To, že možnost existuje, je vždycky teorie (kdyby to byla realita musely by se změny dít pořád a jen tak samy od sebe). Jestli se teorie převede do praxe je jiná věc a záleží to hlavně na hráčích. Pokud k tomu přistoupí "ono to nejde", tak mají pravdu a nejde to.Nalkanar wrote:Kuciku, ono je hezké, že "existuje" možnost provést nějakou politickou změnu. Ale to je teorie a realita se pohybuje někde jinde.
Glejt
Re: Glejt
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Glejt
Souhlasím s Nalkanarem... A zároveň s ním nemohu souhlasit.
Ono naběhnout na náměstí a začít ječet, "Lidi nedejte se, svrněte kancléře" , je tak trošku mimo normální chápání běžného jedince.
Naopak, intrikařit, snažit se něco změnit, zavést nenávist mezi lidi... To už je něco jiného, ale bohužel to člověk bez pomoci a ochoty DM nezvládne.
Toť muj názor a teď mě kamenujte! *roztáhne ruce*
Ono naběhnout na náměstí a začít ječet, "Lidi nedejte se, svrněte kancléře" , je tak trošku mimo normální chápání běžného jedince.
Naopak, intrikařit, snažit se něco změnit, zavést nenávist mezi lidi... To už je něco jiného, ale bohužel to člověk bez pomoci a ochoty DM nezvládne.
Toť muj názor a teď mě kamenujte! *roztáhne ruce*
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Glejt
Mám stejný názor, nechte se překvapit. Zbylé věci co se tu řeší jsou nad mé chápání...kucik wrote:Glejty jsou nedotažené. S tím souhlasím. Je potřeba je buď úplně zrušit, nebo nějak systematizovat.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Glejt
Nezáleží hlavně na hráči. Hráči o převod do praxe stojí mnoho měsíců, ale nedostává se DM pozornosti, aby bylo možné cokoliv provádět.DenGrasse wrote:To, že možnost existuje, je vždycky teorie (kdyby to byla realita musely by se změny dít pořád a jen tak samy od sebe). Jestli se teorie převede do praxe je jiná věc a záleží to hlavně na hráčích. Pokud k tomu přistoupí "ono to nejde", tak mají pravdu a nejde to.Nalkanar wrote:Kuciku, ono je hezké, že "existuje" možnost provést nějakou politickou změnu. Ale to je teorie a realita se pohybuje někde jinde.
Luthor: ano, nemyslím ty Gufiovské "útoky na radnici", ale myslím jakoukoliv inteligentní snahu (hlavně právě "intriky")
.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Glejt
Nalkanar wrote:Nezáleží hlavně na hráči. Hráči o převod do praxe stojí mnoho měsíců, ale nedostává se DM pozornosti, aby bylo možné cokoliv provádět.DenGrasse wrote:To, že možnost existuje, je vždycky teorie (kdyby to byla realita musely by se změny dít pořád a jen tak samy od sebe). Jestli se teorie převede do praxe je jiná věc a záleží to hlavně na hráčích. Pokud k tomu přistoupí "ono to nejde", tak mají pravdu a nejde to.Nalkanar wrote:Kuciku, ono je hezké, že "existuje" možnost provést nějakou politickou změnu. Ale to je teorie a realita se pohybuje někde jinde.
Luthor: ano, nemyslím ty Gufiovské "útoky na radnici", ale myslím jakoukoliv inteligentní snahu (hlavně právě "intriky")
Všechno je to o snaze, o ničem jiném... A samozřejmě (ač to říkám nerad) o přízni DMs. Přecijen je to běh na veelmi dlouhou trať, ale ovoce na konci by mohlo být šťavnaté.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Glejt
Možná je dobré DM upozornit na to že chceš provádět. Pozoroval jsem jisté postavy při hře mnohokrát a nikdy jsem nenabyl pocitu že něco provádí. Pokud potřebuješ součinnost NPC pak to bez domluvy nejde.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Glejt
Těžko upozorňovat, když DMka jsou neaktivní, takže i když je možno domluvit přes fórum/pm přítomnost, tak se do hry prostě nedostanou. Rebelové mají kupříkladu fórum, ale bez DMek můžou ve hře dělat prd a odchytávat DMko náhodně ve hře na cokoliv "sofistikovanějšího" mi příjde jako hloupost, když DM nebude mít čas si připravit, co potřebuje, a hráči zase nebudou v takovém počtu a stavu, jakém by si přáli něco takového provádět.
.
Re: Glejt
DenGrasse wrote:Možná je dobré DM upozornit na to že chceš provádět. Pozoroval jsem jisté postavy při hře mnohokrát a nikdy jsem nenabyl pocitu že něco provádí. Pokud potřebuješ součinnost NPC pak to bez domluvy nejde.
No poviem takto
Pokiaľ sa nejaká v podstate pre svet obyčajná vec nedá vybaviť tak, aby sa vôbec dalo o to pokúsiť (ala ani len na ten pokus nedôjde) ... tak rebélia je úplne ale úplne nereálna
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Glejt
Jak říkám - nad mé chápání...
I když rozumím stížnosti tak již nerozumím v čem je tato diskuze konstruktivní...
Aktivní DMs - Questíme
Neaktivní DMs - zabavíme se sami
Hrál jsem nějakej ten rok za pajzly - DM nikde a stejně jsme si to užili, pak se nás ujal Krata a dodnes na jeho pár Q vzpomínáme.
Hrál jsem nějakej rok dole, opět bez DM, opět zábavy kopec, MAKU se nám postaral časem i o nějakej ten Q a super.
Questy jsme si vždy dělali sami, sice to nemělo onu patinu DM přítomnosti ale o to víc jsme intrikovali mezi sebou a vymýšleli tuny kravin.
Proč je po DMs pořád taková sháňka, to fakt nechápu, copak se už lidi neumí bavit jinak než že jim DM vymyslí sáhodlouhý Q s mnoha epizodami?
Nepřesunem tuhle podinou diskuzi do SPAMu? Fakt netuším proč se řeší zrovna tohle v TOPICu o glejtu...
I když rozumím stížnosti tak již nerozumím v čem je tato diskuze konstruktivní...
Aktivní DMs - Questíme
Neaktivní DMs - zabavíme se sami
Hrál jsem nějakej ten rok za pajzly - DM nikde a stejně jsme si to užili, pak se nás ujal Krata a dodnes na jeho pár Q vzpomínáme.
Hrál jsem nějakej rok dole, opět bez DM, opět zábavy kopec, MAKU se nám postaral časem i o nějakej ten Q a super.
Questy jsme si vždy dělali sami, sice to nemělo onu patinu DM přítomnosti ale o to víc jsme intrikovali mezi sebou a vymýšleli tuny kravin.
Proč je po DMs pořád taková sháňka, to fakt nechápu, copak se už lidi neumí bavit jinak než že jim DM vymyslí sáhodlouhý Q s mnoha epizodami?
Nepřesunem tuhle podinou diskuzi do SPAMu? Fakt netuším proč se řeší zrovna tohle v TOPICu o glejtu...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Glejt
Imho se vsechno da. Napis DMku (aktivnimu DMku) zpravu: Potrebuju odehrat to a to, mas cas tenhle tyden .. blabla ?
Zpravidla ti odpovi mam/nemam cas, nebo ze to musi s nekym probrat. Pokud se delsi dobu nic nedeje, opakuj postup.
Zpravidla ti odpovi mam/nemam cas, nebo ze to musi s nekym probrat. Pokud se delsi dobu nic nedeje, opakuj postup.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Glejt
Ver, že som to skúšalakucik wrote:Imho se vsechno da. Napis DMku (aktivnimu DMku) zpravu: Potrebuju odehrat to a to, mas cas tenhle tyden .. blabla ?
Zpravidla ti odpovi mam/nemam cas, nebo ze to musi s nekym probrat. Pokud se delsi dobu nic nedeje, opakuj postup.
to Bahňák - ono nejde o to, že by som sa sťažovala, skôr sa snažím poukázať na pravý stav vecí
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Glejt
Když se tady dva a půl roku bavíš sám s vyjímkou jedné třívečerní akce a možná dvoum, kam se dostaneš omylem a nevíš o co de, tak pak dostáváš časem pocit beznaděje. Ja se umim zabavit sám a tím nemyslím kraftění jak mr. Mgr, ale prostě to nejde pořád. Nebýt na tom závislí tak už tu dávno nejsem 
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
Re: Glejt
Taky by se na Vás mohli ****** a nedělat pro vás nic, když si pořád akorát stěžujete.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Glejt
Derken- wrote:Taky by se na Vás mohli ****** a nedělat pro vás nic, když si pořád akorát stěžujete.
Ja hovorím, že ja sa nesťažujem
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Glejt
Ja nevim, jak to dopadlo. Jedine co vim je, ze jste hodili dotaz, ze chcete **** a **** nebo ****. Pokud vim, tak v tom nebyl problem. Akorat to melo byt za neco. O zadnem pokracovani nevim. Takze pokud mate pocit, ze to usnulo, zkuste to znovu.jachyra wrote:Ver, že som to skúšalakucik wrote:Imho se vsechno da. Napis DMku (aktivnimu DMku) zpravu: Potrebuju odehrat to a to, mas cas tenhle tyden .. blabla ?
Zpravidla ti odpovi mam/nemam cas, nebo ze to musi s nekym probrat. Pokud se delsi dobu nic nedeje, opakuj postup.dopadla to tak, ako to dopadlo ..
Ono je totiz fakt mozny, ze to nekde usne, zapomene se na to a tak dale. A tim, ze budete cekat na druhou stranu se nikam nic nepohne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.