Impozantní uhybání - Epic Dodge

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Post by KaTo »

*chvílí přemýšlí zda si zatrolit s trolem a pak nadšeně kývne*
Decka wrote:a. O žádném spiknutí tu nikdo nepsal

Code: Select all

proč to tak je? A jestli je to úmysl nebo ne... Když už je to psané mezi úpravama.
Decka wrote:b. NWN Wiki není oficiální dokumentace NWN
Touche! Naneštěstí oficiální dokumentace není tak snadno přístupná jako Wikina, kterážto se jako zdroj informací o původním NWN jeví jako slušná.
Decka wrote:c. Feat Epic Dodge se tu vyznačuje i dalšími nepříjemnými vlastnostmi, o kterých na Wiki nic nenajdeš
Tohle by mě zajímmalo. Jsem nenarazil na nic jiného než, že se ten feat spustí v okamžiku kdy nemá (příležitostňák, nevyhraná iniciativa).
Když nic jiného mohlo by to zajímat nějakýho skriptera, kterýžto by to *úkosem se podívá na "nudícího" se kucika* opravil...jednou.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Post by Decka »

To s tim trolem trošku ubohý, ale zřejmě standart pro formáty tvého typu.
Rozdíl mezi umyslem a spiknutím chápou už i malé děti. Tedy bud chceš jen provokovat a nebo ještě hůř pro tebe...
Wiki se ti muže zdát bejt jaká chce, fakt je ten, že pravdivost tamních informací není zajištěná.
ED jsem shodou okolností hlásil já a to zrovna Kucikovi už někdy před rokem, výsledkem je právě ta věta z webu Thalie.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Post by jachyra »

Mno navrch Chzech_Luthor sa normálne slušne pýtal a ešte aj hovoril, aby tu nepísali lamy, ktoré chcú len rýpať, lebo sa nudia - myslím, že na to konkrétne je tu téma SPAM

Taktiež hovoril, že je spokojný s odpoveďami, ktoré mu boli poskytnuté.

Súhlasím s Deckou, slovo Úmysel a Spiknutie je dosť veľký rozdiel :twisted: :
Pokojne si pozri http://www.slovnik.sk

úmysel uvážené úsilie niečo urobiť, zamýšľané konanie: mám v úmysle odísť; urobil to s najlepším úmyslom
spiknutie, -ia stred. kniž. tajné spolčenie sa proti niekomu, niečomu, sprisahanie: politické, protištátne s.;
Šepce opatrne ako keby bola reč o spiknutí proti vláde. (Hruš.)


Navrch EDčko odskúšané v praxi, zistené ako (ne)funguje, rovnako rady, ktoré tu boli s dobrým úmyslom (pozor, nemyslené ako spiknutím) poskytnuté, za ktoré aj ja ďakujem, nakoľko som sa zase dozvedela niečo nové :mrgreen:
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Post by KaTo »

Když do spamu nešla Jachyra, zůstanu tady taky :) .
Na takhle "rozjetou" konverzaci (už) nemá cenu reagovat (tj. gradovat "naznačené" urážky, odpovídat na jednotlivé body, slovíčkařit atd.), i když věřím že bysme to zvládli.
Pokusím se to (za sebe) nějak uzavřít...netvrdím že přímo omluvou, ale něčím tomu podobným: "Všem dotčeným egům se omlouvám a děkuji za spolupráci :wink: :) ."
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Post by -darkvision- »

..prosím prosím .. pro příště používejme slovo "bychom" 8)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked