Takže, o čem že to tu imaginárně blekotám?
FESTIVAL FANTAZIE (2. - 12. 7. 2009; CHOTĚBOŘ)
http://www.festivalfantazie.cz
Jedná se o neuvěřitelně pestrý soubor "conů" všeho druhu (no jo, ale jen zase zapomněli na NWNcon - proto jej nahrazujeme několikrát ročně po plzeňských hospodách
Stránky webu FF jsou kvůli rozlehlosti celé akce drobet...zmatené, ale důležité je pročíst si důležité informace, projít si program, zaslintat si, rozhodnout se a už se hopem přihlásit přes systém http://amber.festivalfantazie.cz Proč honem? Páč kdo se přihlásí a zaplatí do konce května, tak má slevu...ale ta zase není tak zásadní, aby vám/nám zabránila se přihlásit i pár dní poté, bez ní.
Dá se bez problémů přijet i na blind a samozřejmě na libovolný počet dní, prostě dle chuti. Základní cena za vstupné ni připadá vyloženě fajn a při zemi (odvíjí se podle počtu strávených dní), fantazáci nebývají příliš vydatný zdroj zisku.
Takže toliko mnou přežvýkané informace. Přemýšlím, že by se FF dal využít i k pěkné propagaci Thalie a vůbec NWN, které nějací bláhovci mohou považovat za hru...no ne...ale ano, nebojme se toho nesmyslného a nehodícího se slova...zastaralou. Ještě mít na hrudi Thalie trika a můžem rovnou pořádat zanícené přednášky.
Podle všech zvěstí, co se ke mně donesly, jde o skvělý relax. Nevím, nakolik potěší nejpravovějrnější intelektuály, ale údajně je celý festival taková pohoda, zalidněná roztodivnými existencemi.
PS. Váš oblíbený a již opět se zde nacházející DM JÁ se v Chotěboři bude nacházet s nejvyšší pravděpodobností od pátého sedmý(neděle) až do konce, dvanáctého sedmý dvatisícedevět.