Co si o tom myslíte? Instalovat, neinstalovat? Sice píšou, že by to rpoblémy dělat nemělo, ale raději se ptám
Community Patch 1.70
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Community Patch 1.70
http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... le&sid=650
Co si o tom myslíte? Instalovat, neinstalovat? Sice píšou, že by to rpoblémy dělat nemělo, ale raději se ptám
Co si o tom myslíte? Instalovat, neinstalovat? Sice píšou, že by to rpoblémy dělat nemělo, ale raději se ptám
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Community Patch 1.70
Taky by me to zajimalo ... zkusim stahnout manualni instalaci a asi udelam pokus se souborama. Az bude nekdy cas 
http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=164432
BTW - co se presne skrejva v souboru Dialog.tlk v rootu NWN ?
(sou to vsecky rozhovory a texty v NWN) ???
http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=164432
BTW - co se presne skrejva v souboru Dialog.tlk v rootu NWN ?
(sou to vsecky rozhovory a texty v NWN) ???
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Community Patch 1.70
Soubor dialog.tlk obsahuje zejména názvy všeho možného (kouzel, povolání, dlaždic, umístitelných objektů), dále systémová hlášení ("Získané zkušenosti: ...", ...), různé popisy a texty včetně popisů tlačítek ("Nová hra", "Více hráčů", ...). Obsahuje texty jen některých rozhovorů (typicky těch z oficiální kampaně).Lord_Berserk wrote:Taky by me to zajimalo ... zkusim stahnout manualni instalaci a asi udelam pokus se souborama. Az bude nekdy cas
http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=164432
BTW - co se presne skrejva v souboru Dialog.tlk v rootu NWN ?
(sou to vsecky rozhovory a texty v NWN) ???
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
Re: Community Patch 1.70
Co se samotného patche týká myslím si že pro hráče není důvod si ho instalovat, protože velkou část věcí již tuším máte. Samozřejmě tím nic nezkazíte když si ho nainstalujete.
Nicméně bych řekl že na server se toto určitě instalovat nebude, změny v patchi nejsou od sebe oddělitelné, funguje to jako balík a některý obsah je pro Thalii nevhodný. Serverové využití je spíše pro akční světy a pvp moduly.
Dialog tlk obsahuje veškerou jazykovou podporu která se netýká přímo světa. Prostě standartní překlad celého nwn, třeba do češtiny. Je velmi pravděpodobné že v budoucnu bude mít Thalie svou vlastní verzi souboru dialog.tlk, neboť některé věci, které jsou v plánu to budou vyžadovat.
Nicméně bych řekl že na server se toto určitě instalovat nebude, změny v patchi nejsou od sebe oddělitelné, funguje to jako balík a některý obsah je pro Thalii nevhodný. Serverové využití je spíše pro akční světy a pvp moduly.
Dialog tlk obsahuje veškerou jazykovou podporu která se netýká přímo světa. Prostě standartní překlad celého nwn, třeba do češtiny. Je velmi pravděpodobné že v budoucnu bude mít Thalie svou vlastní verzi souboru dialog.tlk, neboť některé věci, které jsou v plánu to budou vyžadovat.