Ahoj.
Už se mi tu párkrát stalo, že jsem chtěl zabít královnu ohnivých brouků, ale když jsem vybil komnatu kde se nachází a zůstala jen ona, hodila po mně asi 4 kouzla a pak spadla do flatu... vůbec nic nedělala, nehýbala se, nereagovala na střely z luku. Možná je to způsobeno neviditelnými placeably, což se občas stává i mě, když běžím lesem, a najednou se zaseknu a nevím o co. Ikdyž to by nevysvětlovalo to, proč ani nekouzlí, protože pokud vím, má mít hooodně kouzel.
Edit: A ještě... Nevím co s tím mám dělat, když se mi to stane... mám bosse nechat být? Mám napsat DM?
Královna ohnivých brouků
- Ajax the Great
- Poutník
- Posts: 87
- Joined: 18:48 16. May 2009
Královna ohnivých brouků
Artorius Meynolds
Re: Královna ohnivých brouků
Na 99% to je tím že se chce dostat na nějaký bod, sekne se o placebl a stále se při tom snaží dostat na onen bod.
Prozatím vybíjet dle chuti, mě osobně se nesekla o placebl nikdy, takže to nebude asi úplně pravidlem.
Časem snad upravíme i tu lokaci a snížíme hladinu placeblu...
Prozatím vybíjet dle chuti, mě osobně se nesekla o placebl nikdy, takže to nebude asi úplně pravidlem.
Časem snad upravíme i tu lokaci a snížíme hladinu placeblu...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Královna ohnivých brouků
A snizuje se i mira plc v tech novych dungeonech? Ja vim ze platilo takove to pravidlo vic vic vic. Ale zkouseli jste bojovat nebo prochazet epic dungeon, kde jdete totalne boostli a je tam 400 plc?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Královna ohnivých brouků
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =11&t=4965 Taky možnost.
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4