Brána - trvání
Re: Brána - trvání
Já vím že to trvá míň než třeba svázání plání chápu co znamená kolo/level nejsem blbej ale jak jsem psal už dřív srovnával jsem trvání s jinými kouzly kolo/level a vydrželo to asi polovic...rozhodně mnohem míň nestopoval jsem to jen jsem srovnával (a ano bylo to bez prodloužení pro další takové)
a co se týče síly...meč mi zatím vždycky přišel slabší....bossové které splozenec zabije i stím krátkým trváním zabijou ten meč minimálně jednou někdy než je sejmu pomocí něj a vzhledem ktomu že jsem zaklínač nemůžu si volně přepínat mezi kouzly
a co se týče síly...meč mi zatím vždycky přišel slabší....bossové které splozenec zabije i stím krátkým trváním zabijou ten meč minimálně jednou někdy než je sejmu pomocí něj a vzhledem ktomu že jsem zaklínač nemůžu si volně přepínat mezi kouzly
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Brána - trvání
Taky bych to docela přivítal. Ono přijít o jedno z dobrých kouzel, díky kterým může mág sólovat je docela na nic.mandos wrote:A mohl by se teda na tu chybu někdo podívat?
=============
Seart
Seart
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Brána - trvání
Tak nesoooluj???
Umdckari si taky ted nemuzou solovat nejake dungy diky ztrate hulek. Mozna si to jeste nepochytil. Ale Tym nepodporuje solisty ani nic co by jim kejich solovani usnadnovalo.
Umdckari si taky ted nemuzou solovat nejake dungy diky ztrate hulek. Mozna si to jeste nepochytil. Ale Tym nepodporuje solisty ani nic co by jim kejich solovani usnadnovalo.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Brána - trvání
Meč nemám a brána s trváním kouzla bohatě vystačí,stejně je na odlákání pozornosti nebo na slabší bosse.Stačí balora trošku podpořit a dá co potřebuješ.Jediné co sem ještě nepodchytil je jak zastavit to jeho kouzlení,když je to bezvýznamné.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Brána - trvání
Ono to teď v tomhle období moc nejde, když ubylo pár hráčů s epic postavama. Nepůjdu přeci creepit s postavou co má 10lvl..-darkvision- wrote:Tak nesoooluj???
Myslel jsem to v tom ohledu že se například loví nějaká nestvůra tak klerik, bojovník či další podobné povolání se seberou a jdou si pro trofej. Kdežto mág si musí shánět někoho k sobě (při čemž mu trofej někdo vybere před nosem) protože mu nefunguje kouzlo tak, jak má. Vím, že se tým snaží aby hráči lovili více spolu ale nemůžu přeci chtít po postavě co má 10lvl aby mi šla pomoct s drakem.
=============
Seart
Seart
Re: Brána - trvání
Ale to je vtip ne?
Hrál jsem epic mága, jiní co moc dobře znám hráli taky. A pokud se něco lovilo, tak to byli vždycky wizardi a sorcky kdo to dotahli první (včetně poloviny prahvozdu).. A vyšší trofeje jako Raksha a tak, to chodíte stejnak ve dvou, pokud nejste 30
Hrál jsem epic mága, jiní co moc dobře znám hráli taky. A pokud se něco lovilo, tak to byli vždycky wizardi a sorcky kdo to dotahli první (včetně poloviny prahvozdu).. A vyšší trofeje jako Raksha a tak, to chodíte stejnak ve dvou, pokud nejste 30
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Brána - trvání
to Derken: na konci svého příspěvku píše XŠevyX: "...nemůžu přeci chtít po postavě co má 10lvl aby mi šla pomoct s drakem"
Draka sám nedá
to je silnejší boss 
Draka sám nedá
Re: Brána - trvání
No draka ale nepůjde sám klerik ani bard ani mág ani wizna
Takže je uplně mimo řikat, že oni ho dají a já ne.. Jsou dungy co dají všichni a dungy do kterých stejně budou muset jít spolu.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Brána - trvání
Nehádejte se jestli má sólovat nebo ne byla to špatná volba slov. Tady jde o to že to kouzlo zdá se pořád nefunguje tak jak má a tak jak bylo zamýšleno a jak je popsáno ve změnách kouzel.
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Brána - trvání
A mohl by někdo ochotný tedy napsat kolik času tedy to kouzlo vydrží že to není ok?
Zatím akorát jeden člověk provedl měření a zjistil že kouzlo funguje správně.
Pokud je tedy někde bug, prosím o jakékoliv reálné čísla, bez nich se nápravy těžko dočkáme.
Zatím akorát jeden člověk provedl měření a zjistil že kouzlo funguje správně.
Pokud je tedy někde bug, prosím o jakékoliv reálné čísla, bez nich se nápravy těžko dočkáme.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Brána - trvání
Nestopoval jsem to, ale hojne jsem too pouzival. Sam vis co se s tim beha od 17 lvlu v podtemnu, kam ostatni nejdou treba ani na 25, pokud si nesezenou lektvar
Funguje to normalne. A nebo bych hledal problem v tom, ze balor jede normalne a ten puldrak co maj dobraci nebo co to je, je chybovej.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Brána - trvání
Ted to neotestuji, ale z koukání brachovi přes rameno a z vlastních testů mi vyplynulo - Balor má trvání přesně jak má mít - pro evily. U dračího zplozence pro dobré mi přišla doba významně kratší. Mohl to být jen subjektivní pocit, ale vedl mne ke zrušení používání toho kouzla, protože se jen nakouzlil dal par ran a zmizel......
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Brána - trvání
OK, tak jinak:
Stopněte někdo jak dlouho vydrží ten zplozenec.
Podle porovnání čísla vs. lvl castera konečně zjistíme kde je zakopanej pes.
Stopněte někdo jak dlouho vydrží ten zplozenec.
Podle porovnání čísla vs. lvl castera konečně zjistíme kde je zakopanej pes.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Brána - trvání
CCA 55 sekund na 18lvl klerika. Zplozenec a bez featů na nějaký kouzla. Odpočítával jsem si to dvakrát.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬