Hledá se král popu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Hledá se král popu

Post by Teesha »

to je chyba...to je chyba..ty večerní pasáže jsou nejlepší
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Hledá se král popu

Post by Sorrow »

Jak kazdej zalezlej.Nehazej vsechny do jednoho pytle pls. :twisted:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Hledá se král popu

Post by Teesha »

Lord_Berserk wrote:
human_wreck wrote:Ty večerní pasáže jsou ale dost silné i na mě. To většinou vypínám. :mrgreen:
:D No jooo Shadi se snad boji roustouci dynastie N'Abarn...vcera v noci jich ve hre bylo jako much a povrch byl uplne zalezlej...srabi berete nam s Kirim obzivu... :twisted:
Nás je tady stále více
pomni na to muži
až přinesou mi tvoje plíce
na tvé bílé kůži!

Srdce, střeva, játra už
na tyči se točí
donesli mi velký nůž
a na něm tvé oči

torzo těla, Povrchane
všimla jsem si to už dřív
zkušeně je vykuchané,
vystaveno na odiv

něco chybí, jasné je mi
je to všechno pravda krutá.
když jsi padal mrtvý k zemi
tvá mozkovna, byla dutá!
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Hledá se král popu

Post by Krata »

N'Abarn !! :twisted:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Hledá se král popu

Post by human_wreck »

Hehe :mrgreen: Hezký, to si říká o odvetu
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Hledá se král popu

Post by human_wreck »

Slyšela jsem včera ve vsi,
že pod zemí žijí vepři,
co tváře mají špínou černé,
umýt se jít, to je nehne.

Bylo vepřům velmi smutno,
řekli tedy „Sluhů nutno!“
Tak pochytali krysy, můry
a chlubí se jak vládnou z hůry.

Občas vepři pírko vezmou
svoji černou tlapkou jemnou.
Pak polechtají přísně sluhu,
mučení prý jde jim k duhu.

Jestli tohle všechno pravdou,
říkám vám teď tady rovnou,
"Musí honem vepřům prchnout,
kdo netouží smíchy zdehnout!"


:mrgreen:
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Hledá se král popu

Post by Teesha »

Omlouvám se Temná paní
Vyrušit Tě nechtěl jsem
Věnuješ se jistě hraní
Přicházím však s důvodem.

Tahle mrcha, *smýkne ženou*
Verše skládá v Říši dne
Však s čelistí přeraženou
Víckrát jistě necekne

S hubou svou se otírala
O tvou slávu o tvou čest
Zdá se, že již dozpívala
*Čelist drtí drowa pěst*

*Drowka promluvila prve*,
zabít já tě nemám snahu,
*z tváře setře kapku krve
podívá se na podlahu*

smrtí tvou jak se mi zdá
neobdržíš žádný trest
paní tvou se stanu já
drowská bardka jménem Cress

sama smrt budeš přát si
dočkáš se až za roky
do té doby budu hrát si
krve potečou potoky

vypadá to, že jsi krásná,
muži po tě toužili
Mal´raku, *ptá se Jasná*
Už si muži užili?

Vem ji tedy do kasáren,
Slétnou se jak hejno vran
Dnes má vojsko malý harém
Tak praví Cress N´Abarn

*Pant na dveřích trochu vrzá
Hlas se nese ozvěnou*
Pěkně zpívá, bardka drzá
Vojsku bude odměnou.
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Hledá se král popu

Post by Zyga »

Bezva :twisted:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Hledá se král popu

Post by jiromir »

human_wreck wrote:
steel_martin wrote:Na devátym bys měl mastit už Prokofieva nebo aspoň Debussyho... :mrgreen:
To už bych pak neměl kam stoupat :mrgreen:. Ale dobře pop už mám snad za sebou.
ale měl ;) Podle toho na co hrajes :mrgreen:
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Hledá se král popu

Post by OneHeart »

smekám, poéti :)
Vaillardo Vran:
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Hledá se král popu

Post by jiromir »

OneHeart wrote:smekám, poéti :)
doufám ze tomu jeste neni konec... Nebudu tleskat uprostred koncertu ;) Uz se tesim na odpoved z povrchu :D
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Hledá se král popu

Post by human_wreck »


Zaškytala náhle Shadi
“Kdopak na mě myslí?
Opěvují moje vnady
nebo se zlou přišli?”

Možná právě někdo jednu
z mojich básní přečet,
Poškrábal se, na zem sednul,
začal smíchy brečet.

A nebo taky né
a někdo špínu na mě valí.
Mluví o mě zle
k tomu to černým veršem halí.

Možná se to trochu pojí
se snem co jsem měla.
- Kde muži zvyklí k boji
měli obnažená těla.


SEN

Sedím sama v malé kobce
Řada chlapů nemá konce
Za dveřmi tam čekají
a nakukují potají.

Volám na ně „Hola muži.
Kdo vám takhle zbarvil kůži?”
Odpověd mi byla dána,
Prý je takhle rodí máma.

“A pročpak se vás tolik tlačí?
Tenhle pohled to je k pláči.“
Muži se na sebe koukli
Poté tiše ke mě houkli.

"Mezi tyto vězňů cely
poslaly nás naše ženy.
Provést na tě znásilnění,
jiná možnost prý tu není."

Shadi rtíky našpulila a
nad větou se zamyslila.
„A proč tam tedy páni muži
stojíte jak mrtví plži?”

Nejstarší drow zrudl studem.
“No však už snad na to pujdem.
Jenže nikdo tady z nás
Neví, jak to provést má.

U nás drowů všechno jinak
Muži lehaj vždycky naznak.
Ženy s bičem potom rejdí,
kříčí na nás, že jsme šmejdi!”


Konec snu už mám spíš v mlze
však smála jsem se celou noc.
Přec v hloubi duše tajit nelze
černých vepřů temnou moc.
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Hledá se král popu

Post by Daanri »

*pozorne nasloucha s uchom pri zemi ci sa neozve naka odpoved* :lol:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Hledá se král popu

Post by Teesha »

a nedá si říct a nedá si říct...no jak myslíš :) hned jak bude čas...
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Hledá se král popu

Post by Krata »

To spíš bylo tim, že většinu můžu se oklepala odporem když viděla něco jiého nahého než drowku :lol:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked