co k nim nepatřej,ale asi máš recht,že černý trh je jeden velký bug
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Temný mág
Prostě jsi tu práci odflákl a nechce to
Nedal jsi do toho srdce

_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová