kucik: opakování po několika měsících omrzelo. Něco máme rozehrané s DMky, která už s námi nějak spolupracují, ale ty nejsou aktivní, snad nás mají někde napsané, jakože máme zájem hrát. U ostatních - jedna věc vyžaduje konkrétní DM, další quest byl dnes snad už nehrajícího DM, které nemělo zájem jí dohrát. Jinak můžeme rozvíjet nějaké další nápady. Zájem je, fórum je, domluva je možná, ale už opravdu nikoho nebaví uhánět DMka. Osobně se podobně jako RoF nerad super vnucuju.
Pokud chceš řešit detailně, tak jedině přes PM, protože už bych asi hraničil s vynášením IC a celkově už to dle mě není materiál pro veřejné čtení.