Vánoce....
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Vánoce....
Šťastné prožití vánočních svátků, spoustu lásky a přátelství přejí Kora a Fallion Meynoldsovi.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Vánoce.... a pf
I když jsem již dlouhou dobu daleko od Ivory i ostatních míst světa Thalie a již nehraju, přeji všem a zejména těm, kteří znali Lucii, Sandru, Ga Muru, Elenu Spod a některé další, vše dobré do dalšího roku ...
Sandra zdraví především Koru.
Monstera
Sandra zdraví především Koru.
Monstera
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Vánoce....
Ahoj Monsterko, hrozne mi chýba vidieť tu Sandričku vždy, keď lognem
tak aspoň takti ti aj tvojim deťom aj vnúčatám želám prekrásne sviatky
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Vánoce....
i ja chybí mi sandrajachyra wrote:Ahoj Monsterko, hrozne mi chýba vidieť tu Sandričku vždy, keď lognemtak aspoň takti ti aj tvojim deťom aj vnúčatám želám prekrásne sviatky
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Vánoce....
Přeji pohodové prožití svátků.
Re: Vánoce....
Právě teď začíná sváteční hra DM Bahnaka
Po Thalii se začali potloukat šotci s lahvemi šampusu!
(NPC: Silvestrovský šotek)
Kdo získá nejvíce lahviček šampusu od teď do restartu tak vyhrává!
Vyhodnocení proběhne zítra v dopoledních hodinách, posílejte mi do PM screenshot s lahvičkami šampusu.
Bude se bodovat asi takto:
0 šampusů - pche, žabař!
1 šampus - slušný, alespoň něco!
2-5 šampusy - hodně slušný, jen tak dál
6-10 šampusů - hodně dobrý, to se cení! Možná i hmotně!
víc jak 10 šampusů - Bohové ti sešlou dar z nebe - Thalijskou truhlici rachejtlí!
Zapojit se mohou všichni, šotci nejsou nikterak nebezpeční, zabít je může i 1 lvl.
Jsou rozmístěni po všech koutech, obvykle i velmi dostupně.
Takže do toho sběrači šampusu!
Startujeme teď!
EDIT:
Za případné CvC při sběru mezi sběrači opačných frakcí nemůžu, takže opatrně bobci... A ne že mi drowici budete o svatcich mydlit plyšáky!
EDIT2: Cena je opravdu hodnotná, lahvičky šampusu může najít a vyměnovat každý dle libosti.
EDIT3: Nápověda: Jednu obzvláště těžkou lahvičku jsem schoval i do podsvětí

Po Thalii se začali potloukat šotci s lahvemi šampusu!
(NPC: Silvestrovský šotek)
Kdo získá nejvíce lahviček šampusu od teď do restartu tak vyhrává!
Vyhodnocení proběhne zítra v dopoledních hodinách, posílejte mi do PM screenshot s lahvičkami šampusu.
Bude se bodovat asi takto:
0 šampusů - pche, žabař!
1 šampus - slušný, alespoň něco!
2-5 šampusy - hodně slušný, jen tak dál
6-10 šampusů - hodně dobrý, to se cení! Možná i hmotně!
víc jak 10 šampusů - Bohové ti sešlou dar z nebe - Thalijskou truhlici rachejtlí!
Zapojit se mohou všichni, šotci nejsou nikterak nebezpeční, zabít je může i 1 lvl.
Jsou rozmístěni po všech koutech, obvykle i velmi dostupně.
Takže do toho sběrači šampusu!
Startujeme teď!
EDIT:
Za případné CvC při sběru mezi sběrači opačných frakcí nemůžu, takže opatrně bobci... A ne že mi drowici budete o svatcich mydlit plyšáky!
EDIT2: Cena je opravdu hodnotná, lahvičky šampusu může najít a vyměnovat každý dle libosti.
EDIT3: Nápověda: Jednu obzvláště těžkou lahvičku jsem schoval i do podsvětí
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Vánoce....
nejdriv zabanuj zachyhoBahnak wrote:Právě teď začíná sváteční hra DM Bahnaka
Po Thalii se začali potloukat šotci s lahvemi šampusu!
(NPC: Silvestrovský šotek)
Kdo získá nejvíce lahviček šampusu od teď do restartu tak vyhrává!
Vyhodnocení proběhne zítra v dopoledních hodinách, posílejte mi do PM screenshot s lahvičkami šampusu.
Bude se bodovat asi takto:
0 šampusů - pche, žabař!
1 šampus - slušný, alespoň něco!
2-5 šampusy - hodně slušný, jen tak dál
6-10 šampusů - hodně dobrý, to se cení! Možná i hmotně!
víc jak 10 šampusů - Bohové ti sešlou dar z nebe - Thalijskou truhlici rachejtlí!
Zapojit se mohou všichni, šotci nejsou nikterak nebezpeční, zabít je může i 1 lvl.
Jsou rozmístěni po všech koutech, obvykle i velmi dostupně.
Takže do toho sběrači šampusu!
Startujeme teď!
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Vánoce....
Umh mám tu malý problém teď jsem zabil šotka a nic z něj nevypadlo.
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Vánoce....
Jojo, dal jsem tam i pár falešnejch
(aneb asi uklik undrop hulkou...)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Vánoce....
Vše nej nejlepší přeji do nového roku 2012 - všem hráčkám a hráčům banovaným i nebanovaným , trestaným i netrestaným, veselým i smutným, naštvaným i štasným, pohodovým i nepohodlným, srandistům i vzteklounům, chladným i teplým, střízlivým i alcoholem zmoženým, návyků prostým i zhuleným, povrchovým i podpovrchovým , pasivním i aktivním , šíleným přispěvatelům fora i uvážlivým psavcům.
Thalii přeji aby vydržela a přežila Skyrimi , Wowka i jiné Top hry světa a aby dokázala bavit min tak, jak dodnešních dnů , ale raději i o něco lépe.
Týmu držím palce, přeji pevné nervy a více usměvu pro hráče.
PS : Dnes se moc neopíjte
Thalii přeji aby vydržela a přežila Skyrimi , Wowka i jiné Top hry světa a aby dokázala bavit min tak, jak dodnešních dnů , ale raději i o něco lépe.
Týmu držím palce, přeji pevné nervy a více usměvu pro hráče.
PS : Dnes se moc neopíjte
Menhiri Dierta
Re: Vánoce....
Bahňáčku já chci ještě šotkovanou! Mě to hrozně bavilo, našla jsem jen jednoho
Dozvěděla jsem se o tom pozdě. Že mi dáš do hry ještě dva šotky, abych je mohla zabít
Miluju šotky.
Ten nápad byl skvělý, těším se na další šotkovanou. Pěkný nový rok všem.
Ten nápad byl skvělý, těším se na další šotkovanou. Pěkný nový rok všem.
Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto chce ženu, poněvadž je to ta nejnebezpečnější hračka. - Nietszche Friedrich
Re: Vánoce....
Tak, připravte pomalu špunty, za pár hodin je to tady...
A mimojiné šotkovanou/sběr šampusů vyhrává Mandos!
Přeji mu obzvláště hezký silvestr který mu po novém roce zpříjemním opravdu unikátním dárkem.
A mimojiné šotkovanou/sběr šampusů vyhrává Mandos!
Přeji mu obzvláště hezký silvestr který mu po novém roce zpříjemním opravdu unikátním dárkem.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Vánoce....
Šťastný nový rok, thalijci. 
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: Vánoce....
Tak za pár minut takže všem šťastnej a veselej novej rok! *pozvedne šampusku se ztuhlou rukou šotkovou*
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.