Help
Re: Help
Jednoduše dej ty soubory kam patřej
hak do hak atd.. a tenhle soubor je mod, ten dej do modules.. nehledej v tom vědu
jednoduše to vyzkoušej a když to nepoběží tak znova 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Help
přesně tak, ten *.mod klidně smaž, je nanic, erfy do erf, haky do hak, tlk do tlk
to zkopirování nevzdávej, schovej si akorát svůj nwncdkey.ini (klidně si schovej všechny *.ini soubory z hlavního adresáře NWN, zachováš si nastavení, historii a oblíbený) a těma pak přepiš ty zkopírovaný
to zkopirování nevzdávej, schovej si akorát svůj nwncdkey.ini (klidně si schovej všechny *.ini soubory z hlavního adresáře NWN, zachováš si nastavení, historii a oblíbený) a těma pak přepiš ty zkopírovaný
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Help
Hm, no ja mam originalku, a bo mne to nebavi instalovat, tak to taky jen tak kopiruju a vsechno v pohode funguje... ale na zadnych svetovych serverech nehraju... jen tady na ThaliiKarogan wrote: P.S.: známýho mám co má NWN, ale kompletně překopírovat celý NWN neexistuje v žádném případě, protože moje registrovaná originálka je jen jedna a občas si zahraju i světový servery, kde je potřeba originálka a hlídají to tam.
P.S. Asi je to verzi. Ja mam platinum edition. (kdyby ji nekdo chtel kupovat, tak vrele nedoporucuju. Prej je to nejpadavejsi verze NWN, a docela si s ni "uzivam" ).
A zase se craftí...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Help
Tu mam taky je dobra az na par drobnosti...vobcas me to vyhodi s kritickou chybou nebo jen tak proste ...kdyz spooostim pres startovni menu mi to haze Error, kterej po vodklepnuti spusti vpohode hru... ale jinak to bezi vpohodenomis_b wrote:Hm, no ja mam originalku, a bo mne to nebavi instalovat, tak to taky jen tak kopiruju a vsechno v pohode funguje... ale na zadnych svetovych serverech nehraju... jen tady na Thalii
P.S. Asi je to verzi. Ja mam platinum edition. (kdyby ji nekdo chtel kupovat, tak vrele nedoporucuju. Prej je to nejpadavejsi verze NWN, a docela si s ni "uzivam" ).
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Help
My máme doma platinium a diamond, brácha zazoban samo že ten diamond a rozdíl je pouze snad v přidaných modulech v té bráchově superedici.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Help
[/quote]Hm, no ja mam originalku, a bo mne to nebavi instalovat, tak to taky jen tak kopiruju a vsechno v pohode funguje... ale na zadnych svetovych serverech nehraju... jen tady na Thalii
P.S. Asi je to verzi. Ja mam platinum edition. (kdyby ji nekdo chtel kupovat, tak vrele nedoporucuju. Prej je to nejpadavejsi verze NWN, a docela si s ni "uzivam" ).[/quote]
Já mám taky platinum a užívám si ji. Když si stáhneš HAK z NWN Vaulutu na animace, přestane ti padat
Oki přijdu domů, nebudu to intalovat, ale kopírovat a uvídíme zda-li si zahraju či ne.
P.S. Asi je to verzi. Ja mam platinum edition. (kdyby ji nekdo chtel kupovat, tak vrele nedoporucuju. Prej je to nejpadavejsi verze NWN, a docela si s ni "uzivam" ).[/quote]
Já mám taky platinum a užívám si ji. Když si stáhneš HAK z NWN Vaulutu na animace, přestane ti padat
Oki přijdu domů, nebudu to intalovat, ale kopírovat a uvídíme zda-li si zahraju či ne.
Re: Help
to je opravdu putna, co je natištěný na tej placce, ze který to cpeš do kompu, nwmain.exe je všude stejnej
že má svý mouchy víme všichni ale dá se s tim žít, kdo pamatuje "stabilitu" verze 1.01 ví, že aktuální verze je o stovky procent stabilnější
tady je každá rada drahá, nejlepší je udržovat wokna v dobrý kondici ale s tim je pozdě začínat, když už sou zahnojený a rozesraný
čistit a opravovat registry (JV16 nebo VitSoft) , neinstalovat hovadiny, odinstalovávat speciálním programem (TotalUninstal) a vymetat zbytky z registrů (ruce), defragmentovat (O&ODefrag), etc...
konflikty mezi driverem grafiky a nwmain (známý okamžitý ztuhnutí obrazu) vychytá Dachshund AntiCrash
pro vícejádrový Athlony existuje gamefix
občasná přeinstalace DirectX nemůže škodit
že má svý mouchy víme všichni ale dá se s tim žít, kdo pamatuje "stabilitu" verze 1.01 ví, že aktuální verze je o stovky procent stabilnější
tady je každá rada drahá, nejlepší je udržovat wokna v dobrý kondici ale s tim je pozdě začínat, když už sou zahnojený a rozesraný
čistit a opravovat registry (JV16 nebo VitSoft) , neinstalovat hovadiny, odinstalovávat speciálním programem (TotalUninstal) a vymetat zbytky z registrů (ruce), defragmentovat (O&ODefrag), etc...
konflikty mezi driverem grafiky a nwmain (známý okamžitý ztuhnutí obrazu) vychytá Dachshund AntiCrash
pro vícejádrový Athlony existuje gamefix
občasná přeinstalace DirectX nemůže škodit
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Help
A uplne nejucinejsi je, vubec nerozbalovat krabici s napise M$ Windows *** a zadny podobny viry do pocitace neinstalovat.
*rejp spokojenyho uzivatele linuxu*
*rejp spokojenyho uzivatele linuxu*
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Help
to taky existuje v krabici ? *trochu udiveně*
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Help
Cože, to je blbost.. otevřel si to v zipu a dal si extrahovat do C:/NWN/Hak/ soubor? (příklad)
To musí jít, když to dělaj amatéři na PC a šlo jim to tak proč by to nešlo tobě
To musí jít, když to dělaj amatéři na PC a šlo jim to tak proč by to nešlo tobě
Last edited by Krata on 06:47 15. Feb 2008, edited 1 time in total.
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Help
Chjo.Karogan wrote:Hm... tak přehrát to nejde bohužel. Píše mi to že nelze nahrát modul, že mi chybí potřebný cepy. Ani ty portréty nejdou a to jsem je rozbalil a přehrál na override, damn. Prdím na to..
Moc děkuji za čas..
1. Kdo rikal, ze portrety patrej do override? Portrety necekane patrej do portraits.
2. pokud ti to hlasi, ze ti chybi nejake haky, mozna by bylo zahodno si precist, ktere haky ti to rika ze nema, podivat se, v kterem z tech archivu jsou a prekopirovat je do adresare hak/
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Help
mne nechybí HAKy, ale chybí mi ty cepy. HAKy mám překopírovaný do haks, hudbu do music atd.
Ale na internetu píšete NAINSTALUJETE CEP. a já ho co, já ho instalovaný nemám, já ho mám jen rozbalený a překopíropvaný do složky modules (pokud je to dobře, někdo tady říkal, že jo). Nebo ty rozbalené CEPY mám taky překopírovat do složky HAKS a ne do MODULES?
Bohužel já mám na tyhle věci smůlu. Ne, že bych nic nevěděl, vždyť dělám denně v práci s kompama a programama, ale na tohle já mám prostě smůlu a vždycky jsem ji měl.
Ale na internetu píšete NAINSTALUJETE CEP. a já ho co, já ho instalovaný nemám, já ho mám jen rozbalený a překopíropvaný do složky modules (pokud je to dobře, někdo tady říkal, že jo). Nebo ty rozbalené CEPY mám taky překopírovat do složky HAKS a ne do MODULES?
Bohužel já mám na tyhle věci smůlu. Ne, že bych nic nevěděl, vždyť dělám denně v práci s kompama a programama, ale na tohle já mám prostě smůlu a vždycky jsem ji měl.
Re: Help
Ehm, staci riadne citat a rozmyslat.
Takze este raz a hadam dost jasno:
Subory s koncovkou .hak patria do adresara HAK, tym je myslene, ze vsetky take subory, ci uz z CEPu alebo Thalie.
Subory s koncovkou .erf (ak tam take su), patria do adresara ERF.
Subory s koncovkou .tlk (thalie.tlk a alebo cep2.tlk) patria do adresara TLK.
Subory s koncovkou .bmu (jedna sa o hudbu ci oblasti alebo boje) patria do adresara MUSIC.
Subory s koncovkou .tga (jedna sa o portrety) patria do adresara PORTRAITS
Subory s koncovkou .mod (to su tie subory co sa zobrazuju na prehranie vo WINAMPE alebo MPEG atd), patria do adresara MODULES
A vsetko ostatne patri do adresara OVERRIDE.
Ak tam niektori z tych adresarov nemas, tak ho vytvor. Ak tie subory nakopirujes tymto vyssie popisanym sposobom, nemal by si mat ziaden problem.
Takze este raz a hadam dost jasno:
Subory s koncovkou .hak patria do adresara HAK, tym je myslene, ze vsetky take subory, ci uz z CEPu alebo Thalie.
Subory s koncovkou .erf (ak tam take su), patria do adresara ERF.
Subory s koncovkou .tlk (thalie.tlk a alebo cep2.tlk) patria do adresara TLK.
Subory s koncovkou .bmu (jedna sa o hudbu ci oblasti alebo boje) patria do adresara MUSIC.
Subory s koncovkou .tga (jedna sa o portrety) patria do adresara PORTRAITS
Subory s koncovkou .mod (to su tie subory co sa zobrazuju na prehranie vo WINAMPE alebo MPEG atd), patria do adresara MODULES
A vsetko ostatne patri do adresara OVERRIDE.
Ak tam niektori z tych adresarov nemas, tak ho vytvor. Ak tie subory nakopirujes tymto vyssie popisanym sposobom, nemal by si mat ziaden problem.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Help
Protoze se na closed source systemech (napr. Windows) jen maloco kompiluje, jakakoliv instalace je v podstate jen rozbaleni a prekopirovani souboru.
Postup viz Daanri. Nektere z tech kroku jsou sice zbytecne, ale pro ciste svedomi to prosim udelej presne podle toho navodu.
Postup viz Daanri. Nektere z tech kroku jsou sice zbytecne, ale pro ciste svedomi to prosim udelej presne podle toho navodu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.