* postava: WILLIAM, Aonghas
12. 02. 2011maku wrote:* 14. července 2010
* prohřešek: Zneužívání systému hry při úteku z vězení
* trest: Důrazné varování
Prohřešek: Pravidelné se nabourávání do cizích účtů. Pravděpodobně s účelem získat informace o statech postav pro využití v CvC.
Trest: Ban půl roku do 11. 08. 2011, smazání postav.
Neúplný seznam napadených účtů (od srpna 2010):
Code: Select all
--Kelstark--, --Kelstrak--, -RoF-, -speck-, Addiea, Alvarion_Av, Ascalante, beeboow, beznadej, BlackDragonLady, BlackPandora, Blacmin, Blechaa, Braenn, Brantenen, CarliKaTo, cercany, Czech_Luthor, Dolnacek, dolnacek2, Douragon9, Elliniel, Eqileus, FroziKk, G14, gargamel, igor, Istvan777, janek9, Jatro, Jeanes, Jkerry1, Koninho82, L_Damian, lkasdjfads, Lord-Berserk, m4n4s, marii, Molly23, mr.Lulka, NouvelleVague, orcbutcher, PAO_CZ, PiAn0, pilnik, Polynikes52, Prak, prasokralik, Rizek_cz, sarapatka, Senaej, Shaman88, Silvaner01, slencak, Sobik, SORROW, terbee64, theuregdarwolf, ThurmszEfesu, Toorope, uncore, Urlraen, wooh, WsweetJane, Xantipa, Yondaine, ZachyProhřešek: Dlouhodobé zneužívání chyby v XP systému.
Trest: Smazání postav, Roční BAN.
Pozn.: Vzhledem k tomu, že hráčovým jediným zájmem je hledání chyb, ať už vlastnímu přilepšení, nebo poškození druhých, rozhodli jsme se pro roční Ban. Pokud ani potom nezmění své jednání, bude násleodvat trvalý ban.
21. 12. 2011
Prohřešek: Znevážení DM autority, nevhodné chování na fóru, porušení zásad služného chování (urážení jiných hráčů i členů týmu).
Tento hráč je nepoučitelný, nerespektuje pravidla slušného chování ani poctivné jednání mu nic neříká, a proto dostává permanentní BAN na server i fórum Thalie.